Istal Rem

Rzeszów

Istal Rem

Opinie o Istal Rem

813-03-34-005

Werbują pracownika ,człowiek staje na głowie aby być solidnym uczciwym jest na każde zawołanie ponosi koszty a potem nie mają czym zapłacić zalegają z wypłatą twierdząc że jak firma będzie miała środki to zapłaci a pracownik dzieciom też musi powiedzieć że będą jadły chleb jak firma będzie miała środki na koncie-czy zna ktoś jak skontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za te nie uczciwości

Zostaw opinię o Istal Rem - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Istal Rem