Opinie o LCM w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LCM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LCM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCM w Lubartów

Budzy

@Igor potwierdzam. Kaska jest, noclegi przyzwoite, transport firmowy. Pozostaje tylko żarcie. Jest OK

Monter z krwi i kosci

@nowy Jakieś marudy wszędzie sie znajdą którym nic nigdzie nie pasuje albo nie potrafią nigdzie sie dopasować. Wiec siedza i marudzą. Tak to juz jest i takiemu trudnoooo dogodzic

Były i wolf ten Lcm cos wam bokiem wychodzi. Chyba cos mocno narozrabialiscie. Pensje na czas do wyboru konto lub gotowka. Wszystko wyplacone. Pozdrawiam

Witecki

@we najwiecej nauczysz sie montując sprzet w pracy , a jeszcze jak ci ktos placi za nauke to czego chcieć wiecej

Monter

Rozmowa bardzo konkretna. dostałem wydrukowane informacje o firmie. Napisane czarno na białym czym się zajmuja, kogo szukają i jakie warunki proponuja. Pani rekruterka pokazała filmy i zdjęcia z montarzy. Wszystko dokładnie opisała. Bardzo miła atmosfera, pani odpowiadała na kazde pytanie.

Pytała mnie o doswiadczenia, co robiłem, dlaczego skonczyłem prace w poprzednich firmach. Obejrzała swiadectwa pracy i ze szkoły. Powiedziała jak bedzie wygladac zatrudnienie.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Benzen

W ogłoszeniu o pracy pisze ze są kursy i szkolenia, a doświadczenie jest mile widziane co ja rozumiem nie znaczy ze jest wymagane. Czesto łatwiej jest kogoś nauczyć od podstaw niż walić głowa w mur

Monter z krwi i kosci

@ pracowałem musiałeś być cienki bolek skoro zostałeś Gdzies w tyle albo kalkulator masz kiepski

LCM

Dzień dobry! Według ostatnich badań rynku (styczeń 2016) średnie wynagrodzenie na stanowisku montera konstrukcji stalowych w Polsce waha się od 2200 zł do 3744 zł (brutto). Wynagrodzenia (netto!!) naszych pracowników mieszczą się w tym przedziale. Na tle konkurencji pod tym względem wypadamy więc naprawdę dobrze. Źródło: http://wynagrodzenia.pl/moja-placa/ile-zarabia-monter-konstrukcji-stalowych Pozdrawiam, Dział personalny, LCM

Pracowałem

2700 za 260godzin ha ha ha

woolf
@LCM

Z terminowością wynagrodzeń można się posmiać jak rownież zz tym ze nikt nie mówi że tylko częsć jest na konto a reszta to jaksie zobaczymy

Anty socjal

@junior są nowe statystyki z ZUS. Kilkanaście tysięcy zwolnień lekarskich L4 cofnięto i wiśta wio z roboty. Moze Jarecki chociaż w tym temacie sie popisze

Anty socjal

Junior dobrze gada czasy komuny i kombinowania odeszły w sina dal , chyba ze ktoś ma to w genach lub został wychowany roszczeniowo i socjalnie . Tylko życie go mocno przeczołga z takim podejsciem

Junior

@e2q nie twierdze , ze rodzaj umowy nie jest ważny. Podałem dwie pierwsze rzeczy, które mnie interesują i jak widzę na tym forum nie tylko mnie. Po prostu rodzaj umowy w czasach agencji pracy i zmieniających sie przepisów zchodzi na dalszy plan. Pracodawca zawsze moze ci umowę zmienić jesli ci na niej zależy ale tez trzeba chyba najpierw trzeba dać cos od siebie i pokazać ze zależy nam na danej pracy w danej firmie - tak sobie myśle

Junior

@hak i @bylem macie dobre podejście do tematu. Jaka to różnica czy masz umowę taka , czy taka, czy owaka. Ważne ze jest. Ostatnio zmieniły sie warunki zatrudnieni na korzyść pracodawcy i rodzaj umowy przestaje powoli mieć znaczenie dla pracownika. Liczy sie teraz to , czy dostaje kasę odpowiednia do umiejętności i na czas. A jak ktoś na dzień dobry domaga sie umowy o prace to chyba w krótkim czasie szykuje sie na L4 lub ma inne genialne pomysły niekoniecznie związane z chęciami do pracy. ..i Co tu dziwić sie firmom , ze chcą sprawdzic pracownika . Poczytajcie sobie co daje wam rodzaj umowy, a i zusik nie toleruje takich pseudopracownikow jak sie trochę poprzygladac

Byłem i rozmawialem

Idź i pokaz co potrafisz a dowiesz sie ile jesteś wart i je zarobisz. kto ci dzisiaj naplaci na maślane oczy czy kilka pieknych zdan w papierkach

Byłem i rozmawialem

Wiadomo , kto nie ma w głowie ten ma w nogach i rękach. A zarobki tak jak w normalnej firmie - uzależnione są od posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangazowania w pracę, chęci do nauki oraz predyspozycji do tej pracy

Witam zainteresowanych

Wpadajcie do nas ! Pracy jest sporo w Polsce i za granicą. Nie jest to praca tylko fizyczna bo trzeba główki używać na bieżąco.m :) A co do rozwoju osobistego to wiele zależy wyłącznie od was ! Potencjał jest duży

Pedro

Remek , rozumiem ze jak zachorujesz to będziesz szukał lekarza i lekarstwa na twoja chorobę w internecie jesli tak to gratuluje

LCM

Szanowny Panie Witecki , Odpowiadając na Pana pytania : - sprzęt jest z górnej półki i gwarantuje minimum wysiłku, - jesli chodzi o uprawnienia to owszem po okresie próbnym są wykonywane - co do ochrony indywidualnej to firma zapewnia wszystko co jest niezbędne, by bezpiecznie wykonywać prace

remek
@LCM

Mam Pytanie do działu personalnego czytałem powyżej że zwolnienia lekarskie nie są płatne i urlopy też są bezpłatne. jak wygląda ta kwestia?

@remek

Jeśli jest Pan zainteresowany pracą - zapraszamy na rozmowę. Nie udzielamy informacji o szczegółowych warunkach zatrudnienia na publicznym forum. Pozdrawiamy, dział personalny, LCM

Jebjeb
@remek

Zobaczysz pieniądze za zwolnienie l4 jak ich podasz

LCM

Panowie! Zapraszamy do rozmów. Zależy nam na jasnej sytuacji i od razu informujemy o wszystkich warunkach współpracy. Zatrudniamy pracowników bezpośrednio, bo zależy nam, aby nasi monterzy identyfikowali się z firmą i nie traktowali współpracy z nami jako "przelotnej znajomości". Inwestujemy w sprzęt, rozwijamy się, staramy się zbudować jak najlepszy wizerunek na rynku. Nie zatrudniamy wszystkich chętnych. Szukamy osób poważnych i odpowiedzialnych. Takich, które chętnie się uczą, rzetelnie pracują i nie trzeba za nie świecić oczami u Klientów. Przerabialiśmy już "zatrudnianie na próbę" - efekty widać, między innymi, powyżej, w komentarzach niezadowolonych. Niemniej jednak wszystkich pozdrawiamy i życzymy sukcesów na rynku pracy. Zapraszamy do kontaktu! Dział personalny, LCM

Piter

Samochody tez widzialem , budynek tez nowy to chyba wypłaty na czas. Nie to co w firemkach jednosobowych Dzisiaj jest albo jej nie ma albo zakładach gdzie nie spojrzeć to komuna traci

Bary

Sprzęt musi być porządny bo raczej młotkiem tego nie wyklepiesz

Technik

a moze jeżeli jest tak źle jak pisze deli to pewnie wcześniej

Zostaw merytoryczną opinię o LCM - Lubartów

• Jak się pracuje w LCM?

Zobacz opinie na temat firmy LCM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LCM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCM?

Kandydaci do pracy w LCM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCM
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Jana Pawła Ii 25
    00-854 Lubartów