Opinie o LCM w Lubartów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LCM. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LCM o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Instalowanie maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LCM w Lubartów

LCM

Zapewniamy zakwaterowanie, dojazd, odzież roboczą, wszystkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy. Wyżywienie jest jedyną kwestią, o która nasi pracownicy dbają sami. Pozdrawiamy, Dział personalny, LCM.

LCM

Panie Łukaszu! Pracujemy na terenie całej Polski. Montaż trwa zazwyczaj około 2-3 tygodni. W tym czasie zapewniamy zakwaterowanie w pobliżu miejsca montażu oraz dojazd z hotelu do pracy firmowym samochodem. Właściwie jedyną Pańską troską jest zadbanie o własne wyżywienie. Jeśli jest Pan zainteresowany pracą - zapraszamy do kontaktu: praca@lcm.eu tel. 666 883 241 Pozdrawiamy, Dział personalny, LCM

Darek

@mariusz na czort ci był ten alkohol ... Wszyscy wiedzieli ze jeść cos do roboty tylko ty nie ?

Wlodek

Czy ktoś wie jakiego wyposażenia ochronnego oczekiwać w tej pracy?

Monter

Rozmowa bardzo konkretna. dostałem wydrukowane informacje o firmie. Napisane czarno na białym czym się zajmuja, kogo szukają i jakie warunki proponuja. Pani rekruterka pokazała filmy i zdjęcia z montarzy. Wszystko dokładnie opisała. Bardzo miła atmosfera, pani odpowiadała na kazde pytanie.

Pytała mnie o doswiadczenia, co robiłem, dlaczego skonczyłem prace w poprzednich firmach. Obejrzała swiadectwa pracy i ze szkoły. Powiedziała jak bedzie wygladac zatrudnienie.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Marecki

Mariusz nie wiesz ze pracujesz i kiedy pracujesz, pijesz alkohol w pracy, nie wiesz co podpisujesz, nie wiesz ile nabrałeś zaliczek i szukasz winnych dookoła, pracujesz za karę - przynajmniej tak uważasz , oskarżasz i szukasz winnych dookola . Spójrz najpierw na siebie. Gdzie i jak ty chłopie żyjesz...

Darek

@Mariusz po pierwsze nikt nic nie moze ci kazać - jesteś wolnym człowiekiem. Z taki podejściem że wszystko robisz za karę to cieżko ci w życiu jest pewnie. Po drugie twoje piwko miedzy budowami pozostawiam bez komentarza , a po trzecie wyhamuj troszeczkę, bo jeśli tak łatwo ci przychodzi rzucać oszczerstwa to aż strach pomyśleć jaki z ciebie był pracownik. Nie chciałbym pracować z tobą nigdy w życiu

@Darek

bo to wszysto przez pazernosc wlasciciela skoro sie przejezdza na inna budowe grubo po poludniu to powinno byc wolne a nie tak jak powiedzial inspekcji ze pracowalismy po 8 h diennie co jest klamstwem i ze tyle i tyle zarobione za granica wszysto naklamane ze nie wiem przeciez mam pismo z inspekcji

Nie czytający

Ty czytający chyba zacznę czytać :)

Czytający

nie czytający , przecież firmy tworzą ludzie , a zmiany to raczej naturalny proces. Jak sie ludzie nie chcą zmieniać co wymusza z kolei rynek to firma zmienia ludzi

Nie czytający

@czytajacy czasy sie zmieniają to i firmy sie zmieniają ot cała filozofia

Czytający

Skąd tyle zła i nienawiści bierze sie w ludziach? To dobrze ze LCM idzie w zupełnie innym kierunku. A moze to zwyczajna zazdrość , głupota lub nuda bo raczej była wcześniej okazja sie pozytywnie wykazać. Wcześniej czy później prawda jest na wierzchu

Admin

Oczernić kogoś w internecie to bardzo prosta sprawa. Pytanie tylko czy to prawda. Prosze zważać na słowa, bo internet juz nie jest anonimowy tak jak kiedyś

@Admin

dlatego ze karza pracowac po 10h piatek swiatek czy niedziela. Mnie zwolnili przez alkohol bo w czasie przejazdu z jednej budowy na inna wypilem piwko po dojechaniu myslalem ze bedzie dalej wolny dzien ale jednak nie bylo juz sporo po polódniu.

@Admin

Mariusz

jak mnie przez to zwolnili to nie wyplacili mi za ostatni miesiac gdzie zglosilem to do inspekcji pracy i od nich mam dowody ze sa oszustami

@Mariusz

Panie Mariuszu! Potwierdzamy oficjalnie, że był Pan naszym pracownikiem. Faktycznie został Pan zwolniony za spożywanie alkoholu w czasie pracy. Mieliśmy również przyjemność gościć inspektorów Państwowej Inspekcji Pracy za Pańskim zaproszeniem. Jeśli ma Pan ochotę podzielić się protokołem z użytkownikami forum - wyrażamy zgodę. Państwowa Inspekcja Pracy nie znalazła żadnych uchybień, również w płatnościach wynagrodzeń. Zwalnianie pracowników nigdy nie jest przyjemne - dla żadnej ze stron. Ale jeśli w ten sposób unikamy choćby zagrożenia wypadkiem - to po prostu trzeba to zrobić. Mamy nadzieję, że w kolejnej pracy zachowa Pan więcej ostrożności i rozsądku, aby nie narażać siebie i współpracowników. Pozdrawiam, Dział personalny, LCM

@LCM

przeprasza bardzo ale wyplaty za ostatni miesiac pracy u was nie dostalem i zrobiliscie jeszcze jakies pismo ktorego ja nie widzialem ze nby pokazaliscie im jakies pismo ze zaliczke bralem az 3000zl z podrobionym moim podpisem

zarobki ok jak na początek, pózniej zobaczymy jak sie wdrożę i połapię we wszystkim, a jak znajdę czas to napiszę coś więcej

Byłem na rozmowie i wchodzę w to

Monter z krwi i kości

wielu juz wcześniej wspominało, że zawsze znajdzie sie nie jedna maruda, która to ma swoją wizję na wszystko, Ktora to mocno rozbiega sie z firmą. Nie wszyscy tez zwyczajnie do tej pracy sie nadają lub nie umieją pracować w grupie. Tajemniczy Panie, niech ci praca w życiu nie przeszkadza i duzo sukcesów na nowej drodze życia zawodowego, a siedzenie i snucie przypuszczeń na temat procentów to kolejny dobry pomysł jak wspomniano już wyżej . W LCM byli juz nieliczni eksperci od szacowania procentów i to tylko ich wybór, że stety lub niestety wybrali wysokoprocentową karierę zawodową. Powodzenia

Ryży

@krytyk w Lcm próżniactwa sie nie nauczysz

Konrad

Sprawa wydaje sie prosta na pierwszy rzut oka ale złożyć nawet nie najwieksza konstrukcje, to bez wsparcia i doświadczenia moze trwać wieki

Krytyk konstruktywny

W Lcm sznurkiem sie nie robi, sprzęt wysokiej klasy, roboty po uszy nic tylko sie panowie wykazywac chęci i jakośc pracy

Ryży

Praca jest w kraju i za granicą. Mam umowę i kasa tez jest. Pozdro

Johnny

Oao a gdzie jest ogłoszenie o pracy dla przedstawiciela? budowanie relacji z dotychczasowymi klientami nie wymaga wysiłku bo nie ma takiej potrzeby tylko nalezy je prawidłowo podtrzymać o ile klient rokuje...a nowi klienci to inna bajka. Rozwiń tez temat zarobków bo trudno ogarnąć twoją mysl

Zostaw merytoryczną opinię o LCM - Lubartów

• Jak się pracuje w LCM?

Zobacz opinie na temat firmy LCM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LCM?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LCM?

Kandydaci do pracy w LCM napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LCM
2.9/5 Na podstawie 147 ocen.
  • Jana Pawła Ii 25
    00-854 Lubartów