ESA Wrocław, Klimek Elżbieta

Opinie o ESA Wrocław, Klimek Elżbieta

?

Praca polega na sprzątaniu barów, restauracji itp. Stawka 6,75 €/h pomniejszone o 307,91 € podatku miesięcznie. na rękę wychodzi gdzieś 5,5 €/ h, ale tylko jeśli pracujemy dzień w dzień - dokładniej noc w noc. Dietę oczywiście musisz podpisać 900 €/mc, której nigdy nie widzieliśmy. Aby dostać 1500 €/mc musisz mieć ok 270 - 280 godzin. Z tego musisz zapłacić za mieszkanie, rachunki, utrzymać się tutaj. Za każde spóźnienie 5€ kary (jeśli pani prezes czeka koło restauracji). Wypłaty: raczej terminowe, nie ma co narzekać (o wypłacie na konto zapomnijcie). Opóźnienia rzadko. Zaliczki: obiecanki cacanki - w PL dają więcej :) Podwyżki: od 10 (dziesięciu) lat są te same stawki - Prezesowa twierdzi, że ma takie kontrakty długie (ja bym renegocjowała je co rok) Praca dobra dla osób samotnych, dyspozycyjnych o silnych nerwach. Osoba podejmująca pracę musi kupić sobie telefon (kartę belgijską), rower i co Pani prezes każe jeszcze kupić. Na pytania odpowiem na e-mail: pracawBL@wp.pl

Zostaw opinię o ESA Wrocław, Klimek Elżbieta - Antwerpia

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ESA Wrocław, Klimek Elżbieta