Opinie o Tęcza Renata Borysiak w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tęcza Renata Borysiak. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tęcza Renata Borysiak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paramedycy
Paramedycy Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tęcza Renata Borysiak w Kraków

Basia

To jest fantastyczne miejsce. Pracowałam tam jako stażystka. Pacjent traktowany jest indywidualnie i z szacunkiem. Licze ze jeszcze bedzie mi dane pracowac z dr Borysiak!

Zenobiusz Nowy wpis
@Basia

Renata Borysiak nie jest żadnym doktorem...

Agnieszka Nowy wpis
@Zenobiusz

Racja. Z tego co słyszałam jest po prostu magistrem. Ale może Basia tak z szacunkiem się wyraziła o pani Borysiak...?

Paulina Nowy wpis

Ktoś tu kiedyś pisał że był na stażu. Jestem ciekawa czy nadal można się tam zgłosić na staż? Dużo się nauczę w ośrodku? Bo takiej informacji tu nie znalazłam.Dodam że swoją przyszłość wiążę z leczeniem uzależnień :)

Maciek Nowy wpis

Poda ktoś godziny funkcjonowania firmy ?

Konrad

Czy wiecie coś o ewentualnej pracy w gabinecie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tęcza Renata Borysiak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy taka firma potrzebuje pracowników, czy tylko wolontariusze pracują?

Widać, że posiadają ogromne doświadczenie w leczeniu uzależnień. W końcu ktoś potrafił pomóc mojemu kumplowi!

Riki

Polecam! Udzielone mi wsparcie jest bezcenne! Bez tych ludzi, niewiele sam bym zdziałał... Atmosfera i standard ośrodka jak najbardziej na plus:)

Denis

Ci ludzie wiedzą jak pomóc! Wizyta w ośrodku pomogła mi wrócić na właściwe tory. Ludzie!! Nie czekajcie, tylko szukajcie pomocy u innych, naprawde warto!

Stachu

Polecam Tęczę. Długo borykałem się z problemem alkoholizmu. Dzięki nim wracam do normalnego życia. Dziękuję!

Magda

Najlepsze centrum terapeutyczne jakie pojawiło się na mojej drodze. Moja córka długo borykała się z problemem anoreksji, nigdzie nie potrafiono jej pomóc. Dopiero w Tęczy podjęto ku temu odpowiedni kroki, w końcu dążymy ku lepszemu :)

Alicja

Wszystkie wasze opinie głównie dotyczą jakości usług świadczonych przez TĘCZA Centrum psychologiczno - terapeutyczne. A jakim pracodawcą jest to centrum? Czy ktoś, kto pracuje w tym miejscu mógłby wyrazić na forum swoją opinię na jego temat? Jakie warunki zatrudnienia proponuje na rozmowie kwalifikacyjnej? Zachęcam do wyrażania opinii.

Jadwiga

Nie polecam .... totalna oschłość , wmawianie cos zupelnie innego niz tkwi problem. Kilku minutowe milczenie podczas rozmowy , malo zainteresowania i chęci pomocy .Wyszlam z wiekszą traumą niz weszlam .

Magda

Przyszłam do Tęczy z mężem- alkoholikiem. Na początku wydawało nam się, ze to leczenie nie ma sensu, ale dzisiaj wiem, że było warto, pomimo długiej i ciężkiej drogi :)

Małgorzata

Sama byłam w Tęczy z zaburzeniami żywienia, w ośrodku panuje przyjazna,domowa atmosfera. Mogę nawet przyznać,ze czułam się lepiej niż w domu. Nikt mnie do niczego nie zmuszał byłam pytana ile chcę zjeść. Teraz po terapii normalnie jem,a wszystko właśnie zawdzięczam "Tęczy". Polecam wszystkim którzy mają podobne problemy co ja kiedyś.

Janusz

Tęcza to super ośrodek, korzystałem kilka razy, super specjaliści, super opieka, jedzenie domowe, wspaniała atmosfera. polecam wszystkim z uzależnieniami

Jolanta

[usunięte przez moderatora]ok ale ma ambicje biznes-women a kasy "zero". Centrum to normalna willa z paskudnym żarciem z racji sknerostwa, leczenie to paranoja, pare leków i żadnej prawie opieki nad pacjentem, czuwaja kucharki na dyzurze ani lekarza ani pielęgniarki na noc, kasy żada za leczenie do 9 tysięcy za 30 dni a burdel totalny, odtrucia robią bez nadzoru lekarskiego, zatrudnia baby na czarno w kuchni i do sprzątania i placi im 5zeta/h. Odradzam wszystkim wizyty i wydawanie kasy na pseudo osrodek.

Tadeusz
@Jolanta

Byłem w Tęczy -tak zapłaciłem za pobyt 9000 i nie mam nic do zarzucenia temu miejscu

Zostaw merytoryczną opinię o Tęcza Renata Borysiak - Kraków

Tęcza Renata Borysiak
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Juliana Tuwima 1
    31-581 Kraków