Ekobud ul.Tuszyńska 155

Łódź

Opinie o Ekobud ul.Tuszyńska 155

student

Idealna praca dla ludzi zaraz po studiach i studentów. Ciekawe projekty i dużo wiedzy praktycznej, szef b. wyrozumiały

były pracownik

Szkoda czasu i nerwów. Szef to niewychowany gbur i prostak bez wykształcenia.

Anonim

Stanowczo odradzam. Praca za 2/3 stawki minimalnej, absurd.

jurek

projektant' prawda jest taka, że musisz wykonywać polecenia i obowiazki swojego szefa, ale milo też jest czasem by on również brał pod uwagę spostrzezenia i zdanie pracowników, wtedy chyba układa sie sytuacja bardzo dobrze, moze warto o tym pogadać bo tak to nikt nie bedzie chciał pracowac

projektant

Jedyny plus pracy w tej "firmie" jest taki, że doceniam bardziej swojego obecnego pracodawcę. Nigdzie człowieka nie traktują tak przedmiotowo jak tam. Jedno słowo sprzeciwu i wylatujesz - tak było ze mną, gdy nie mogłem już znieść upokorzeń i ciągłego gnębienia przez pracodawców. Stawki śmieszne, system premiowy tak skonstruowany, że w końcu i tak jej nie dostajesz, no chyba że tyrasz po godzinach. Projektanci to grono początkujących inżynierów, którzy muszą sobie radzić sami, co przekłada się na jakość projektów. Nie polecam, nawet jeżeli ktoś jest skłonny pracować na śmieciówce za mniej niż najniższa krajowa tylko po to, żeby zdobyć doświadczenia. Szkoda nerwów.

[usunięte przez admina] Kupa niewykwalifikowanych ludzi pracująca pod nadzorem technika budowlanego który "zawsze ma rację" nawet jak jej nie ma. [usunięte przez admina] jeśli chodzi o wypłaty.System premiowy który ma na celu obcięcie wynagrodzenia.Osobiście nie polecam firmy!

Zostaw opinię o Ekobud ul.Tuszyńska 155 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekobud ul.Tuszyńska 155