Ekobud ul.Tuszyńska 155

Łódź

Ekobud ul.Tuszyńska 155

Opinie o Ekobud ul.Tuszyńska 155

J. A

Czytając te negatywne wpisy odnośnie atmosfery mam wrażenie, że pracowaliśmy w innych miejscach. Jeżeli ktoś się zastanawia nad podjęciem pracy w tym miejscu, to zdecydowanie polecam. Nabierzecie umiejętności podczas pracy z super ludźmi, a później możecie iść rozwijać się dalej.

Anonimowy Pracownik

najgorsze miejsce pracy w moim życiu, strata czasu, nikt w tej firmie oprócz szefa i Jareczka długo nie wytrzyma

Mirek

Żerują na młodych projektantach. Zarobki i atmosfera pracy poniżej krytyki. Problemy z uzyskaniem potwierdzenia praktyki zawodowej bo projektanci prowadzący się ciągle zmieniają. Ogólnie to stracony czas, a pracowałem pół roku aby wziąć obiecaną premię. Po tym jak mnie oszukali odszedłem. Nie polecam tej firmy nikomu.

Sławomir

@anonim, @Kamil widzę że znacie firmę od środka, może napiszecie coś więcej na temat pracy w tym miejscu? Opiszcie dokładniej jak prezentuje się atmosfera wewnątrz firmy, czy zarobki są w porządku? Jak wyglądają relacje z szefostwem? Można liczyć na pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów? Warto dzielić się takimi opiniami, są bardzo cenne dla ludzi którzy zastanawiają się nad zatrudnieniem w tym miejscu.

Kamil
@Sławomir 25.07.2018 23:42

Z mojej perspektywy atmosfera super, z szefem można na luzie o wszystkim pogadać, w razie problemów i możliwości pomaga. Zarobki średnie,ale jak ktoś jest ogarnięty, to wychodzi całkiem nieźle. Jeżeli ktoś się zastanawia, to polecam, zwłaszcza jeśli ktoś rozpoczyna dopiero pracę w zawodzie.

Kamil

jednym slowem - normalnosc, co znajac branze trzeba uznac za ogromna zalete, polecam

konstruktor

Tak jak ktoś pisał wcześniej, super praca na studiach lub zaraz po studiach. Dużo praktyki, są ludzie od których można się dużo nauczyć i dowiedzieć. Atmosfera jest super, zarobki są jakie są, przy premiach wychodzi nieźle. Generalnie polecam.

Są na forum jacyś pracownicy firmy Ekobud ul.Tuszyńska 155? Jak Wam się tam pracuje?

@Administrator 04.06.2018 09:11

atmosfera średnia, zarobki absurdalne

Anonim

Praca pod nadzorem technika budowlanego, niskie płace i jakość projektów. Bogaci się tylko szef i jego rodzinka

Były wychowanek technika
@Anonim 15.04.2018 00:44

Ten technik wychował rzeszę samodzielnych projektantów którzy świetnie sobie radzą w innych firmach mając duży zasób wiedzy praktycznej. Pewnie chciałeś/-aś wszystko na gotowca i kasować wypłatę ale od siebie też coś trzeba włożyć. Jeśli chodzi o Pana technika to świetny współpracownik i mentor. Zaś szef jest słaby, niedouczony i w standardzie ma nie wypłacanie zaległych premii.

Płaca minimalna + 300/400 zł premii raz na 2/3 miesiące

Sławomir

@Anonim, do pensji są przyznawane dodatkowo premie? Może jakieś inne benefity? @Były Pracownik pisał wcześniej że po zmianach zarobki są całkiem dobre. Kiedy pracowałeś w firmie? Ktoś jeszcze napisz coś o Ekobud? Jak wam się tam pracuje? Jaka jest umowa?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Ekobud ul.Tuszyńska 155? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

były pracownik

Po zamianach w systemie premiowym zarobki ok, największy plus to atmosfera, fajni ludzie, szef w porządku, nie robi problemów, można pogadać z nim na spokojnie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Ekobud ul.Tuszyńska 155? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

student

Idealna praca dla ludzi zaraz po studiach i studentów. Ciekawe projekty i dużo wiedzy praktycznej, szef b. wyrozumiały

były pracownik

Szkoda czasu i nerwów. Szef to niewychowany gbur i prostak bez wykształcenia.

Anonim

Stanowczo odradzam. Praca za 2/3 stawki minimalnej, absurd.

jurek

projektant' prawda jest taka, że musisz wykonywać polecenia i obowiazki swojego szefa, ale milo też jest czasem by on również brał pod uwagę spostrzezenia i zdanie pracowników, wtedy chyba układa sie sytuacja bardzo dobrze, moze warto o tym pogadać bo tak to nikt nie bedzie chciał pracowac

projektant

Jedyny plus pracy w tej "firmie" jest taki, że doceniam bardziej swojego obecnego pracodawcę. Nigdzie człowieka nie traktują tak przedmiotowo jak tam. Jedno słowo sprzeciwu i wylatujesz - tak było ze mną, gdy nie mogłem już znieść upokorzeń i ciągłego gnębienia przez pracodawców. Stawki śmieszne, system premiowy tak skonstruowany, że w końcu i tak jej nie dostajesz, no chyba że tyrasz po godzinach. Projektanci to grono początkujących inżynierów, którzy muszą sobie radzić sami, co przekłada się na jakość projektów. Nie polecam, nawet jeżeli ktoś jest skłonny pracować na śmieciówce za mniej niż najniższa krajowa tylko po to, żeby zdobyć doświadczenia. Szkoda nerwów.

[usunięte przez admina] Kupa niewykwalifikowanych ludzi pracująca pod nadzorem technika budowlanego który "zawsze ma rację" nawet jak jej nie ma. [usunięte przez admina] jeśli chodzi o wypłaty.System premiowy który ma na celu obcięcie wynagrodzenia.Osobiście nie polecam firmy!

Zostaw opinię o Ekobud ul.Tuszyńska 155 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekobud ul.Tuszyńska 155