Ekobud ul.Tuszyńska 155

Łódź

Ekobud ul.Tuszyńska 155

Opinie o Ekobud ul.Tuszyńska 155

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Kamil

jednym slowem - normalnosc, co znajac branze trzeba uznac za ogromna zalete, polecam

konstruktor

Tak jak ktoś pisał wcześniej, super praca na studiach lub zaraz po studiach. Dużo praktyki, są ludzie od których można się dużo nauczyć i dowiedzieć. Atmosfera jest super, zarobki są jakie są, przy premiach wychodzi nieźle. Generalnie polecam.

Są na forum jacyś pracownicy firmy Ekobud ul.Tuszyńska 155? Jak Wam się tam pracuje?

@Administrator 04.06.2018 09:11

atmosfera średnia, zarobki absurdalne

Anonim

Praca pod nadzorem technika budowlanego, niskie płace i jakość projektów. Bogaci się tylko szef i jego rodzinka

Były wychowanek technika
@Anonim 15.04.2018 00:44

Ten technik wychował rzeszę samodzielnych projektantów którzy świetnie sobie radzą w innych firmach mając duży zasób wiedzy praktycznej. Pewnie chciałeś/-aś wszystko na gotowca i kasować wypłatę ale od siebie też coś trzeba włożyć. Jeśli chodzi o Pana technika to świetny współpracownik i mentor. Zaś szef jest słaby, niedouczony i w standardzie ma nie wypłacanie zaległych premii.

Płaca minimalna + 300/400 zł premii raz na 2/3 miesiące

Sławomir

@Anonim, do pensji są przyznawane dodatkowo premie? Może jakieś inne benefity? @Były Pracownik pisał wcześniej że po zmianach zarobki są całkiem dobre. Kiedy pracowałeś w firmie? Ktoś jeszcze napisz coś o Ekobud? Jak wam się tam pracuje? Jaka jest umowa?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o firmie Ekobud ul.Tuszyńska 155? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym aplikantom w uzyskaniu informacji o firmie.

były pracownik

Po zamianach w systemie premiowym zarobki ok, największy plus to atmosfera, fajni ludzie, szef w porządku, nie robi problemów, można pogadać z nim na spokojnie

Wiesz jak wyglądają zarobki w Ekobud ul.Tuszyńska 155? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

student

Idealna praca dla ludzi zaraz po studiach i studentów. Ciekawe projekty i dużo wiedzy praktycznej, szef b. wyrozumiały

były pracownik

Szkoda czasu i nerwów. Szef to niewychowany gbur i prostak bez wykształcenia.

Anonim

Stanowczo odradzam. Praca za 2/3 stawki minimalnej, absurd.

jurek

projektant' prawda jest taka, że musisz wykonywać polecenia i obowiazki swojego szefa, ale milo też jest czasem by on również brał pod uwagę spostrzezenia i zdanie pracowników, wtedy chyba układa sie sytuacja bardzo dobrze, moze warto o tym pogadać bo tak to nikt nie bedzie chciał pracowac

projektant

Jedyny plus pracy w tej "firmie" jest taki, że doceniam bardziej swojego obecnego pracodawcę. Nigdzie człowieka nie traktują tak przedmiotowo jak tam. Jedno słowo sprzeciwu i wylatujesz - tak było ze mną, gdy nie mogłem już znieść upokorzeń i ciągłego gnębienia przez pracodawców. Stawki śmieszne, system premiowy tak skonstruowany, że w końcu i tak jej nie dostajesz, no chyba że tyrasz po godzinach. Projektanci to grono początkujących inżynierów, którzy muszą sobie radzić sami, co przekłada się na jakość projektów. Nie polecam, nawet jeżeli ktoś jest skłonny pracować na śmieciówce za mniej niż najniższa krajowa tylko po to, żeby zdobyć doświadczenia. Szkoda nerwów.

[usunięte przez admina] Kupa niewykwalifikowanych ludzi pracująca pod nadzorem technika budowlanego który "zawsze ma rację" nawet jak jej nie ma. [usunięte przez admina] jeśli chodzi o wypłaty.System premiowy który ma na celu obcięcie wynagrodzenia.Osobiście nie polecam firmy!

Zostaw opinię o Ekobud ul.Tuszyńska 155 - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekobud ul.Tuszyńska 155