Glorioza

Milanówek

Opinie o Glorioza

Marta

Postanowiłam wyrazić tutaj swoją opinię, a wiec nikomu nie polece nigdy tej firmy z kilku powodów.Najbardziej istotnym jest to , ze tak naprawdę niczego , nikomu nie oferuje, zadnych perspektyw rozwoju. Jest ona niereformowalna na jakiekolwiek zmiany, a wiadomo trendy zmieniają się także w kwiaciarni z biegiem czasu.Jednak tutaj czas się zatrzymał 20 lat temu, sreberko, bez wyczucia smaku, kto odwiedza wie o czym piszę.Poza tym bez urazy osoba , która ją prowadzi już dawno powinna przejść na zasłuzona emeryture, jest toksyczna i xle traktuje pracowników , w dodatku pazerna i fałszywa. Rozumiem, ze tworzy z drugiej strony swój drugi wizerunek , ale kto dotknął tego miejsca i umie obserwować wie o czym piszę.Bez zalu zmieniłam prace na lepszą i w bardziej przyjaznej atmosferze, a osobom tam pracującym szczerze współczuję.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Glorioza - Milanówek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Glorioza