Opinie o Piekarania Grabarczyk Galeria Brzeska w Brzeg

Piekarania Grabarczyk Galeria Brzeska
counter
2 2 2 5 1
ja Nowy wpis

Kupowałem dzisiaj ciasto w cukierni na ul.Słowackiego w Brzegu,pozapakowaniu w papier zapłaciłem,ponieważ było mi niewygodnie zapakować się w moje torby,poprosiłem oworeczek jednorazowy.usłyszałem od Pani -10gr.To ja ma, teraz szukać 10gr. kpina-ostatni raz tam byłem!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
?

Jakiś czas temu miałam okazje pracować w piekarnio-cukierni Grabarczyk w nowej Brzeskiej Galerii.Nie polecam tą firmę ze względu na to iż nowi pracownicy są tam wykorzystywani. Pracowałam tam dwa tygodnie z czego wszystkie szkolenia były nie płatne wiec siedziałam tam praktycznie tydzień bez umowy.Bo tez tydzień trwało to szkolenie które odbywało sie codziennie i nie miałam za to zapłacone. Myślałam że szkolenie to będzie to ok 1 godz.max 2 godziny dziennie a ja czasami musiałam siedzieć po 4 -5 H. Ja zrozumiem wszystko bo trochę nauki tam było, jak zrobić lody,desery, kawę, podać ciasta,szkolenie z kasy fiskalnej itd.Ale przecież mamy także umowę zlecenie i okres próbny, który pozwoli nam na naukę wszystkiego po kolei. Przecież kawiarenka jest nowa i ruchu tez nie ma i myślę że okres próbny 2-3 tyg. jest w stanie zdecydować czy ktoś się nadaje czy tez nie.[usunięte przez moderatora]pracownica tej piekarni, była najbardziej ogarnięta osoba, ale również,najbardziej fałszywa.Z tego co wiem kilka osób tam pracowało na takich zasadach jak ja.I musiało prosić się o umowę.Po czym z dnia na dzień zrezygnowało.Ja rozumiem ze w Brzegu nie ma pracy i można kręcić pracowników, ile sie da ale przestrzegam was przed ta firma[usunięte przez moderatora] która przeprowadzała ze mną rozmowę tez jest niczego sobie.z pozoru miła osoba....:)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarania Grabarczyk Galeria Brzeska - Brzeg

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Piekarania Grabarczyk Galeria Brzeska