Opinie o Karski Nieruchomości w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Karski Nieruchomości. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Karski Nieruchomości na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karski Nieruchomości w Olsztyn

Ania Nowy wpis

Czy Firma jest w likwidacji? Jeśli tak to dlaczego?

Andrzej K. Nowy wpis

Witam, nie rozumiem skąd takie opinie. Obecnie współpracuję z biurek Karski Nieruchomości i nie mam żadnych zastrzeżeń. Oprócz Pana Michała, są tam jedynie 2 osoby, które (pod jego nieobecność) w sposób rzetelny i konkretny wytłumaczyły mi kilka ważnych kwestii odnośnie sprzedawanego mieszkania. Z czystym sumieniem polecam ( a tym, którzy kilka lat temu mieli jakieś przykre sytuacje radzę zajrzeć do biura teraz) :)

Basia Nowy wpis

Polecam to biuro, sprzedając mieszkanie wszystko poszło szybko i sprawnie!

Wojtek

Czy jest jakiś powód, że pracownicy nie piszą a jedynie klienci? Czy firma działa bez zmian?

Mateusz Nowy wpis
@Wojtek

Myślę,ze powód jest prosty. Firma nie ma pracowników, bo nikt nie chce brać udziału w złodziejstwie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Karski Nieruchomości? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mateusz

Właściciel firmy wynajmował mi lokal, przy ulicy Herberta 2 c w Olsztynie. Od prawie 3 miesięcy czekam na zwrot kaucji wysokości 2 tysięcy złotych. Pozostaje tylko droga sądowa. Nie polecam nikomu. Do tego sprawdziłem w skarbowce,od wynajmu nie był odprowadzany podatek.

Natalia

@Paweł, pytałeś o firmę Karski Nieruchomości - czy to znaczy, że byłeś zainteresowany pracą w tym miejscu? Zdecydowałeś się aplikować? Jeśli tak, to napisz proszę coś na temat przebiegu Twojego procesu rekrutacyjnego. Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w Karski Nieruchomości w Olsztynie? Jak oceniacie tego pracodawcę na tle innych firm z branży?

Pajka

Polecam współpracę z biurem KARSKI. Pomogli mi sprawnie Kupić mieszkanie i znaleźć tani kredyt na rynku. Totalnie odcinam się od powyższych opinii dla mnie niezrozumiałych. Polecam.

Kamila
@Pajka

Nie polecam, u mnie było odwrotnie. tak kręcili ze ostatnecznie wepchneli mnie na mine i splacalam kredyt z dodatkowymi nie potrzebnymi oplatami tj ubezpieczniem przed utrata pracy, nie polecam !!!

Zastanawiająca jest ta cisza na forum? Firma normalnie pracuje?

hasia

czy tutaj sprzedawcy mają konkurencyjne prowizje w branży?

EWA

Po za sprzedażą, bądź kupnem mieszkania, zajmują się również niestety pośrednictwem kredytowym o którym nie mają zbyt dużego pojęcia (mimo że gościu twierdzi że był bankowcem). Pięknie rozmawiają uśmiechają się czarują technicznymi zwrotami, szkoda że nie przekłada się to na efekty. Skończyli szkołę bajerowania a nie "załatwiania" kredytów. Nie polecam a wręcz odradzam. Banki proponują z gwiazd nie podpierając tego żadnymi argumentami (myślę, że biorą te które dają pośrednikom więcej zarobić). Zmieniłam ich na Panią Krystynę Gzyl z ESKA Finanse i tej pani daję 10 na 10, niezwykle kompetentna babka. Karski mógłby brać u niej lekcje. Nie chcę się za dużo rozpisywać, proponuję ich omijać.

boh

Bardzo dobry kontakt z doradcą, pomogli sprzedać dom i poprowadzili wszystko od początku do końca. Polecam.

Andrzej i Joanna

Mieliśmy drogie mieszkanie i sprawnie uporała się zespół z sprzedażą. Sympatyczni ludzie. Polecamy

Darek

Profesjonalna obsługa. Miałem trudną sytuację finansową. Pomogli mi sprawnie i szybko sprzedać mieszkanie i za ich pośrednictwem od razu kupowałem. Jak najbardziej zasłużyli na prowizję i pochwałę. Też polecam jak wyżej.

mbudzilek

Zgadzam się z z powyższą opinią interesuje ich kasa zero informacji i wpuszczają człowieka w pułapki. Brak w biurze kompetentnej osoby kto pierwszy ten tam rządzi, co chwila to zmiana decyzji osoby tam zatrudnione nie wiedzą co robią. NIE POLECAM !!!! Odradzam!!!!

bab
@mbudzilek

Własnie miałam okazje doświadczyć współpracy z biurem nieruchomości Karski Nieruchomości zgadzam się z powyższymi opiniami moja współpraca źle się skończyła.Nie polecam.

AAA
@mbudzilek

zgadzam się z opinią biuro bardzo złej jakości obsługa bez profesjonalizmu i kompetencji.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM!!!

?

Brak kultury , profesjonalizmu wszystkiego tym agentom ,firemka działa na zasadach "brak zasad" Nie potrafią poszanować klienta nie mają żadnej wiedzy dotyczącej sprzedaży mieszkań ale za to wiedzą jak brac 5tys prowizji! Nie polecam nikomu kontaktu z nimi , a agencji zmieniają sie co tydzień z nikim nie można porozmawiać tylko za każdym razem jest inna osoba.

Zostaw merytoryczną opinię o Karski Nieruchomości - Olsztyn

Karski Nieruchomości
1.8/5 Na podstawie 9 ocen.
  • ul. Partyzantów 80 lok. 3
    10-527 Olsztyn