PERFECT FINANCE

Katowice

Opinie o PERFECT FINANCE

kuzik

agusia, w kazdej firmie, by otrzymac premię i prowizje musisz wyrobić plan sprzedażowy, także jeśli nie ma podstawy w wynagrodzeniu to czasem wychodzisz na zero.

agusia

obcinają prowizje .ryzyko, ze będziecie pracować za darmo jeśli nie zrobicie planów. kierownictwo fatalne i nie zna się na tym, co robią

ktoś

Totalna porażka! Firemka od początku miała problemy z kasą,ucinała prowizję bez uprzedzenia, dopiero po wypłacie kasy okazało się, że chyba trochę brakuje. Obrabiaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na boku. Nigdy więcej!

seaa1

(usunięte przez administratora)trzymajcie si z daleka

Nie polecam firmy zarobki marne trudno tysiaka zarobić do tego ludzie to obłudni najgorsza jest[usunięte przez admina] niszczy firme a szef tego nie widzi

Zostaw opinię o PERFECT FINANCE - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERFECT FINANCE