Opinie o Globaldent w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Globaldent. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Globaldent o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Globaldent w Lublin

Paulina Nowy wpis

Czy były ostatnio w firmie redukcje etatów ?

twingo Nowy wpis

romek, a ciekaw jestem czy i ewentualnie ilu praktykantów w ciągu roku globaldent może potrzebować. Taka reklama na studiach na pewno zdecydowanie by im pomogła

Karolina Nowy wpis

nie będę się powtarzała, tylko potwierdzę to co napisała Martyna. Dodam tylko, że jeśli ktoś liczył na to, że będzie łatwo, lekko i przyjemnie no to się przeliczył i nie wiem po co w ogóle się tu zatrudniał. Już na rozmowie kwalifikacyjnej otwarcie było powiedziane, że jest to nowa firma, więc podejmując z nimi współpracę trzeba było liczyć się z tym, że początki będą trudne, ale szefostwo stara się wspierać nas we wszystkim z czym do nich przyjdziemy. Na początku po prostu potrzeba cierpliwości i pracy, a później będzie już tylko lepiej. Trzeba po prostu wziąć się do roboty, bo chodzi tu o to żeby nam wszystkim zależało na rozwoju tej firmy, ponieważ każdy z nas będzie miał z tego korzyści, a jeśli komuś się nie chciało i nie ma cierpliwości to powinien mieć chociaż tyle przyzwoitości, żeby nie obsmarowywać firmy w internecie, ale jak ktoś się nudzi... Jeśli liczyliście na to że się nie narobicie a zarobicie to powodzenia życzę w dalszym poszukiwaniu pracy. Pozdrawiam

Piotrek Nowy wpis

Pracuję w tej Firmie jak chcę i ile chcę. Nikt mi nie truje jak w korporacji. Musisz tylko być świadomy po co tutaj jesteś.Jeżeli jesteś dobry w tym co robisz zdobędziesz rynek, i co najważniejsze wiedzę, która w tak hermetycznym środowisku jest nieoceniona. Firma się rozwija i pewne sprawy organizacyjne można by poprawić ale to szczegóły. Baza klientów jest u wujka google. Praca od 8-22 bzdura , nawet bym na to nie wpadł :-). Czym mniej frustratów i nieudaczników Firma spotka na swojej drodze tym lepiej dla wszystkich pracujących. A co do zarządu - zawsze jest otwarty na współpracę.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Globaldent? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Martyna K

na początek chcialabym zauważyć, że jak na kogoś wypowiadającego tak odważne opinie, zadziwiasz brakiem odwagi w pozostawieniu po sobie śladu choćby w postaci imienia... 1) Nazwa - jesli chodzi o nazwę, to jest to temat, który w całości jest zależny od właścicieli i w ogóle dziwi mnie jakakolwiek uwaga w tym temacie... nie podoba Ci się, po co w ogóle z nimi zaczynałeś/aś współpracę... takie jest moje zdanie... 2) Jeśli chodzi o [usunięte przez moderatora] Jako pracownica tej firmy czuję się zobligowana do obalenia twoich bezpodstawnych uwag... fakt, w okresie próbnym jest to forma zatrudnienia tymczasowego, ale jest to stosowane w większości korporacji w dzisiejszych czasach. Jednak po okresie próbnym JEST UMOWA O PRACĘ! Jeśli chodzi o prywatne zasoby, to również się nie zgodzę... w dniu podpisania umowy otrzymałam tableta, telefon komórkowy i narzędzia reklamowe, by zacząć działać i udowodnić właścicielom, że zasługuję na zatrudnienie ( o to chodzi przecież w okresie próbnym...). Właściciele inwestują również w pracowników... cyklicznie organizowane są szkolenia produktowe, dzięki którym łatwiej jest wejść do klienta. Wszystkie koszty związane ze szkoleniami zwracane są bez żadnego problemu. Poza tym własciciele są nastawieni na rozwój i chętnie wysłuchują i wdrażają propozycje "z rynku" od przedstawicieli. Prawdą jest, że nie wszystko jest idealnie i wiele rzeczy należy poprawić, ale nie znam żadnej firmy, która na początku swojej działalności uniknęła wszystkich możliwych problemów organizacyjnych. Oczywiście nie każdy poradzi sobie z takim systemem pracy i z wiążącymi się z tym problemami i trudnościami. Nie jest to jednak powód do wyładowywania frustracji na forach internetowych... Na koniec dodam, że każdy w takim systemie pracuje na swój wynik, co się z tym wiąże na zarobione pieniądze. Jak ktoś potrafi wykonać plan pracując 6 godzin dziennie, to nikt nie zmusza go do pracy 8-22... widocznie to nie praca dla wszystkich... jak ktoś ma jakieś obawy, czy pytania związane z firmą i Panami [usunięte przez moderatora], może skontaktować się z regionalnymi przedstawicielami ,którzy chetnie służą pomocą. Pozdrawiam

kiszkafirma

WItam , na wstępie kilka informacji , jak wykorzystać pracowników w firmie Global Dent LTD sp. z o.o. w ogóle sama nazwa to żenada Onznaczenie LTD to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w języku angielskim tak do wiadomości właścicieli i heheh prezesów rozrządu :-) czyli w nazwie mają Global Dent Sp. z o.o. Sp. z o.o. no cóż brak wiedzy i człowiek się gubi ale to właśnie wizytówka tejże firmy. Nawet w nazwie coś nie gra .............. rozwijając temat . Zatrudnić ludzi do pracy na umowy śmieciowe , wykorzystać ich potencjał prywatne zasoby w formie prywatnego telefonu , prywatnego samochodu , prywatnego paliwa, czasu od 8 do 22 , raportowanie , inwigilować GPSem w formie lokalizatora w mapach Google i kiedy człowiek już odda wszystko co ma aby poświęcić się w 110 % tejże firmie zwolnić pod pretekstem , żeby tylko pozbyć się ludzi którzy są bardziej zorientowani w rynku niż ONI. Dalej idąc w temat kto to są ONI , Wyzyskiwacze ,Pan [usunięte przez moderatora] , którzy budują sobie bazę klientów kosztem pracowników , zatrudniając ich na umowy śmieciowe. Na pewno kancelaria prawna która zajęła się sprawą aby pomóc byłym i aktualnym pracownikom w odzyskaniu należnego im wynagrodzenia ( około 5-6 oszukanych osób ) zrobi wszystko aby dane pieniądze odzyskać . Sprawa w ogóle była od samego początku podejrzana , ale czego się nie robi aby zabić pieniądze w dzisiejszych czasach. Widzę ogólnie że sprawa skończy się w Sądzie i prawie na pewno będzie też zgłoszona do organów ścigania łącznie z instytucją zwaną PIP z podejrzeniem że umowy które podpisywali pracownicy aktualni i byli mają znamiona umowy o pracę ale to już rozstrzygnie nasze polskie prawo . kończąc opinię oczywiście negatywną firmy Global Dent LTD . Sp. z o.o. fajna nazwa :) życzę powodzenia w kontaktach jakichkolwiek z tą firmą Przestrzegam wszystkich.

Zostaw merytoryczną opinię o Globaldent - Lublin

Globaldent