Grupa Hoteli WAM Sp.z o.o.

Kraków

Opinie o Grupa Hoteli WAM Sp.z o.o.

martynka
użytkownik zarejestrowany

a jeśli chodzi o warunki otrzymania i rozliczania napiwków to on e są takie same we wszystkich ich obiektach? bo tych jest naprawdę sporo:/ a chcę wybrac najkorzystniej

pracownik2

Pracy masa, ale brak decyzyjności powoduje, że wszystko leży odłogiem. do tego atmosfera pozostawia wiele do życzenia, kolesiostwo i nepotyzm. no i zarobki pozostawiają wiele do życzenia. zdecydowanie nie polecam!!!!

Zapewne wiele zależy od tego w jakie miejsce się trafi bo firma firmą ale i tak w większości każdy hotel rządzi się swoimi prawami... i bardzo często niestety jest tak jak napisał ktoś powyżej. \"Kolesiostwo\" to chyba domena tej firmy i naleciałość po starym wojskowym systemie, gdzie wujek siostrzenicy, dziadek synowi kuzynki itd, itd czyli każdy każdemu załatwiał pracę, no i teraz siostrzenica i syn kuzynki są już na wysokich stanowiskach i aby czasem nie wyszła ich niekompetencja muszą znów obstawiać się... bratanicą cioci, kuzynką siostry babci itd...

beznadziejny pracodawca nie polecam. Ogólnie obowiązuje w tej organizacji tzw. kolesiostwo. nie należy do grupy humanitarnych przedsiębiorców, jeśli masz znajomego w zarządzie to Ci dobrze zapłacą i nic nie będziesz robić, ale jeśli jesteś z ogłoszenia z tzw. przypadku to marna kasa Cię czeka a pracy od groma.

a

Witam, czy ktoś ma opinie na temat tego pracodawcy?

Zostaw opinię o Grupa Hoteli WAM Sp.z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa Hoteli WAM Sp.z o.o.