Opinie o Spedman Global Logistics Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Spedman Global Logistics Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Spedman Global Logistics Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spedman Global Logistics Sp. z o.o. w Gdynia

Ja na poważnie jestem zainteresowany etatem agenta celnego i pisaliście kiedyś, że szybko się dostaje odpowiedź, więc ile maksymalnie mogę czekać za feedbackiem jak dzisiaj im podeślę cv? Ile w na co dzień wynosi to konkurencyjne wynagrodzenie, które jest zawarte w tym ogłoszeniu?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Spedman Global Logistics Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

sam Nowy wpis

Informacje dostaje się bardzo szybko jeśli są zainteresowani.

hr Nowy wpis

1 etap

Tonik Nowy wpis

Od początku swej działalności czyli od 1989 roku firma bardzo intensywnie się rozwija. W 2008 roku weszła w skład skandynawskiej grupy Spedman Global Logistics, polecam.

Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

Proponuję sprawdzić fakty z firmą Spedman a nie bazować na plotkach, gdyż nie są one zgodne. Zainteresowanych zapraszamy do biura Spedman Global Logistics Sp. z o.o. Korczaka 13.

Leszek
@Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

witam, a czy można jakoś umówić się wcześniej. proszę o podanie numerów telefonów do osoby z która można porozmawiać na temat zatrudnienia lub ewentualnie zweryfikować negatywne wrażenia z forum.

piotrek
@Leszek

Lesiu łap numer do szefa Spedmana 606930945 zadzwoń i pogadaj przekonaj się sam, nie słuchając szeptów

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Spedman Global Logistics Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
Oceniacz

Zgoda tylko, że każda sytuacja ma dwa oblicza!!

Olga

Jeśli te wpisy były naszpikowane wulgaryzmami to nie dziwię się jeśli zostały usunięte!!

po co pisać jak usuwają
@Olga

Olga prawda w oczy kole, jeśli pracownicy w dobitny sposób obrazują sytuacje w firmie

Iga

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

po co pisać jak usuwają
@Iga

tak powodem jest "cenzura" wiele wpisów osunięte nie wiadomo czy na prośbę pracodawcy czy może jakiś specjalny układ z administratorem mają.

Julita

@Michał Osiecki musisz to zgłosić administratorowi forum na admin@gowork.pl. Bo wpisy usuwane są tylko te, które łamią regulamin serwisu. Po rozpatrzeniu Twojej reklamacji możesz się spodziewać usunięcia tego wpisu.

@Julita

dobrze, że o tym piszesz, bo nie każdy jest świadom jak można zareagować.

kolega ?Michała

Michał co nowego w spedmanie? jakieś niusy? warunki pracy zmieniły się może?

Julita

@Michał Osiecki rozumiem, że jesteś zły, że ktoś się podszywa po Ciebie i masz prawo to zgłosić adminowi forum, ale sam też nie masz prawa wyzywać innych użytkowników. Proszę zapoznaj się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś zatem wreszcie może wypowiedzieć się na temat samej pracy w firmie Spedman Global Logistics Sp. z o.o.?

Buglo
@Julita

Atmosfera w firmie 4/10 czyli slabo. Spedman nie wyróżnia sie pod względem uposażenia czyli slaba kasa.wiem bo pracuje tam kumpela.

@Julita

Julito (Anito?), skoro już kasujecie wpisy, co samo w sobie jest już podejrzane, to proszę także skasujcie wpis, o który prosiłem. Do tego czasu będę Was nawiedzał :)

buglo

@ Michał Osiecki Wszystkie firmy małe tak robią.a jak jest w temacie Nautiqusa?nie wiesz...

@buglo

Buglo - oczywiście, że tak i nie walczę ze światem. Proszę jednak nie zarzucać mi tego co sami zrobiliście i nie podpisywać się moim imieniem i nazwiskiem. Trudne ? :) Mówcie co chcecie, ale poza takimi wałami jak ten 'abc' (pewnie tyle pamięta z alfabetu) - bardzo dobrze wspominam Spedman'a i piję teraz piwo za fajnych ludzi - w większości - z którymi tam pracowałem. Pozdro, M

Etr

oj no nie wydaje mi sie zeby tak bylo przeciez to wtedy praktycznie by bylo drugie tyle ile by sie zarabiało moze to chodzilo bardziej o 200 złotych?:D

Michał Osiecki

Widzę, że skasowano mój wpis, więc jeszcze raz - uprzejmie informuję, że 1-szy wpis pod moim imieniem i nazwiskiem nie należy do mnie. Autorowi żartu polecam wrócić do szkoły i douczyć się zasad pisowni.

Michał Osiecki

Nie mniej chciałem wyrazić opinię, że firma jest całkiem ok. Szczególnie premie w wysokości nawet do 2000 PLN netto / miesiąc dla spedytorów morskich - wszystko zależy od wyników - liczą się klienci, których wniesiesz do firmy. Bajka. Rzadko spotykane na rynku. Anita i Maciek bardzo dbają o tę formę motywacji. Wyjątkowo mile to wspominam ! Pozdrawiam.

ile tej premii daja?
@Michał Osiecki

2000 netto miesięcznie samej premi!? wow. michał powiedz szczerze to dlaczego tam cie nie ma jak takie warunki oferują.ciekawi mnie atmosfera proszę napisz coś więcej o firmie jako były pracownik.ale chyba podstawa musi byc bardzo niska. 2tys netto to na kwartal kolega dostaje w wiekszej spedycji. bardzo ciekawi mnie system motywacyjny

abc
@Michał Osiecki

Michał a jak to jest z tym "wzoszeniem klientów"? To słabo jak wymagają żeby mieć swoich klientów bo wtedy musisz ich wynieść... nieładna praktyka!!!!

@abc

ABC - co brakuje odwagi, żeby się podpisać ? Rozumiem :) Co do nieładnej praktyki, to proszę podaj ilu klientów przeszło z Allcom'u do Was wraz z migracją pracowników oraz jak cudownie i w zgodzie z prawem to zrobiliście bez 'nieładnej praktyki'. Śmiało !

abc & d :)

doslowny portal "pudelek" ...zenujace

@abc & d :)

ABC - wiesz co jest żenujące ? Chowanie się z osobistymi żalami za jakimś internetowym pseudonimem. Dla takich jak ty (celowo z małej) są portale jak np. redtube.pl pornhub.com . Baw się dobrze !! :D Ja jak zwykle będę na luzie :]

abc
@Michał Osiecki

Michał te strony to pornografia a rozpowszechnianie jej jest karalne.

@abc

Wale-napinaczu, widzę, że jednak skorzystałeś i jesteś w lepszym nastroju :D Podpisywanie się cudzym imieniem i nazwiskiem też jest karalne nawet w internecie...

Sprzedawca doświadczenie 8lat
@Michał Osiecki

Malo profesjnalne komentarze, widac ze zrobil sie tu blog Michał Osickiego. moza wysnuć wniosek o konflikcie miedzy pracodawca a bylymi pracownikami. bardzo prosze o prawdziwe komentarze! czy aktualnie szukaja kogos? jaki rodzaj umowy.w polsce generalnie nie wkykło sie podawać przedzialu zarobkow w UK to norma ze takie informacje sa razem z ogloszeniem zamieszczane. wiem ze firma spedman rozwija sie bo 2 nowe osoby przyjeli, czy szukaja moze kogos do sprzedazy. oczywiscie zaznaczam ze nie mam "wlasnej bazy klientow"

anika_m@o2.pl

to pogłoski o szukaniu do pracy, mam kumpla co robi u nich już długi czas i on nic nie wie o tym zeby kogos szukali na jakies stanowisko. mowi ze firma jak to firma spedycyjna zwyczajna bez polotu i finezji,jest raz lepiej raz gorzej.ja sama gdzie indziej pracuje w konkurencji i wiem ze rynek trudny i wymagania zeby kazda zlotowke wyszarpywać sobie.

puf-noa-tołdi

tak a gdzie mozna znaleźć ogloszenie do administracji? jaki portal?

noa

poproszę o wskazówki czego oczekiwać na rozmowie we frachcie lotniczym? kolejne ogłoszenie jest.

r.stani@wp.pl

widzę że jakiś pracownik wypowiada się, skoro zna socjal w firmie. jaka atmosfera panuje i na jaki poziom zarobków (4tys netto?) można liczyć, czy sa premie roczne,miesiaczne czy kwartalne?

nie dajmy zwariowac się

tak dają oprócz umowy o prace (która należy się) papier toaletowy+herbatki - kacer pasuje ci takie cos?

Gosia

witam, widziałam ofertę pracy na stanowisko w dziele administracji. Anika możesz podrzućic kilka wskazówek czego oczewikać na rozmowie? widzę,że często nie rekrutują, a ja jestem absolwentką administracji i chcę jak najlepiej przygotować się....pliz pomóż!

Zostaw merytoryczną opinię o Spedman Global Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

Spedman Global Logistics Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Korczaka 13
    81-473 Gdynia