Gdynia

Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

Proponuję sprawdzić fakty z firmą Spedman a nie bazować na plotkach, gdyż nie są one zgodne. Zainteresowanych zapraszamy do biura Spedman Global Logistics Sp. z o.o. Korczaka 13.

Leszek
@Spedman Global Logistics Sp. z o.o. 13.03.2017 14:03

witam, a czy można jakoś umówić się wcześniej. proszę o podanie numerów telefonów do osoby z która można porozmawiać na temat zatrudnienia lub ewentualnie zweryfikować negatywne wrażenia z forum.

piotrek
@Leszek 29.05.2018 13:27

Lesiu łap numer do szefa Spedmana 606930945 zadzwoń i pogadaj przekonaj się sam, nie słuchając szeptów

Oceniacz

Zgoda tylko, że każda sytuacja ma dwa oblicza!!

Olga

Jeśli te wpisy były naszpikowane wulgaryzmami to nie dziwię się jeśli zostały usunięte!!

po co pisać jak usuwają
@Olga 02.06.2018 13:10

Olga prawda w oczy kole, jeśli pracownicy w dobitny sposób obrazują sytuacje w firmie

Iga

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

po co pisać jak usuwają
@Iga 25.04.2018 00:44

tak powodem jest "cenzura" wiele wpisów osunięte nie wiadomo czy na prośbę pracodawcy czy może jakiś specjalny układ z administratorem mają.

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania na forum odnośnie firmy Spedman Global Logistics Sp. z o.o.? Takie wyjaśnienie wielu kwestii pomoże nie jednej osobie zainteresowanej.

Julita

@Michał Osiecki musisz to zgłosić administratorowi forum na admin@gowork.pl. Bo wpisy usuwane są tylko te, które łamią regulamin serwisu. Po rozpatrzeniu Twojej reklamacji możesz się spodziewać usunięcia tego wpisu.

anonymous
@Julita 24.03.2018 14:43

dobrze, że o tym piszesz, bo nie każdy jest świadom jak można zareagować.

kolega ?Michała

Michał co nowego w spedmanie? jakieś niusy? warunki pracy zmieniły się może?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Spedman Global Logistics Sp. z o.o.?

Julita

@Michał Osiecki rozumiem, że jesteś zły, że ktoś się podszywa po Ciebie i masz prawo to zgłosić adminowi forum, ale sam też nie masz prawa wyzywać innych użytkowników. Proszę zapoznaj się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś zatem wreszcie może wypowiedzieć się na temat samej pracy w firmie Spedman Global Logistics Sp. z o.o.?

Buglo
@Julita 12.09.2017 12:42

Atmosfera w firmie 4/10 czyli slabo. Spedman nie wyróżnia sie pod względem uposażenia czyli slaba kasa.wiem bo pracuje tam kumpela.

@Julita 12.09.2017 12:42

Julito (Anito?), skoro już kasujecie wpisy, co samo w sobie jest już podejrzane, to proszę także skasujcie wpis, o który prosiłem. Do tego czasu będę Was nawiedzał :)

buglo

@ Michał Osiecki Wszystkie firmy małe tak robią.a jak jest w temacie Nautiqusa?nie wiesz...

@buglo 15.05.2017 21:50

Buglo - oczywiście, że tak i nie walczę ze światem. Proszę jednak nie zarzucać mi tego co sami zrobiliście i nie podpisywać się moim imieniem i nazwiskiem. Trudne ? :) Mówcie co chcecie, ale poza takimi wałami jak ten 'abc' (pewnie tyle pamięta z alfabetu) - bardzo dobrze wspominam Spedman'a i piję teraz piwo za fajnych ludzi - w większości - z którymi tam pracowałem. Pozdro, M

Etr

oj no nie wydaje mi sie zeby tak bylo przeciez to wtedy praktycznie by bylo drugie tyle ile by sie zarabiało moze to chodzilo bardziej o 200 złotych?:D

Michał Osiecki

Widzę, że skasowano mój wpis, więc jeszcze raz - uprzejmie informuję, że 1-szy wpis pod moim imieniem i nazwiskiem nie należy do mnie. Autorowi żartu polecam wrócić do szkoły i douczyć się zasad pisowni.

Michał Osiecki

Nie mniej chciałem wyrazić opinię, że firma jest całkiem ok. Szczególnie premie w wysokości nawet do 2000 PLN netto / miesiąc dla spedytorów morskich - wszystko zależy od wyników - liczą się klienci, których wniesiesz do firmy. Bajka. Rzadko spotykane na rynku. Anita i Maciek bardzo dbają o tę formę motywacji. Wyjątkowo mile to wspominam ! Pozdrawiam.

ile tej premii daja?
@Michał Osiecki 18.06.2016 00:18

2000 netto miesięcznie samej premi!? wow. michał powiedz szczerze to dlaczego tam cie nie ma jak takie warunki oferują.ciekawi mnie atmosfera proszę napisz coś więcej o firmie jako były pracownik.ale chyba podstawa musi byc bardzo niska. 2tys netto to na kwartal kolega dostaje w wiekszej spedycji. bardzo ciekawi mnie system motywacyjny

abc
@Michał Osiecki 18.06.2016 00:18

Michał a jak to jest z tym "wzoszeniem klientów"? To słabo jak wymagają żeby mieć swoich klientów bo wtedy musisz ich wynieść... nieładna praktyka!!!!

@abc 04.01.2017 23:01

ABC - co brakuje odwagi, żeby się podpisać ? Rozumiem :) Co do nieładnej praktyki, to proszę podaj ilu klientów przeszło z Allcom'u do Was wraz z migracją pracowników oraz jak cudownie i w zgodzie z prawem to zrobiliście bez 'nieładnej praktyki'. Śmiało !

abc & d :)
@Michał Osiecki 04.04.2017 23:23

doslowny portal "pudelek" ...zenujace

@abc & d :) 27.04.2017 14:55

ABC - wiesz co jest żenujące ? Chowanie się z osobistymi żalami za jakimś internetowym pseudonimem. Dla takich jak ty (celowo z małej) są portale jak np. redtube.pl pornhub.com . Baw się dobrze !! :D Ja jak zwykle będę na luzie :]

abc
@Michał Osiecki 29.04.2017 01:54

Michał te strony to pornografia a rozpowszechnianie jej jest karalne.

@abc 15.05.2017 21:47

Wale-napinaczu, widzę, że jednak skorzystałeś i jesteś w lepszym nastroju :D Podpisywanie się cudzym imieniem i nazwiskiem też jest karalne nawet w internecie...

Sprzedawca doświadczenie 8lat
@Michał Osiecki 18.05.2017 23:00

Malo profesjnalne komentarze, widac ze zrobil sie tu blog Michał Osickiego. moza wysnuć wniosek o konflikcie miedzy pracodawca a bylymi pracownikami. bardzo prosze o prawdziwe komentarze! czy aktualnie szukaja kogos? jaki rodzaj umowy.w polsce generalnie nie wkykło sie podawać przedzialu zarobkow w UK to norma ze takie informacje sa razem z ogloszeniem zamieszczane. wiem ze firma spedman rozwija sie bo 2 nowe osoby przyjeli, czy szukaja moze kogos do sprzedazy. oczywiscie zaznaczam ze nie mam "wlasnej bazy klientow"

anika_m@o2.pl

to pogłoski o szukaniu do pracy, mam kumpla co robi u nich już długi czas i on nic nie wie o tym zeby kogos szukali na jakies stanowisko. mowi ze firma jak to firma spedycyjna zwyczajna bez polotu i finezji,jest raz lepiej raz gorzej.ja sama gdzie indziej pracuje w konkurencji i wiem ze rynek trudny i wymagania zeby kazda zlotowke wyszarpywać sobie.

puf-noa-tołdi

tak a gdzie mozna znaleźć ogloszenie do administracji? jaki portal?

noa

poproszę o wskazówki czego oczekiwać na rozmowie we frachcie lotniczym? kolejne ogłoszenie jest.

r.stani@wp.pl

widzę że jakiś pracownik wypowiada się, skoro zna socjal w firmie. jaka atmosfera panuje i na jaki poziom zarobków (4tys netto?) można liczyć, czy sa premie roczne,miesiaczne czy kwartalne?

nie dajmy zwariowac się

tak dają oprócz umowy o prace (która należy się) papier toaletowy+herbatki - kacer pasuje ci takie cos?

Gosia

witam, widziałam ofertę pracy na stanowisko w dziele administracji. Anika możesz podrzućic kilka wskazówek czego oczewikać na rozmowie? widzę,że często nie rekrutują, a ja jestem absolwentką administracji i chcę jak najlepiej przygotować się....pliz pomóż!

anika_@o2.pl

Byłam na rozmowie kwlifikacyjnej,ktoraz to przebiegła dosyc konkretnie,byłam rozpytywana o konkretne informacje z dziedziny spedycji morskiej,np.o incotermsy,wspolprace z przewoźnikami morskimi itd.3 osoby mnie rekrutowaly, co do pracy w firmie nie wiem nie wypowiadam sie gdyż nie otrzymałam danej posady o którą tak usilnie zabiegalam.szkoda bo firma zrobiła na mnie pozytywne wrazenie

Zostaw opinię o Spedman Global Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedman Global Logistics Sp. z o.o.