Gdynia

Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

Opinie o Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Iga

Czy macie jakiś powód, że nikt nie pisze?

Julita

@Michał Osiecki musisz to zgłosić administratorowi forum na [email protected] Bo wpisy usuwane są tylko te, które łamią regulamin serwisu. Po rozpatrzeniu Twojej reklamacji możesz się spodziewać usunięcia tego wpisu.

anonymous
@Julita 24.03.2018 14:43

dobrze, że o tym piszesz, bo nie każdy jest świadom jak można zareagować.

kolega ?Michała

Michał co nowego w spedmanie? jakieś niusy? warunki pracy zmieniły się może?

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Spedman Global Logistics Sp. z o.o.?

Julita

@Michał Osiecki rozumiem, że jesteś zły, że ktoś się podszywa po Ciebie i masz prawo to zgłosić adminowi forum, ale sam też nie masz prawa wyzywać innych użytkowników. Proszę zapoznaj się z regulaminem: http://www.gowork.pl/regulamin. Czy ktoś zatem wreszcie może wypowiedzieć się na temat samej pracy w firmie Spedman Global Logistics Sp. z o.o.?

@Julita 12.09.2017 12:42

Julito (Anito?), skoro już kasujecie wpisy, co samo w sobie jest już podejrzane, to proszę także skasujcie wpis, o który prosiłem. Do tego czasu będę Was nawiedzał :)

buglo

@ Michał Osiecki Wszystkie firmy małe tak robią.a jak jest w temacie Nautiqusa?nie wiesz...

@buglo 15.05.2017 21:50

Buglo - oczywiście, że tak i nie walczę ze światem. Proszę jednak nie zarzucać mi tego co sami zrobiliście i nie podpisywać się moim imieniem i nazwiskiem. Trudne ? :) Mówcie co chcecie, ale poza takimi wałami jak ten 'abc' (pewnie tyle pamięta z alfabetu) - bardzo dobrze wspominam Spedman'a i piję teraz piwo za fajnych ludzi - w większości - z którymi tam pracowałem. Pozdro, M

Spedman Global Logistics Sp. z o.o.

Proponuję sprawdzić fakty z firmą Spedman a nie bazować na plotkach, gdyż nie są one zgodne. Zainteresowanych zapraszamy do biura Spedman Global Logistics Sp. z o.o. Korczaka 13.

Etr

oj no nie wydaje mi sie zeby tak bylo przeciez to wtedy praktycznie by bylo drugie tyle ile by sie zarabiało moze to chodzilo bardziej o 200 złotych?:D

Michał Osiecki

Widzę, że skasowano mój wpis, więc jeszcze raz - uprzejmie informuję, że 1-szy wpis pod moim imieniem i nazwiskiem nie należy do mnie. Autorowi żartu polecam wrócić do szkoły i douczyć się zasad pisowni.

Michał Osiecki

Nie mniej chciałem wyrazić opinię, że firma jest całkiem ok. Szczególnie premie w wysokości nawet do 2000 PLN netto / miesiąc dla spedytorów morskich - wszystko zależy od wyników - liczą się klienci, których wniesiesz do firmy. Bajka. Rzadko spotykane na rynku. Anita i Maciek bardzo dbają o tę formę motywacji. Wyjątkowo mile to wspominam ! Pozdrawiam.

Sprzedawca doświadczenie 8lat
@Michał Osiecki 18.05.2017 23:00

Malo profesjnalne komentarze, widac ze zrobil sie tu blog Michał Osickiego. moza wysnuć wniosek o konflikcie miedzy pracodawca a bylymi pracownikami. bardzo prosze o prawdziwe komentarze! czy aktualnie szukaja kogos? jaki rodzaj umowy.w polsce generalnie nie wkykło sie podawać przedzialu zarobkow w UK to norma ze takie informacje sa razem z ogloszeniem zamieszczane. wiem ze firma spedman rozwija sie bo 2 nowe osoby przyjeli, czy szukaja moze kogos do sprzedazy. oczywiscie zaznaczam ze nie mam "wlasnej bazy klientow"

[email protected]

to pogłoski o szukaniu do pracy, mam kumpla co robi u nich już długi czas i on nic nie wie o tym zeby kogos szukali na jakies stanowisko. mowi ze firma jak to firma spedycyjna zwyczajna bez polotu i finezji,jest raz lepiej raz gorzej.ja sama gdzie indziej pracuje w konkurencji i wiem ze rynek trudny i wymagania zeby kazda zlotowke wyszarpywać sobie.

puf-noa-tołdi

tak a gdzie mozna znaleźć ogloszenie do administracji? jaki portal?

noa

poproszę o wskazówki czego oczekiwać na rozmowie we frachcie lotniczym? kolejne ogłoszenie jest.

[email protected]

widzę że jakiś pracownik wypowiada się, skoro zna socjal w firmie. jaka atmosfera panuje i na jaki poziom zarobków (4tys netto?) można liczyć, czy sa premie roczne,miesiaczne czy kwartalne?

nie dajmy zwariowac się

tak dają oprócz umowy o prace (która należy się) papier toaletowy+herbatki - kacer pasuje ci takie cos?

Gosia

witam, widziałam ofertę pracy na stanowisko w dziele administracji. Anika możesz podrzućic kilka wskazówek czego oczewikać na rozmowie? widzę,że często nie rekrutują, a ja jestem absolwentką administracji i chcę jak najlepiej przygotować się....pliz pomóż!

[email protected]

Byłam na rozmowie kwlifikacyjnej,ktoraz to przebiegła dosyc konkretnie,byłam rozpytywana o konkretne informacje z dziedziny spedycji morskiej,np.o incotermsy,wspolprace z przewoźnikami morskimi itd.3 osoby mnie rekrutowaly, co do pracy w firmie nie wiem nie wypowiadam sie gdyż nie otrzymałam danej posady o którą tak usilnie zabiegalam.szkoda bo firma zrobiła na mnie pozytywne wrazenie

Zostaw opinię o Spedman Global Logistics Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spedman Global Logistics Sp. z o.o.