LeCar Sp. z o.o.

Opinie o LeCar Sp. z o.o.

jan

przez trzy lata mogło się w LeCar wiele zmienić na lepsze :)

TIMtom

Potwierdzam opinie wyżej. Brak szacunku, .(usunięte przez moderatora) "kierownictwo" czyli ludzie bez szkoły, którzy zostali nimi tylko dlatego, że poniżając i .(usunięte przez moderatora) coś mogą ugrać - bardzo smutne. O samochodach i ich stanie technicznym nie będę się wypowiadał....strach! Pracownik, oczywiście były ;)

Krzyś

Pracowałem 2 lata, nigdy na czas nie dostałem wynagrodzenia. Firma nie szanuje ludzi, .(usunięte przez moderatora). Omijajcie szerokim łukiem.

Zostaw opinię o LeCar Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeCar Sp. z o.o.