Meyra Polska Sp. z o.o.

Opinie o Meyra Polska Sp. z o.o.

Dziany

Wiecie co, pracowałem już w wielu firmach, były naprawdę różne, czasami lepsze, czasami gorsze, ale generalnie jestem chyba zadowolony tym co widzę i tym co dzieje się w Meyra Polska Sp. z o.o. i naprawdę jestem zadowolony z tego jak się sprawy mają.

patap

do anonim: Firma jak najbardziej na wysokim poziomie. Wieloletnie doświadczenie na rynku z tą firmą. Nic mi nie wiadomo o tym o czym wypisujesz powyżej. Chyba rzeczywiście firma Ci podziękowała za pracę i teraz wielkie rozgorzenie chłopie masz. Chyba niekoniecznie byłeś dobry w wykonywaniu obowiązków skoro, powiedzieli Ci \"dziękujemy\". Więc zastanów się zanim takie bzdury będziesz wypisał na forach. Ps. Najlepiej się [usunięte przez moderatora] i na kota zwalić!!

Rymbalko

A Tobie podwyżki nie dali czy Cię wyrzucają z roboty?

anonimm

Ostrzegam przed podjęciem pracy w firmie Meyra Polska sp. z o.o z siedzibą w Warszawie. Wady: brak jasno okreslonego zakresu obowiązków (czyli masz robić wszystko); na jednego szarego pracownika przypada 3 kierowników z których każdy mówi co innego, presja psychiczna wywierana na pracownika sprawia że odechciewa Ci sie żyć (Jeden pracownik powiesił sie w firmie!), warunki obiecywane na począdku bardzo szybko odchodza w zapomnienie; darmowe nadgodziny w delegacjach, zero dodatków pozapłacowych; praca w bardzo złej atmosferze wśród alkocholików.

Co to za bzdury ?! Ten pozytywny wpis jest sponsorowany!

Zostaw opinię o Meyra Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meyra Polska Sp. z o.o.