Nazaruk Service Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Nazaruk Service Sp. z o.o.

jołł

UUUUUUUUUUUU.... Uwaga! Nie jest tak, jak obiecuje. Można takie pytanie postawić: ilu pracowników Carrary pracuje teraz u Nazaruka? Żaden. Ilu pracowników Nazaruka pracuje już w Carrarze? 10! Cała prawda o Nazaruku-Serwisie...

kondzio

pracuj pracuj az padniesz

cikawy

a ktoś może napisać jak sie tu pracuje? Tylko nie z pracowników. Wiem że ludzie sami odchodzą ze względu na zasiedziałych sprzedawców którzy są nie reformowalni... Tylko pracownikom za opinię dziękuję.

kika
@admin 11.08.2015 18:23
Nie słuchaj plotek o firmie Nazaruk Service Sp. z o.o., cała prawda tylko na naszym forum. Czytaj i komentuj....

Omijaj szerokim łukiem!

Zostaw opinię o Nazaruk Service Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nazaruk Service Sp. z o.o.