Medical Partner Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Medical Partner Sp. z o.o.

Nie polecam. Niby jest rejonizacja a sklep internetowy sprzedaje za twoimi plecami jak leci. Oczywiście właściciele o tym wiedzą i dają przyzwolenie. Na dodatek obowiązują bardzo niskie standardy pracy -żadnych konkretnych szkoleń, magazyn ciągle pusty, sprzętu nie ma, a jak już jest, to dostajesz albo niekompletny albo zepsuty.

nie

Ogólnie nie polecam firmy, w szczegółach również nie wygląda zachęcająco. Dwóch prezesów, ten z Wrocławia to jakaś pomyłka. brak ustalonych obowiązków. Tzn są, ale ty musisz robić za innych również. GPSy w autach - nie doświadczyłem, ale wiem że są. obecnie funkcjonuje sklep internetowy, który za twoimi plecami sprzedaje na twoim regionie, twoim klientom, a ty nie masz z tego nawet 1 złotówki. jest kilku (usunięte przez administratora) którzy kablują szefostwu. Budynek firmy to jakieś nieporozumienie, nowy się buduje, buduuuje i buduuuje...

Zostaw opinię o Medical Partner Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medical Partner Sp. z o.o.