Saint-Gobain Polska

Gdynia

Opinie o Saint-Gobain Polska

Marc X

Nie polecam. Korporacja, korporacja, korporacja - kolesiostwo, układziki, donosicielstwo, ukrywanie prawdy. Poznałem to wszystko w ciągu 10 lat pracy w tym tworze. Jeśli ktoś chce sobie zatruć życie "korporacyjnym wyścigiem szczurów" to proszę bardzo Saint_Gobain czeka. Firma w ,której ludzie się nie liczą, liczy się tylko cyfra, okłamywanie rzeczywistości, malowanie trawy na zielono, pisanie wyjaśnień to tego jak słaba jest pozycja Webera na rynku. I jeszcze śmieszne doktrynizowanie świadomości - Jesteśmy najlepsi - bo najlepsi. Żałosne. Daleko od Webera... Marka coraz słabsza, standardowo przyjęli że nie uznają reklamacji na swoje bardzo słabe jakościowo produkty, zawsze winny jest wykonawca bo jest Idiotą a my zawsze idealni... Dramat!!!

posadek

no prowizje zależą od zrealizowanych targetów czyli głównie od uzyskania klientów np. oczywiście w zależności od stanowiska

Mat

Całkowicie się zgadzam, dla mnie jest nie do pojęcia jak można zmusić do odejścia najlepszego pracownika 12 lat stażu, który dostawał nagrody, wyróżnienia zawsze był stawiany za wzór pracy klientem a co istotne trzymał i pilnował marży jak i również zwalniać ludzi którzy mają wyniki i wzrosty :) Czarna Maba :) dobre :) Ale co najważniejsze to bardzo fajne produkty firma posiada :)

ale o co chodzi?

To prawda firma ma fajny produkt ale to kolesiostwo dramat, dramat, dramat ktoś kiedyś mi w firmie powiedział \"dość zamiatania pod dywan\" hahaha no i to była chwila w której zaczeło się wpychanie nawet mebli pod dywan :) Czarna Mamba :) oj [usunięte przez moderatora]bardzo miła i sympatyczna ale wiedzy o zarządzaniu zespołem i ludźmi to zerrrrrooooo :) jak można pozwolić odejść a nawet zmusić do odejścia najlepszego pracownika w firmie po ponad 12 latach pracy, jak można zlikwidować stanowiska pracy a obowiązki przełożyć na innych bo nie ma się pomysłu i podstaw by zwolnić człowieka :) jak można zwalniać handlowców co robią obroty? hhh no ale nawet duży dywan się kończy z czasem.

kocina

podobne bagno robi sie w gorze kalwari,tylko audyty im w głowie i raporty,redukcje.a cala produkcja opiera się na pracownikach sezonowych.i kto na tym zyska???????????????????nazwy firmy sie zmieniaja a gora ta sama......

lol

Zgadzam się z tym kolesiostwo i udawanie że wszystko jest ok .pozdrowienia dla czarnej mamby

klemens

Przykro mi to stwierdzić... wiele się w firmie zmieniło. Zwolnienia i jeszcze raz zwolnienia.... pracowników fizycznych oraz na najniższych szczeblach. W zamian zostało powołanych kilka nowych stanowisk kierowniczych;/ Brak możliwości rozwoju, komunikacja w tej firmie nie istnieje, zero informowania o czymkolwiek. Człowiek musi się wszystkiego domyślać. Brak schematu organizacyjnego, wiele stanowisk utworzonych pod kumpli, kolegów. Kierownik kierownika pogania.... oj skończy się to niedługo panowie dyrektorowie....

Zostaw opinię o Saint-Gobain Polska - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Saint-Gobain Polska