Decoratum Sp. z o.o.

Opinie o Decoratum Sp. z o.o.

Bartek

Generalnie firma ma dobrą opinię i ludzie są zadowoleni tylko jest pytanie czy w ogóle prowadzą rekrutacje?

Zainteresowany

Jaka jest oferta firmy,t.j : zarobki, zatrudnienie, godziny pracy, nadgodziny itd

Wiktoria

Jakim aktualnie pracodawcą jest Decoratum? Czy od zamieszczenia przez Was ostatniej merytorycznej opinii o tym miejscu pracy, zmieniło się coś w nim? Zachęcam do wznowienia wymiany spostrzeżeń o pracy w tej firmie.

Robert

Witam byłych i obecnych pracowników. Ja też tam długo pracowałem i uważam że warto tam pracować. Jeśli ktoś jest uporządkowany, wie czego chce i dobrze wykona swoją pracę, to będzie wszystko OK.

husky
@Robert 13.08.2011 09:06

Na czym polegała ta praca?

Anonimowa

Pracuje się w Decoratum bo nie ma alternatywy. Najgorsze jest to że wypasiony dyrektor zmienia bryki i rośnie w przepychu a pracownicy mimo starań są traktowani przedmiotowo. Nie polecam chyba że chcecie patrzeć na niezasłuzone wynagrodzenia zarządcy i własna biedę.

Zostaw opinię o Decoratum Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decoratum Sp. z o.o.