Decoratum Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Decoratum Sp. z o.o.

Anonimowa

Pracuje się w Decoratum bo nie ma alternatywy. Najgorsze jest to że wypasiony dyrektor zmienia bryki i rośnie w przepychu a pracownicy mimo starań są traktowani przedmiotowo. Nie polecam chyba że chcecie patrzeć na niezasłuzone wynagrodzenia zarządcy i własna biedę.

Robert

Witam byłych i obecnych pracowników. Ja też tam długo pracowałem i uważam że warto tam pracować. Jeśli ktoś jest uporządkowany, wie czego chce i dobrze wykona swoją pracę, to będzie wszystko OK.

Zostaw opinię o Decoratum Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Decoratum Sp. z o.o.