Adres: Bożydara 7, Poznań

NIP: 9720051289 KRS: 0000081645

2 7 8 5 1

Opinie o Decoratum Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Igor

Wystarczy sprawdzić w internecie, że firma ma dobre opinie. Dlatego pewnie nie korzystają z forum.

Bartek

Generalnie firma ma dobrą opinię i ludzie są zadowoleni tylko jest pytanie czy w ogóle prowadzą rekrutacje?

Tak2Nie
jacek
@Bartek

tylko stare wypowiedzi z 2012 r są negatywne a nowych komentarzy od pracowników nie ma...

Zainteresowany

Jaka jest oferta firmy,t.j : zarobki, zatrudnienie, godziny pracy, nadgodziny itd

Wiktoria

Jakim aktualnie pracodawcą jest Decoratum? Czy od zamieszczenia przez Was ostatniej merytorycznej opinii o tym miejscu pracy, zmieniło się coś w nim? Zachęcam do wznowienia wymiany spostrzeżeń o pracy w tej firmie.

Tak2Nie

Robert

Witam byłych i obecnych pracowników. Ja też tam długo pracowałem i uważam że warto tam pracować. Jeśli ktoś jest uporządkowany, wie czego chce i dobrze wykona swoją pracę, to będzie wszystko OK.

Tak7Nie1

husky
@Robert

Na czym polegała ta praca?

Anonimowa

Pracuje się w Decoratum bo nie ma alternatywy. Najgorsze jest to że wypasiony dyrektor zmienia bryki i rośnie w przepychu a pracownicy mimo starań są traktowani przedmiotowo. Nie polecam chyba że chcecie patrzeć na niezasłuzone wynagrodzenia zarządcy i własna biedę.

Tak23Nie

Zostaw opinię o Decoratum Sp. z o.o. - Poznań