Opinie o Nature Queen Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nature Queen Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nature Queen Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nature Queen Sp. z o.o. w Poznań

Też właśnie widziałem ofertę dla E-commerce Manager’a, mam doświadczenie i ciekaw byłem jak w tym roku płacą. zmartwiło mnie jednak to stwierdzenie, że jakieś problemy z kasa mogły wychodzić jeszcze w zeszłym roku. czy to już nieaktualne skoro nikt więcej o tym nie pisał?

Były pracownik Nowy wpis

Firma Nature Queen to jeden wielki przekręt właścicieli, którzy żyją z tego, że (usunięte przez administratora) ludzi. Mowa tu oczywiście nie tylko o klientach, ale i pracownikach “firmy”. Ponad rok przepracowany w tych progach i nikt normalny nie uwierzyłby w to, co tam się działo. Do napisania opinii skłonił oczywiście brak wypłaty wynagrodzenia za sierpień, wrzesień i październik do dziś (mamy grudzień). Praca w tym “biurze” to jeden wielki (usunięte przez administratora) robactwo, brak ogrzewania zimą, brak podstawowych rzeczy takich jak woda czy papier toaletowy. Firma jest dłużna pieniądze co najmniej kilkunastu osobom. Jakie są ich kosmetyki? Odpowiedzcie sobie sami;) W życiu po tym co zobaczyłam, bym ich nie kupiła. Nie warte swojej ceny, ani dostępności na półkach znanych drogerii takich jak Hebe. Unikać, unikać i jeszcze raz unikać!!!

A jaką miałaś tam umowę, co było podstawą wypłaty wynagrodzenia? Spotkałem się z ofertą dla e-commerce managera, gdzie dawano wybór, między umową o pracę, umową o dzieło, umową zlecenie. Do tego widełki płacowe stanowiły 6 000–9 200 zł brutto. Napiszesz, czy to były realne kwoty, faktycznie wypłacane i czy trudności dotyczące odzyskania pieniędzy za wcześniej przepracowane miesiące dotyczą i innych pracowników / byłych pracowników, bo nie wiem, czy ktokolwiek tu jeszcze pracuje?

były pracownik 2 Nowy wpis

Umowy b2b, zlecenie, co chcesz. Wybierz sobie, podpiszą wszystko, ale i tak nie zapłacą (ewentualnie dostaniesz część w gotówce do łapy od naćpanego szefa). Byli pracownicy sądzą się już z nimi o swoje pieniądze (rzędu nawet kilkudziesięciu tysięcy po zsumowaniu).

Krysia

To firma faktycznie miała już prowadzone jakieś sprawy sądowe? Upewniam się na podstawie tej poprzedniej opinii. zastanawiają mnie ewentualne przyczyny związane z tymi opóźnieniami, czemu brakuje kasy w budżecie? Co ma na niego największy wpływ? I czy są tu osoby, które od lat robią i nigdy się z czymś takim jeszcze nie spotkały?

Hubert

Niestety u mnie ta sama sytuacja co u poprzednich komentujących. Po zakończeniu współpracy z firmą Nature Queen nie otrzymałem wynagrodzenia za 2 miesiące pracy, płatności nie regulują od ponad 4 miesięcy. Ciągle kłamstwa z strony prezesa i wspólnika, że już zapłacą po czym przestają odbierać telefony i tak w kółko. Sprawa już w sądzie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Nature Queen Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Social Media Specialist?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
Tutlo Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
Nierzetelny Damian

Niestety firma nie płaci pracownikom ani kontrahentom. @Pracodawca unika kontaktu, przedłuża rozmowy z których i tak nic nie wynika. Prezes Pan Damian Kłamie i obiecuje kolejny termin spłaty, ucieka z biura lub kłamie, że go nie ma.

@Nierzetelny Damian

O kurczę, a co się dzieje, że są niewypłacalni? Mają jakieś problemy z płynnością finansową? Dużo pracownikom zalegają z wypłatą i jak od dawna trwa ten problem? Może coś się przez ten miesiąc unormowało i uregulowali należności? Dajcie znaka, bo brałem pod uwagę pracę w ich firmie...

Odpuść sobie

Odpuść sobie tą firmę. Nie polecam pracy dla nich. Większość byłych pracowników prowadzi wobec nich windykacje, nie dostawali wypłat przez 2 - 3 miesiące.

Lara
@Odpuść sobie

A ktoś jeszcze tutaj pracuje? I czy obecni pracownicy mają pieniądze na czas wypłacane? Kurcze, co w ogóle spowodowało takie zaległości finansowe ?

Nie płacą!

Firma unika kontaktu w sprawie zadłużenia. Nie polecam współpracy.

Omijać!

Firma nierzetelna, nie wypłaciła mi wynagrodzenia za dwa miesiące ostatniej pracy. Właściciel zwodzi i kłamie odnośnie terminu płatności, którego następnie nie dotrzymuje.

xoxo

Omijać firmę szerokim łukiem! Problemy finansowe, wypłaty w gotówce, wszystko z powodu "zablokowanych kont bankowych". Oczywiście wypłatę dostaniesz jak upomnisz się 342094 razy, bardzo często dopiero do miesiąca po terminie, albo i wcale. Nie mówiąc o tym, że zimą ogrzewanie w kaloryferach to praktycznie się nie zdarza. Bieżące rzeczy do biura takie jak papier toaletowy czy woda niegazowana to rarytas. Sprzątaczka to dodatkowy koszt, więc na codzień pracujesz w (usunięte przez administratora), chyba, że sam sobie posprzątasz.

Ewka
@xoxo

Serio aż tak z tym sprzątaniem?? Ale to jak tak jest, to co ludzi trzyma w tej pracy? Dlaczego ludzie nie odchodzą?? Może jak jest ta kasa w gotówce to chociaż dobra pensja??

x
@Ewka

Pierwsze zwolnienia już były. Co z dobrej pensji jeżeli finalnie jej nie dostajesz, albo jak już to w ratach, o które musisz się stale dopominać.

Mimi
@xoxo

Niestety to wszystko prawda. Zablokowane konta bankowe z powodu przekrętów. Jeden z wspólników już w więzieniu z zarzutami za (usunięte przez administratora). Dramat, uciekać z tego miejsca!

Firma Nature Queen Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Project Manager. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Zostaw merytoryczną opinię o Nature Queen Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Nature Queen Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nature Queen Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nature Queen Sp. z o.o.?

Nature Queen Sp. z o.o.
  • Św. Wawrzyńca 34