Turimex PUHP Sp. z o.o.

Kostomłoty Pierwsze

Opinie o Turimex PUHP Sp. z o.o.

makak

a do wypłat nie są doliczne jakieś prowizje? chodzi mi konkretnie o sprzedaców itd. maszyny i urządzenia budowlane i osprzęt pewnie ceny wysokie mają. fajnie że mają serwis widzę na szeroką skalę, to na pewno przyniesie fajny dodatkowy dochód

Darek nie pisz bzdur

nick

nie polecam. Przy przyjęciu do pracy bajki na temat zarobków, wizje jak Cię widzą w firmie itd. Rzeczywistość okazuje się brutalna. Szef firmy zachowuje się jak menel z pod sklepu. Inwektywy w stosunku do pracowników to norma, znęcanie się psychiczne - norma. Ogólnie szambo a nie firma

rr

nie polecam. Na rozmowie w sprawie pracy obiecuje się złote góry. Rzeczywistość okazuje się brutalna. Podejście szefa dziwne, nie pamięta co mówił 15 minut temu i potrafi wydrzeć japę że się uwagę zwraca.

roboty nie ma bo towaru brak.

Zostaw opinię o Turimex PUHP Sp. z o.o. - Kostomłoty Pierwsze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Turimex PUHP Sp. z o.o.