Elpio Sp. z o.o.

Luboń

Opinie o Elpio Sp. z o.o.

Zdenek Smetana

Firma beznadziejna. Szefostwo najpierw tytułem motywacji proponuje premie a następnie na różne sposoby kombinuje jak je obniżyć albo nie wypłacić w ogóle. Poza tym generalnie jest wielki chaos. Raz trzeba robić to a z za 5 minut coś innego- słowem zanim skończy się jedną rzecz zaczyna się zupełnie inną a za 10 minut jeszcze inną i tak w kółko. Atmosfera w pracy beznadziejna. Nie polecam chyba że ktoś lubi sporty ekstremalne.

Zostaw opinię o Elpio Sp. z o.o. - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elpio Sp. z o.o.