Opinie o Dekoma w Zalasewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dekoma. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dekoma o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekoma w Zalasewo

Były pracownik Nowy wpis

Dekoma to najgorsze, co mnie w życiu zawodowym spotkało. (usunięte przez administratora) koszmarna atmosfera, (usunięte przez administratora)Rotacja ogromna, każdego tygodnia ktoś znika z dnia na dzień

Jak długo trwa proces awansu w Dekoma?

Romeo 2.0 Nowy wpis

nie ma czegoś takiego w tej firmie.

Zainteresowany Nowy wpis

Czy firma potrzebuje pracowników? Miałem nadzieje, że dowiem się coś na forum a tu nic!

Czarek

Wiem, że idealnych firm nie ma. Bardzo często sami sobie tworzymy złą atmosferę, która wpływa na zadowolenie z pracy!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Dekoma? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Workers

Więcej opinii jest na Dekoma Swarzędz, warto poczytać.

Macie powód, że nikt nie pisze od września?

Natalia

@Kick co masz dokładnie na myśli? Powiesz coś więcej o tym? Czy oprócz tego coś jeszcze nie podoba Ci się w pracy w firmie Dekoma? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą w tej firmie i pozostawi swoją opinię?

Natalia

Aktualnie poszukują Pracownika wsparcia w dziale projektowymw Poznaniu. W ich ofercie napisane jest, że oferują możliwość rozwoju i poszerzania wiadomości z zakresu wiedzy o tkaninach, marketingu, komunikacji w języku angielskim, pracy z nowoczesnym oprogramowaniem. Ktoś jest chętny by zaaplikować na takie stanowisko?

Wiskera

Widze, że potrzebni są pomocnicy kierownika na magazyny, brzmi dość dobrze chyba, a jakie są ich obowiązki?

doswiadczony

rozliczni są wg. obrotów prowizyjnie. i nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to że właściciel gdy zauważa że ktoś za dużo zarabia skutecznie mu te zarobki zmniejsza. tu minus stówka, tam minus stówka, kto pracował to wie.

jacekibarbara

(usunięte przez administratora) no ale gdzie teraz jest łatwo. Szef wymaga ale też daje coś od siebie... Dba o pracownika. Czasem lepiej mu schodzić z drogi. Ale ogólnie nie ma nic do wielkiego narzekania w gorszych warunkach robiłem. Ogólnie wszystko zależy od stanowiska. Ja na prace nie narzekamCiężko uwierzyć, że powyższy komentarz napisał rzeczywiście pracownik Dekomy... Siedzenie w internecie w czasie pracy?! Kto tam w ogóle ma internet? No chyba, że szef kazał komuś siedzieć i pisać komentarze. Nie do końca pozytywne, ale ostatecznie na plus, tak żeby ci co narzekają wyszli na leniwych nierobów. :) Widzę, że mój poprzedni komentarz został usunięty. Nie rozumiem dlaczego. Opisałem same fakty, które można zweryfikować. Nie używałem wulgaryzmów i nikogo nie obraziłem. Nie szkodzi. W wolnej chwili napiszę jeszcze raz. :) Pozdrawiam

Geh

łatwo nie jest zwłaszcza jeśli ma się do czynienia z szefem, no ale gdzie teraz jest łatwo. Szef wymaga ale też daje coś od siebie... Dba o pracownika. Czasem lepiej mu schodzić z drogi. Ale ogólnie nie ma nic do wielkiego narzekania w gorszych warunkach robiłem. Ogólnie wszystko zależy od stanowiska. Ja na prace nie narzekam

A co to?

Czy w tej firmie jest tak duża rotacja, że ciągle kogoś szukają?? Może ktoś powiedzieć jaka tam jest atmosfera?

Zostaw merytoryczną opinię o Dekoma - Zalasewo

• Jak się pracuje w Dekoma?

Zobacz opinie na temat firmy Dekoma tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dekoma