Dekoma

Zalasewo

Dekoma

Opinie o Dekoma

Jakim pracodawcą jest Dekoma? Jak wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Czy pracownicy mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

Zainteresowany

Czy firma potrzebuje pracowników? Miałem nadzieje, że dowiem się coś na forum a tu nic!

Czarek

Wiem, że idealnych firm nie ma. Bardzo często sami sobie tworzymy złą atmosferę, która wpływa na zadowolenie z pracy!!!

Workers

Więcej opinii jest na Dekoma Swarzędz, warto poczytać.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w Dekoma?

Kandydat

Macie powód, że nikt nie pisze od września?

Natalia

@Kick co masz dokładnie na myśli? Powiesz coś więcej o tym? Czy oprócz tego coś jeszcze nie podoba Ci się w pracy w firmie Dekoma? Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z pracą w tej firmie i pozostawi swoją opinię?

Kick

Nie polecam. Pan Prezes to osoba która czerpie przyjemność z gnojenia ludzi. Z resztą ( usunięte przez administratora )est nie wiele lepsza. Ktoś kto ma poczucie własnej wartości nie pozwoli się poniżać, za nic.

Natalia

Aktualnie poszukują Pracownika wsparcia w dziale projektowymw Poznaniu. W ich ofercie napisane jest, że oferują możliwość rozwoju i poszerzania wiadomości z zakresu wiedzy o tkaninach, marketingu, komunikacji w języku angielskim, pracy z nowoczesnym oprogramowaniem. Ktoś jest chętny by zaaplikować na takie stanowisko?

Wiskera

Widze, że potrzebni są pomocnicy kierownika na magazyny, brzmi dość dobrze chyba, a jakie są ich obowiązki?

Hehe )

Nie polecam!!! p. maciej znęca się nad ludźmi (czytaj mobbing), czy to jest sekretarka lub magazyner czy to handlowiec. ma w du..ie nawet swoich .... Jeżeli nie mam racji to niech odpisze on czy np p. Bry..da jaka jest rotacja na stanowisku sekretarki (ok. 1 - 2,5 m-cy, czy magazyner ok. 3-9 m-cy). Nie chce więcej przykładow, bo kur..ca mnie bierze. Jeżeli chcesz tam pracować i chcesz mieć codziennie zje..kę, to zapraszam.

doswiadczony

rozliczni są wg. obrotów prowizyjnie. i nie było by w tym nic nadzwyczajnego gdyby nie to że właściciel gdy zauważa że ktoś za dużo zarabia skutecznie mu te zarobki zmniejsza. tu minus stówka, tam minus stówka, kto pracował to wie.

jacekibarbara

Geh - 2013-08-05 08:39:58 łatwo nie jest zwłaszcza jeśli ma się do czynienia z szefem, no ale gdzie teraz jest łatwo. Szef wymaga ale też daje coś od siebie... Dba o pracownika. Czasem lepiej mu schodzić z drogi. Ale ogólnie nie ma nic do wielkiego narzekania w gorszych warunkach robiłem. Ogólnie wszystko zależy od stanowiska. Ja na prace nie narzekamCiężko uwierzyć, że powyższy komentarz napisał rzeczywiście pracownik Dekomy... Siedzenie w internecie w czasie pracy?! Kto tam w ogóle ma internet? No chyba, że szef kazał komuś siedzieć i pisać komentarze. Nie do końca pozytywne, ale ostatecznie na plus, tak żeby ci co narzekają wyszli na leniwych nierobów. :) Widzę, że mój poprzedni komentarz został usunięty. Nie rozumiem dlaczego. Opisałem same fakty, które można zweryfikować. Nie używałem wulgaryzmów i nikogo nie obraziłem. Nie szkodzi. W wolnej chwili napiszę jeszcze raz. :) Pozdrawiam

Geh

A co to?

Czy w tej firmie jest tak duża rotacja, że ciągle kogoś szukają?? Może ktoś powiedzieć jaka tam jest atmosfera?

Zostaw opinię o Dekoma - Zalasewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekoma