Opinie o Wih-Pol Sp. z o.o. w Lubań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Wih-Pol Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Wih-Pol Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wih-Pol Sp. z o.o. w Lubań

pająk

Pajęczyny rozwiewa nad WIH-POLEM

ignac

NIEMIECKA JAKOSC.....hahahahah-Z POLSKIMI WYROKAMI W SADACH....

ignac

dobrze maslana mowisz-ta firma to padaka:::!Zrodlo biedy pod wzgledem prosperowania na rynku to raz a dwa to te wynagrodzenia w ratach i smieszne pieniadze...no ale jak ma biznesmen miec kase jak kartonowe meble robi..,ktore podczas transportu do odbiorcy lub prywatnego klienta strzelaja jak zapalki..ta firma i kierownictwo cale sie nadaje....do mechanicznego obierania czeresni..

mały LIS

słyszałem ze potrzebują spawacza z uprawnieniami niech ktoś pomorze czy są przyjęcia

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Wih-Pol Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekunka osób starszych za granicą
Lubań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Starszy inspektor
Lubań
Służba Cywilna
marihuana

przeczytajcie jaką recenzje jest napisana przy ofertach pracy w urzędzie pracy został zkazany wyrokiem sądu za nieprawidlowości prawa pracy a oniogłaszają się na OLX.PL żeby nie było opisów Ta firma szuka chętnych do pracy za dogodne pieniądze ŚMIECHU WARTE THE END

marihuana

Ta firma ogłosiła się na olx morze ktoś przyjdzie się zatrudnić za dziękuje

Robert maślana

Praciwaem w Wih -Pol.Deklaracje pracodawcy znacznie mijają się z rzeczywistością spotykającą pracownika.Wypłaty na raty tzn. Jak będzie miał i jak będzie chciał. Obowiązki ma tylko pracownik pracodawca już nie. Jak za bardzo upominasz się o to co ci się należy to pa pa do zwolnienia. Niby jak przychodzisz się zatrudniać będzie jak w bajce tak mówią jednak potem dopada cię rzeczywistość . Nic nie robią sobie z prawa.Myślą że są ponad nim...

byly pracownik

potwierdzam-to nie firma-to gorzej jak oboz- w obozie jesc daja a tam ......nawet na paliwo nie ma do auta zeby towar zawiezc DNO

monachium

PORAZKA POD WZGLEDEM WYPLAT-WIECZNIE KARTKA WISI 10 ego i kaza podpisywac ,ze pracownik sie na to zgodzil-oby pip nie mial sie do czego przyczepic..tak jest caly czas-3 lata tam robilem nikomu nie zycze-bo sie przejedzie-zreszta i tak to juz pada

maly wien

kot w butach i klapek..biznesmeni z plyty wiorowej..

SZOGUN
@maly wien

JAKI ROZMIAR KLAPEK POTRZEBUJESZ

male wien

inspekcja pracy tam swoje biurko ma-tyle razy ludzie dzwonia..dno totalne-bieda az piszczy..

rysio

Najgorsza firma w jakiej można pracować. Wypłata w ratach i z dużym opóźnieniem.Obiecują nie wiadomo co a jak przychodzi do rozliczenia to traktują jak frajera. Kadry nie mają pojęcia o tym co robią. Wszystkiego trzeba pilnować i o wszystko upominać.Pracowników traktują jak dojne bydło.

DADA

MAM PYTANIE PRACA ZA SPAWACZA JAK JEST PRZEZ TA FIRME PROSZE O INFORMACJE POZDRAWIAM!!!!!!

frajer

Nie zaczynajcie wspolpracy z ta firma. Pieniadze placa w ratach i z duzym opoznieniem. Kadry to porazka tam dbaja tylko o swoj tylek.

Co mogę powiedzieć o tej firmie kierownik karze robić a póżniej się wypiera w żywe oczy że tak nie mówił czyli umywa ręce wo gule coś załatwić w biurze to wołanie o pomoc do nieba po umowę chodziłem ponad miesiąc ogólnie brak organizacji zastraszanie miałem nadgodziny żeby zapłacili wielkie ale wybrać też problem wo gule ta firma wielki niewypał tylko zgłosić do państwowej inspekcj pracy i bhp ŻENUJĄCA FIRMA

byly

podzielam opinie ludzi dodam że kierownik [usunięte przez admina] omijajcie tę firmę szeroko to co obiecują mija się z celem [usunięte przez admina]

Koleś

Pracowalem w tej firmie ! To wieś - pol a nie wih - pol !!! Kompletny brak organizacji i totalny bałagan - zwłaszcza w biurze. Jak chcesz coś załatwić , to jakbyś walił głową w mur. Omijać ich szerokim łukiem !!!

Jeden z najgorszych pracodawców potwierdzam wypłaty nie wypłacane na czas a na końcu pretensje ze człowiek się upomina po tygodniu o wynagrodzenie osoby pracujące w biurze kompletnie nie nadające się do pracy i współpracy z innymi pracownikami prace i warunki pracy masakryczne i to co mówią nie ma nic wspólnego z rzeczywistością a tylko utrudniają pracownikowi prace

izak

to prawda pracowałem w tej firmie na rozmowie wstępnej obiecują góry a potem duże rozczarowanie miałem problem z otrzymaniem wypłaty na czas powiem krótko szukajcie innej pracy

gerda

Brak organizacji na wszystko trzeba czekać wypłaty nie są na czas biuro do wymiany całe na nic nie mają czasu [usunięte przez admina] ludzi powinni płacić odsetki do wypłaty za wypłatę ludzie pracują na [usunięte przez admina]

Zostaw merytoryczną opinię o Wih-Pol Sp. z o.o. - Lubań

Wih-Pol Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 40 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042