Wih-Pol Sp. z o.o.

Lubań

Wih-Pol Sp. z o.o.

Opinie o Wih-Pol Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Jak wygląda praca w Wih-Pol Sp. z o.o.? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

zzz

szkoda

pająk

O proszę jak to szybko administrator usuwa niewygodne wpisy !. A może by tak usunął tą stronę całkowicie skoro firma wih pol już dawno nie istnieje i pod tą nazwą istnieć nie będzie! . A z tego co widzę strona nie służy od dłuższego czasu do wyrażania opinii o firmie , tylko obrażaniu i szkalowaniu byłych pracowników. I nie wspomnę tu o podawania fałszywych informacji i plotek wyssanych z palca , po to tylko żeby zaszkodzić i osmieszyc osoby prywatne! !. Cóż widoczne cały ten gowork nie jest aż tak ważny i wiarygodny że syndyk nie przesłał mu postanowienia o upadłości firmy wih-pol. Pozdrawiam byłych dobrych pracowników.

Pająk

Ta firma już nie istnieje ciekwe gdzie się podział PAJĄK KTÓRY ROZCIĄGAŁ PAJĘCZYNY NAD WIH POL CIĄGAŁ KABLE PO KROKWIACH biedactwo skończyło się granie w H... a taki był rozgarnięty

Człowieku to nie FIRMA tylko Biuro pośrednictwa pracy jak chcesz  dobrą firmę to szukaj na własną rękę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy 1 Umowa o prace jest inna  2 kasa jest na początku miesiąca a nie jak w lotusie 15-17 w lotusie ładnie pięknie wszystko wygląda przez telefon obiecują złote góry a kto myśli długo nie popracuje w tej firmie  Ale są ludzie co pasuje może nie myślą???

obserwator

kategorycznie odradzam tej firmy kierowca najezdzicie sie swoim prywatnym autem a zanic nie wrucom wam kasy a w pracy zarobisz 1500e i to max a beda ci mowic ze 1800e 1900e klamstwo i jeszcze raz klamstwo wszyscy tam oklamuja mega diety nie placa za wekend ogulnie katastrofa najgorszymi padlami sie jezdzi u niemca ktore juz dawno powiny byc na zlomie

renifer

Nie prawda święty Mikołaju filię firmy otworzył były właściciel w Görlitz. Ściąga tam naiwnych polaczkow którzy mają nadzieje że tym razem ich nie przekreci na kasę . Tylko dziwię się ze ktoś jeszcze chce z bankrutem wogule jakieś interesy robić.

Święty Mikołaj

otwarta jest nowa filia na HUTNICZEJ nazywa się MEBEL A&K TO SAMO CO W starej firmie ogłaszają się na OLX.PL

maslana

robercik

Pani w szkole pyta Justynę, jakie ma zwierzątko w domu.  A na to Justyna:  - Pieska.  Pyta też Artura, jakie ma zwierzątko w domu.  A na to Artur:  - Kota.  Pani pyta Jasia:  - Jasiu, a Ty jakie masz zwierzątko w domu?  A na to Jasiu:  - Sowę na kółkach - mówi Jasiu.  A pani:  - No to ja dziś przyjdę do Ciebie zobaczyć tę sowę na kółkach.  Pani przyszła do Jasia i mówi:  - Jasiu, pokaż mi tę sowę na kółkach.  Jasiu przywozi swego dziadka na wózku inwalidzkim i się pyta Dziadka:  - Dziadku, kiedy ostatni raz byłeś w kiblu?? A na to Dziadek:  -huhuhu huhuhu

maniek

znacznie mijają się z rzeczywistością spotykającą pracownika.Wypłaty na raty tzn. Jak będzie miał i jak będzie chciał. Obowiązki ma tylko pracownik pracodawca już nie. Jak za bardzo upominasz się o to co ci się należy to pa pa do zwolnienia. Niby jak przychodzisz się zatrudniać będzie jak w bajce tak mówią jednak potem dopada cię rzeczywistość . Nic nie robią sobie z prawa.Myślą że są ponad nim...

Grześ

cziko, popieram, jak ktoś nie daje rady i słaby jest to nie ma co strat ponosić, trzeba zwolnić i zastapić nowym pracownikiem, nie ma litości i dobrze. ja uważam się jednak za dobrego stolarza meblowego i chętnie wystartuję na taki wakat u nich w Lubaniu bo widzę że tam się teraz zwolniło takie miejsce pracy

doinformowany

o czym wy ludzie piszecie? jaka filia Wih POl? ta firma już od sierpnia nie istnieje. Syndyk przejął wszystko.

Renifer

Jest otwarta filia WIH -POL and MEBEL A&K OGŁASZAJA SIĘ NA OLX WSZELKI ODPOWIEDZI UDZIELI PANI KAROLINA MEBLE NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Święty Mikołaj

Potrzebują na hutniczą do nowo otwartego zakładu TAPICERÓW I POMOCNIKÓW

Aleksander

Jest nowa tapicernia gdzieś na Hutniczej ogłaszają się na OLX swoje oferty bardzo duży zakres wykonanych prac

Twój Źolnierz

Tak otworzył nowa tapicernie

Twój Źolnierz

To chyba Mro???

Arek

słyszalem ciekawa informacja ze ktoś z byłych pracowników chce tam otworzyć tapicernie, mogł by ktoś potwierdzić ta informację :)?

M29

z tego co wiem to firma juz pada i jest nie wypłacalna zalega kase pracownikom itp...Prawda to ze już firma padła i ze juz nic tam nie ma??

nie
@M29 11.08.2015 02:29

nic niema wszystko sprzedane

m29

firma juz upadła? bo chodza sluchy ze niemeic sprzedaje zaklad prawda to?

m29
@m29 18.07.2015 00:07

nie ma się dobrze

Detektyw

MORE SORENTO GBLOI

DETEKTYW

KANCZTRON SORIENTS MORIES M/// TOCZTRIWES

Detektyw

soriens is toucztres no tone

DETEKTYW
@Detektyw 29.05.2015 21:19

purse skirt knickers underpants , wheere s the railway station

byly pracownik

scieracie sie miedzy soba niepotrzebnie-a stary dalej robi co robi i rece zaciera...popatrzcie w kierunku biura-tylko tam wina lezy za caloksztalt..a wy sie nie zarzynajcie nawzajem..nic i tak to nie da..ci co odeszli maja duzo lepiej-poustawiali sie..taki maruda,rafal,ignac,cygan...-teraz wiedza ze zyja..wy tez macie prawo zadbac o lepszy byt-kwestia podjecia decyzji.pozdrowienia

Robert maślana

Chłopaki wiedzą wiedzą że mam do nich szacunek i nie podoba mi się zarówno grożenie jak i mieszanie mojej osoby w wasze nieudolne poczynania i robienie nadal tzw.kozła ofiarnego ze mnie.Dajcie sobie z tym spokój...Pozdrowienia dla wszystkich z produkcji.

Robert maślana

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz jak to mówi stare przysłowie pszczół...

prawdziwa stolarnia

Maslana , ignac , stolarnia wich, dzik , to jedna i ta sama osoba ! Rozzalony robercik , p.......Ale jest tylko jedna prośba do ciebie braku żebyś dał sobie już spokój z obrazaniem chłopaków ze stolarni i tapicerni! Zęby dwa razy nie rosną. Skończ już te bzdury człowieku i weź się do pracy i daj innym pracować. !!

obserwator

Macie rację po co się ukrywać i potrzywac pod kogoś . Można wysyłać smsa do tego co się ma żal na niego , no chyba że samym się jest tchórzem. Powiem jedno że panowie zasmiecacie tylko stronę tymi bzdurami , Dziecinada i żenada !. Ten wasz pracodawca ma niezłą polewe jak to czyta. Jesteście niedorozwinieci.

dzik

hahaha ..majonez...tak bylo,bo Herbert to wpieprzal non stop..CO TU WIECEJ KOMENTOWAC TA FIRME......?TO NIE MA SENSU...PORACHA Z PATOLOGIA a CI CO RZADZA TO ZWYKLA SWOLOCZ.SZKODA CZASU NA KOMENTARZE...ps-wypierz sobie Andrzejku surdut!hahahaha

Zostaw opinię o Wih-Pol Sp. z o.o. - Lubań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wih-Pol Sp. z o.o.