Wih-Pol Sp. z o.o.

Lubań

Opinie o Wih-Pol Sp. z o.o.

pająk

O proszę jak to szybko administrator usuwa niewygodne wpisy !. A może by tak usunął tą stronę całkowicie skoro firma wih pol już dawno nie istnieje i pod tą nazwą istnieć nie będzie! . A z tego co widzę strona nie służy od dłuższego czasu do wyrażania opinii o firmie , tylko obrażaniu i szkalowaniu byłych pracowników. I nie wspomnę tu o podawania fałszywych informacji i plotek wyssanych z palca , po to tylko żeby zaszkodzić i osmieszyc osoby prywatne! !. Cóż widoczne cały ten gowork nie jest aż tak ważny i wiarygodny że syndyk nie przesłał mu postanowienia o upadłości firmy wih-pol. Pozdrawiam byłych dobrych pracowników.

Pająk

Ta firma już nie istnieje ciekwe gdzie się podział PAJĄK KTÓRY ROZCIĄGAŁ PAJĘCZYNY NAD WIH POL CIĄGAŁ KABLE PO KROKWIACH biedactwo skończyło się granie w H... a taki był rozgarnięty

Człowieku to nie FIRMA tylko Biuro pośrednictwa pracy jak chcesz  dobrą firmę to szukaj na własną rękę bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy 1 Umowa o prace jest inna  2 kasa jest na początku miesiąca a nie jak w lotusie 15-17 w lotusie ładnie pięknie wszystko wygląda przez telefon obiecują złote góry a kto myśli długo nie popracuje w tej firmie  Ale są ludzie co pasuje może nie myślą???

obserwator

kategorycznie odradzam tej firmy kierowca najezdzicie sie swoim prywatnym autem a zanic nie wrucom wam kasy a w pracy zarobisz 1500e i to max a beda ci mowic ze 1800e 1900e klamstwo i jeszcze raz klamstwo wszyscy tam oklamuja mega diety nie placa za wekend ogulnie katastrofa najgorszymi padlami sie jezdzi u niemca ktore juz dawno powiny byc na zlomie

renifer

Nie prawda święty Mikołaju filię firmy otworzył były właściciel w Görlitz. Ściąga tam naiwnych polaczkow którzy mają nadzieje że tym razem ich nie przekreci na kasę . Tylko dziwię się ze ktoś jeszcze chce z bankrutem wogule jakieś interesy robić.

Święty Mikołaj

otwarta jest nowa filia na HUTNICZEJ nazywa się MEBEL A&K TO SAMO CO W starej firmie ogłaszają się na OLX.PL

maslana

robercik

Pani w szkole pyta Justynę, jakie ma zwierzątko w domu.  A na to Justyna:  - Pieska.  Pyta też Artura, jakie ma zwierzątko w domu.  A na to Artur:  - Kota.  Pani pyta Jasia:  - Jasiu, a Ty jakie masz zwierzątko w domu?  A na to Jasiu:  - Sowę na kółkach - mówi Jasiu.  A pani:  - No to ja dziś przyjdę do Ciebie zobaczyć tę sowę na kółkach.  Pani przyszła do Jasia i mówi:  - Jasiu, pokaż mi tę sowę na kółkach.  Jasiu przywozi swego dziadka na wózku inwalidzkim i się pyta Dziadka:  - Dziadku, kiedy ostatni raz byłeś w kiblu?? A na to Dziadek:  -huhuhu huhuhu

maniek

Grześ

cziko, popieram, jak ktoś nie daje rady i słaby jest to nie ma co strat ponosić, trzeba zwolnić i zastapić nowym pracownikiem, nie ma litości i dobrze. ja uważam się jednak za dobrego stolarza meblowego i chętnie wystartuję na taki wakat u nich w Lubaniu bo widzę że tam się teraz zwolniło takie miejsce pracy

doinformowany

o czym wy ludzie piszecie? jaka filia Wih POl? ta firma już od sierpnia nie istnieje. Syndyk przejął wszystko.

Renifer

Jest otwarta filia WIH -POL and MEBEL A&K OGŁASZAJA SIĘ NA OLX WSZELKI ODPOWIEDZI UDZIELI PANI KAROLINA MEBLE NA KAŻDĄ KIESZEŃ

Święty Mikołaj

Potrzebują na hutniczą do nowo otwartego zakładu TAPICERÓW I POMOCNIKÓW

Aleksander

Jest nowa tapicernia gdzieś na Hutniczej ogłaszają się na OLX swoje oferty bardzo duży zakres wykonanych prac

Twój Źolnierz

Tak otworzył nowa tapicernie

Twój Źolnierz

To chyba Mro???

Arek

słyszalem ciekawa informacja ze ktoś z byłych pracowników chce tam otworzyć tapicernie, mogł by ktoś potwierdzić ta informację :)?

M29

z tego co wiem to firma juz pada i jest nie wypłacalna zalega kase pracownikom itp...Prawda to ze już firma padła i ze juz nic tam nie ma??

nie
@M29 11.08.2015 02:29

nic niema wszystko sprzedane

m29

firma juz upadła? bo chodza sluchy ze niemeic sprzedaje zaklad prawda to?

m29
@m29 18.07.2015 00:07
firma juz upadła? bo chodza sluchy ze niemeic sprzedaje zaklad prawda to?

nie ma się dobrze

soriens is toucztres no tone

DETEKTYW
@Detektyw 29.05.2015 21:19
soriens is toucztres no tone

purse skirt knickers underpants , wheere s the railway station

byly pracownik

scieracie sie miedzy soba niepotrzebnie-a stary dalej robi co robi i rece zaciera...popatrzcie w kierunku biura-tylko tam wina lezy za caloksztalt..a wy sie nie zarzynajcie nawzajem..nic i tak to nie da..ci co odeszli maja duzo lepiej-poustawiali sie..taki maruda,rafal,ignac,cygan...-teraz wiedza ze zyja..wy tez macie prawo zadbac o lepszy byt-kwestia podjecia decyzji.pozdrowienia

Robert maślana

Chłopaki wiedzą wiedzą że mam do nich szacunek i nie podoba mi się zarówno grożenie jak i mieszanie mojej osoby w wasze nieudolne poczynania i robienie nadal tzw.kozła ofiarnego ze mnie.Dajcie sobie z tym spokój...Pozdrowienia dla wszystkich z produkcji.

Robert maślana

Nie strasz nie strasz bo się zesrasz jak to mówi stare przysłowie pszczół...

prawdziwa stolarnia

Maslana , ignac , stolarnia wich, dzik , to jedna i ta sama osoba ! Rozzalony robercik , p.......Ale jest tylko jedna prośba do ciebie braku żebyś dał sobie już spokój z obrazaniem chłopaków ze stolarni i tapicerni! Zęby dwa razy nie rosną. Skończ już te bzdury człowieku i weź się do pracy i daj innym pracować. !!

obserwator

Macie rację po co się ukrywać i potrzywac pod kogoś . Można wysyłać smsa do tego co się ma żal na niego , no chyba że samym się jest tchórzem. Powiem jedno że panowie zasmiecacie tylko stronę tymi bzdurami , Dziecinada i żenada !. Ten wasz pracodawca ma niezłą polewe jak to czyta. Jesteście niedorozwinieci.

dzik

hahaha ..majonez...tak bylo,bo Herbert to wpieprzal non stop..CO TU WIECEJ KOMENTOWAC TA FIRME......?TO NIE MA SENSU...PORACHA Z PATOLOGIA a CI CO RZADZA TO ZWYKLA SWOLOCZ.SZKODA CZASU NA KOMENTARZE...ps-wypierz sobie Andrzejku surdut!hahahaha

stolarz

a ze sie podszywaja pod inne osoby i matacza na opiniach-to wiadomo kto to pisze-osoby ,ktore tam po prostu jeszcze pracuja-Ci z pola kukurydzy z mikulowej...takze to co mi powiedziales na rynku-to nie mysl,ze to ja-to te puste swinie co tam jeszcze robia za sloik majonezu i parowki po terminie z netto

stolarz

typowa bieda ktora najwyrazniej robi jeszcze w tej biedackiej firmie za marne grosze ,ktore sa wyplacane po terminie-albo wcale..A ze tam szczali to malo powiedziane-sralo sie tez i wymiotowalo..Nawet szczalo sie w surdut kierownika a on potem w tym chodzil-a Ci co o tym wiedzieli pekali ze smiechu..bo w obszczanych ciuchach chodzil...Pieniedzy wiecznie brak-materialu brak i rozumu najbardziej tym co tam rzadza..W gabki sie szczalo tez-bo widzialem-zamiast biale to zolte byly..ale i tak szly w garnitur i do ddr..ta firma jest po prostu przesiaknieta szczochami...hahaha-bije od niej szczochem i wymiocinami na pol km w kolo-az ryby w Kwisie obok padaja...

Robert maślana

Opinie idą za firmą a ta firma to dno panują tam chamstwo kłamstwo i k......o. I byle pociotek mnie nie obrazi to tyle

Robert maślana

Też żałuję że nie zwolnił w pierwszy dzień...zmarnowane ponad dwa lata... Ale wymyśliłem nową grę haha "przybijanie gwoździa" ha ha w wolnych wieczorach... Pozdrawiam kimkolwiek jesteś

obserwator

Tu powinny pojawiać się opinie o pracodawcy a nie tępe teksty na dodatek ze strony osób podszywających się pod innych i piszących o innych. Cóż tchórze...

ignac

A ty maslana to nie byłeś lepszy slyszalem że wino pedziles na tym swoim magazynie a ten zul ze stolarni ci podpijal. A później ci lał w stelaże na magazynie w stelaże . A ty myślałeś że to dach dziurawy głombie. Zresztą ty byłeś tak tępy że ja się dziwię że ten ..N... cię nie zwolnił w pierwszy dzień.

maslana

He he he

stolarnia wih pol

wszystkiego najlepszego z okazji Swiat Wielkanocnych dla wsioka kierownika i biedaka szefa przesylaja pracownicy ze stolarni i magazynu w latach 2010-2013..ps...fajne buty masz po rudym...o surducie nie wspomne....

stolarnia wih pol

W Kościerzysku zaczął się sezon na chrzan tarty morze tam znajdą zatrudnienie sezonowe kierownik i spółka nie żle można dorobić może wtedy nie będą im się trzymać głupoty w głowach nie ma materialu na nic

pająk

A on dalej nie płaci fajny wózek o Wih-pol to wszystko prawda

stolarnia wih pol

ta firma to bieda na maksa,,szef to niedolega i przy tym oszust-a polskie kierownictwo tak zwany gwozdek plus kadry to poracha-powiem tak...:kiedys kierownik A.G wraaz z kolezankami z kadr stali na polu kukurydzy w Mikulowej i szukali u rolnika roboty...a ze przejezdzal tamtedy W.N-zabral ich stamtad i zapewnil prace pod dachem za niby dogodne pieniadze...teraz oni kreca na korzysc szefa i matacza sprawy i wszystko przeciwko rodakom...i stawiaja firme w dobrym swietle...a sami w sezonie handluja truskawkami na ulicach,zeby dorobic...(:

Pajęczyny rozwiewa nad WIH-POLEM

ignac

NIEMIECKA JAKOSC.....hahahahah-Z POLSKIMI WYROKAMI W SADACH....

ignac

dobrze maslana mowisz-ta firma to padaka:::!Zrodlo biedy pod wzgledem prosperowania na rynku to raz a dwa to te wynagrodzenia w ratach i smieszne pieniadze...no ale jak ma biznesmen miec kase jak kartonowe meble robi..,ktore podczas transportu do odbiorcy lub prywatnego klienta strzelaja jak zapalki..ta firma i kierownictwo cale sie nadaje....do mechanicznego obierania czeresni..

mały LIS

słyszałem ze potrzebują spawacza z uprawnieniami niech ktoś pomorze czy są przyjęcia

marihuana

przeczytajcie jaką recenzje jest napisana przy ofertach pracy w urzędzie pracy został zkazany wyrokiem sądu za nieprawidlowości prawa pracy a oniogłaszają się na OLX.PL żeby nie było opisów Ta firma szuka chętnych do pracy za dogodne pieniądze ŚMIECHU WARTE THE END

marihuana

Ta firma ogłosiła się na olx morze ktoś przyjdzie się zatrudnić za dziękuje

Robert maślana

Praciwaem w Wih -Pol.Deklaracje pracodawcy znacznie mijają się z rzeczywistością spotykającą pracownika.Wypłaty na raty tzn. Jak będzie miał i jak będzie chciał. Obowiązki ma tylko pracownik pracodawca już nie. Jak za bardzo upominasz się o to co ci się należy to pa pa do zwolnienia. Niby jak przychodzisz się zatrudniać będzie jak w bajce tak mówią jednak potem dopada cię rzeczywistość . Nic nie robią sobie z prawa.Myślą że są ponad nim...

byly pracownik

potwierdzam-to nie firma-to gorzej jak oboz- w obozie jesc daja a tam ......nawet na paliwo nie ma do auta zeby towar zawiezc DNO

monachium

PORAZKA POD WZGLEDEM WYPLAT-WIECZNIE KARTKA WISI 10 ego i kaza podpisywac ,ze pracownik sie na to zgodzil-oby pip nie mial sie do czego przyczepic..tak jest caly czas-3 lata tam robilem nikomu nie zycze-bo sie przejedzie-zreszta i tak to juz pada

maly wien

kot w butach i klapek..biznesmeni z plyty wiorowej..

SZOGUN
@maly wien 23.02.2015 19:37
kot w butach i klapek..biznesmeni z plyty wiorowej..

JAKI ROZMIAR KLAPEK POTRZEBUJESZ

male wien

inspekcja pracy tam swoje biurko ma-tyle razy ludzie dzwonia..dno totalne-bieda az piszczy..

Zostaw opinię o Wih-Pol Sp. z o.o. - Lubań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wih-Pol Sp. z o.o.