Opinie o Katel Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Katel Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Katel Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katel Sp. z o.o. w Warszawa

bwiktorski@wp.pl Nowy wpis

W sumie to dobra firma ma swoich złych i dobrych kierowników , ale atmosfera była super

Radek Nowy wpis

Firma działa normalnie a ponieważ dobrze się pracuje to i spokój zapanował na tym forum!

Dedek Nowy wpis

Kropka w kropkę wszystko się zgadza.....prezes (usunięte przez administratora) obuz, oszust, naciągacz, łajdak,.....omijać z daleka......nawet z nimi nie gadać....nawet ofert im nie robić.

Weronika Nowy wpis

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Czy zatrudniają nowych pracowników? Wszelkie aktualne informacje pomogą potencjalnym chętnym na zapoznanie się z Katel Sp. z o.o. "od wewnątrz" i ułatwią podjęcie decyzji o ewentualnym zatrudnieniu, więc jeśli ktoś pracuje obecnie w tej firmie, to warto podzielić się swoim doświadczeniem.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Katel Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
ok

tomrk, a kiedy to było ? Ja w tym roku nie spotkałem się z żadną ofertą. Słyszałem, że ludzi nie będą szukać dopóki nie trafią się nowe kontrakty. Jakieś info na horyzoncie ?

MIRO
@ok

Z tego co się orientuje firma działa bardzo dobrze. Zarówno w internecie, jak i na ich stronie internetowej pojawiają się nowe oferty pracy. Poszukują pracowników na stanowisko inżynierów robót i elektromonterów. Oferują zatrudnienie na umowę o pracę, wiec może warto spróbować?

EOa

Swój Swego Pozna :)

czajen

jeżeli potrzebujesz własnie takch informacji to polecam zajrzeć na ich stronę internetową oraz bacznie śledzić to forum, bo i tutaj zdarza się , że ludzie piszą o takich rzeczy. Co do ofert pracy Katela na chwilę obecną to wiem , że poszukują elektromontera do Warszawy . Spróbuj może akurat Tobie się uda

Ko(L)o

Moim zdaniem bardzo fachowa firma a przede wszystkim dyrekcja, kierownictwo i oczywiście kadry :) Po(L)ecam wszystkim

KKao

dziwi mnie takie najeżdżanie na śmieciówki. nazwa beznadziejna ale teraz co drugi na takiej umowie, wiec ja tam problemu nie mam. A jak w Katel dzisiaj poza umowa? Da się pracować, jak sie zyje z kierownictwem?

jarek

też byłem podwykonawcą - 2013-02-22 12:33:34 też byłem podwykonawcą. wielkie problemy z płatnościami, radzę omijać z daleka, chyba że ktoś ma dużo kasy to może pół roku poczekać, fachowość na poziomie miernym, żeby nie podwykonawcy których walą na kasę to by żadnej roboty nie skończyli. Z tego co mi wiadomo to nie mają firmy która chciała by z nimi wejść na drugą robotęniestety prezes tego towarzystwa to oszust i tyle pół roku czekania to mało

TRafał

Oszukali mnie na budowie Kaskady na Woli. Czy komuś jeszcze tam się dostało? Dajcie znać proszę.

większość ludzi zapiepsza na czarno, potem może się okazać że kasy niema

też byłem podwykonawcą

edek

wszędzie są świnie, szukam pracy jako zwykły fizyczny, jestem uczciwy a moje doświadczenie jest takie, że do tej pory nie spotkałem porządnych przełożonych, da się tam wytrzymać zwykłemu elektrykowi

Oszukany

Wszystko to co piszą o KATELU to sama prawda. Oszuści i naciągacze. Na początku jest wszystko OK a potem zciągną z Ciebie ostatnią złotówkę i trzeba będzie dołożyć do interesu. Nie polecam no chyba że ktoś lubi dokładać do interesu i zadawać się z oszustami.

Cino

A jak jeśli chodzi o pracę u nich? teraz było ogłoszenie na koordynatora projektów na całą Polskę?

były_podwykonawca

Potwierdzam. Oszuści, złodzieje, łapówkarze. Wszystko wygląda dobrze gdy podpisujesz umowę.Jednak bardzo szybko odkrywamy prawdę, że ta firma z góry jest nastawiona na oszukanie i okradzenie podwykonawcy.Znam wielu ludzi którzy wzieli od nich robotę i KAŻDY został oszukany na kilkadziesiąt tysięcy.Szantaże, łapówki i zmuszanie do kolejnych robót pod groźbą nie wypłacenia kaucji.Kierownictwo chyba przechodzi szkolenie jak być szują bo większych oszustów i krętaczy nie widziałem.NAJGORSZA FIRMA W WARSZAWIE dla podwykonawców.odradzam

elo

niestety byłem jeżeli chcesz dokładac do interesu to polecam . A i u nich w umowie slowo kompletna instalacja elektryczna może znaczyc nawet odgroowa i oświetlenie terenu .Więc uważaj

Właśnie mi zaproponowali podwykonawstwo i nie wiem czy podpisywać umowę bo jak widzę po twojej opinii to nie jest u nich różowo. Czy byłeś u nich podwykonawcą?

florian

Katel z Odlewniczej w WWA - oszukańce , ściemniacze i tzw. Wykańczacie podwykonawców . Wrzucają multum dodatkowych robót ,kierownicy na niczym się nie znają przez nich są liczne poprawki . Zabierają 10 % kaucji gwarancyjnej a jak skończy się inwestycję i wszystko jest ok szantażują że jak się nie weźmie następnej nie oddadzą kaucji . Naprawdę uważajcie na tą firmę oni nie mają stałych podwykonawców bo każdy po 1 robocie ucieka . A i ważne co miesiąc żeby ci podpisali protokół musisz dać łapówę kierownikom bo biednie im płacą . Co najlepsze dyrektor i prezes o wszystkim wiedzą . Ale jak to mówią kto mieczem wojuje od miecza ginie .

Zostaw merytoryczną opinię o Katel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Katel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Katel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Katel Sp. z o.o.