Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o.

Opinie o Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o.

pakiet

ale z czym się dogadać, bo ja nie bardzo rozumiem? Dla mnie zasady dla wszystkich powinny być takie same, na odpowiednim poziomie. :) bez dwóch zdań @Arek

poznań

jak chcecie pracować za marne grosze mało tego mam prawo nie wypłacic tobie należnych pięniedzy za wykonaną pracę i to psychiczne męczenie to polecam

iksa

Aktualnie nikogo nie przyjmują z tego co wiem, bo osobiście sama dzwoniłam lecz cv można wysłać i tak właśnie zrobiłam. Teraz chciałabym się dowiedzieć czegoś od osób, które tam pracują/pracowały na temat rozmowy kwalifikacyjnej - co zrobić, żeby dobrze wypaść,bo najlepiej uczyć się na błędach, byle nie swoich :-) Potrzebuje bazy informacji na temat rekrutacji oraz zarobków jakie są w tej firmie...Chce zweryfikować czy dobrze zrobiłam wysyłając cv właśnie do tej firmy.

illlla

brak szacunku dla pracowników

bolek

Witam, ja również szukam informacji na temat Ab Cosmetique, w internecie naczytałem się różnych rzeczy, a strona firmy obecnie zwraca mi jakies błędy, chyba w ogóle zmienili nazwe na modemaker.

marek

jeśli szukacie pracy za marne grosze bez szansy na rozwój pracujecie od świtu do nocy to polecam dziura lubi jeleni zatrudniać a potem ich wyciskać jak cytrynki masakra firma i tyle

adam

patrząc obiektywnie na tą firmę to tak może i marka jest ok ale dyrektorek jest jak dla mnie osoba [usunięte przez moderatora] chciałby byc liderem akcesoriów w polsce ale sam nie wie jak to zrobić taki troche nieudacznik a jak coś nie wychodzi to wyładowuje sie na pracownikach i tnie pensje ogólnie nie widze żeby ta firma miała jakiekolwiek perspektywy na rozwój szkoda czasu

marek

a ja pracowałem w tej firmie prawie rok szkoda czasu pracować w firmie która na polskim rynku akcesorii kosmetycznych jest bardzo słabym graczem i jakoś nie widzę żeby w perspektywie najlbliższych lat cokolwiek się zmieniło słaba firma bez logicznej polityki rozwoju brak możliwości rozwoju praca dla pracy

stefan

jedynym argumentem do pracy w tej firmie jest auto bez gps reszta chamstwo brak szacunku dla pracownika i bardzo słabe wynagrodzenie

ania

a ja pracuje w tej firmie na śląsku i powiem krótko szukam nowej pracy bo tutaj normalnie pracować sie nie da płaca bardzo słaba a wurunki pracy jak w [usunięte przez moderatora]

magda

no właśnie widziałam ogłoszenie w sprawie pracy ale już tam swojej oferty nie złoże

tomek

ta firma nic nie daje i od siebie a tylko sa stawiane wymagania nie adekwatne do możliwości ich realizacji. a pensja aż żal pisać i sie charuje za podstawe. unikać tej firmy jak ognia.

adam

hej jak chcecie pracować w[usunięte przez moderatora] to polecam

marel

i znowu dziura szuka przedstawiciela nie wiem kto by chciał pracować dla takiego [usunięte przez modreatora]

robert

dokładnie tak jak jest napisane wyżej ta firma nic nie daje ciekawego do zaproponowania duzo mówia mało robia nie nie maja pojecia o rzeczywistości a jak sie pracuje za nędzna podstawe jakies 1500 na łape to masakra bo za wsze jest powód do zabrania premii śmieszny dyrektorek co tylko cyferki widzi masakra nie polecam tej firmy nikomu

michał

dokładnie pracowałem w tej firmie 6 miesiecy i robiłem miesiecznie 8-9 tys. km praca na 6 województwach a kasa masakra i co miesiac wymagania nie do zrealizowania i ta ciagła psychoza i telefony od dyrektora jak sprzedaż NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU!!!!!!!!!

dokładnie ta firma to jedno wielkie nieporozumienie

tragedia smrud brud i ubóstwo

O TYLE DZIWNE ZE WSZYSTKIE WPISY SĄ Z CZERWCA TEGO ROKU TO NIE PRZYPADEK TO NIE JEST FIRMA DLA NORMALNYCH LUDZI

NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY DYREKTOR NIE POJECIA JAK BUDUJE SIE RYNEK AKCESORIÓW KOSMETYCZNYCH SA TYLKO W JAKIMŚ SMIESZNYM CARREFOUR I ROSSMANN I PARU LECLERC W CIAGU ROKU POJAWIŁO SIE OKOŁO 8 RAZY OFERT PRACY W TEJ FIRMIE A WYMAGANIE MAJA NIE Z TEJ ZIEMI CO INNEGO MÓWIA NA ROZMOWIE A CO INNEGO JEST W REALU. A KASE JAKA OBIECUJA TO MOZNA W LIDL ZAROBIC. A MAJA TYLKO 3 PRZEDSTAWICIELI NA CAŁA POLSKE.

marzena

Do mnie odpowiedzieli po 3 tygodniach. Zaprosili mnie do Warszawy i po 2 spotkanach dostałam konkretną propozycję pracy. Szukają profesjonalistów. Jeśli masz doświadczenie w branży, jesteś odpowiedzilną i uczciwą osobą i nie boisz się ciężkiej pracy to masz duże szanse na zatrudnienie. POWODZENIA !!!!!!

Hej, widziałam ich ogłoszenie, że poszukują Przedstawicieli Handlowych i wysłałam swoje CV. Na razie nie odpowiedzieli. Nie wiecie jak długo trzeba czekać na odpowiedź i na co zwracają uwagę przy zatrudnianiu ?

marzena

Dużo wymagają od pracowników. Trzeba pracować aby osiągnąć efekty. Z drugiej strony produkty ELITE bronią się same i miło się z nimi pracuje.

gienek

Ja również polecam. Praca daje mnóstwo satysfakcji. Można się wiele nauczyć i zdobyć doświadczenie. Najtrudniej jest się dostać. Później już jest OK. Zdecydowanie polecam

Zostaw opinię o Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o.