Opinie o Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Iwa Nowy wpis

W jaki sposób można się z państwem skontaktować w sprawie reklamacji produktu? Rękawica, którą zakupiłam rozpada się po pierwszym użyciu.

Jolanta Nowy wpis
@Iwa

Właśnie też nie wiem jak się z nimi skontaktować, ponieważ nie mają strony w internecie. A Ty jak kupiłaś swoją rękawicę?

Iwa Nowy wpis
@Jolanta

Ja kupiłam w Rossmanie, ale niestety nie mam paragonu. Córce rozpadła się po pierwszym użyciu, mi chyba po drugim. Fajnie działa na skórę, ale wykonanie jest bardzo słabe

Agnieszka Nowy wpis

Jesteście zadowoleni ze swoich stawek godzinowych?

pakiet

ale z czym się dogadać, bo ja nie bardzo rozumiem? Dla mnie zasady dla wszystkich powinny być takie same, na odpowiednim poziomie. :) bez dwóch zdań @Arek

poznań

jak chcecie pracować za marne grosze mało tego mam prawo nie wypłacic tobie należnych pięniedzy za wykonaną pracę i to psychiczne męczenie to polecam

Aplikowałeś na stanowisko Key Account Manager oferowane przez firmę Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
iksa

Aktualnie nikogo nie przyjmują z tego co wiem, bo osobiście sama dzwoniłam lecz cv można wysłać i tak właśnie zrobiłam. Teraz chciałabym się dowiedzieć czegoś od osób, które tam pracują/pracowały na temat rozmowy kwalifikacyjnej - co zrobić, żeby dobrze wypaść,bo najlepiej uczyć się na błędach, byle nie swoich :-) Potrzebuje bazy informacji na temat rekrutacji oraz zarobków jakie są w tej firmie...Chce zweryfikować czy dobrze zrobiłam wysyłając cv właśnie do tej firmy.

illlla

brak szacunku dla pracowników

bolek

Witam, ja również szukam informacji na temat Ab Cosmetique, w internecie naczytałem się różnych rzeczy, a strona firmy obecnie zwraca mi jakies błędy, chyba w ogóle zmienili nazwe na modemaker.

marek

jeśli szukacie pracy za marne grosze bez szansy na rozwój pracujecie od świtu do nocy to polecam dziura lubi jeleni zatrudniać a potem ich wyciskać jak cytrynki masakra firma i tyle

adam

patrząc obiektywnie na tą firmę to tak może i marka jest ok ale dyrektorek jest jak dla mnie osoba [usunięte przez moderatora] chciałby byc liderem akcesoriów w polsce ale sam nie wie jak to zrobić taki troche nieudacznik a jak coś nie wychodzi to wyładowuje sie na pracownikach i tnie pensje ogólnie nie widze żeby ta firma miała jakiekolwiek perspektywy na rozwój szkoda czasu

marek

a ja pracowałem w tej firmie prawie rok szkoda czasu pracować w firmie która na polskim rynku akcesorii kosmetycznych jest bardzo słabym graczem i jakoś nie widzę żeby w perspektywie najlbliższych lat cokolwiek się zmieniło słaba firma bez logicznej polityki rozwoju brak możliwości rozwoju praca dla pracy

stefan

jedynym argumentem do pracy w tej firmie jest auto bez gps reszta chamstwo brak szacunku dla pracownika i bardzo słabe wynagrodzenie

ania

a ja pracuje w tej firmie na śląsku i powiem krótko szukam nowej pracy bo tutaj normalnie pracować sie nie da płaca bardzo słaba a wurunki pracy jak w [usunięte przez moderatora]

magda

no właśnie widziałam ogłoszenie w sprawie pracy ale już tam swojej oferty nie złoże

tomek

ta firma nic nie daje i od siebie a tylko sa stawiane wymagania nie adekwatne do możliwości ich realizacji. a pensja aż żal pisać i sie charuje za podstawe. unikać tej firmy jak ognia.

adam

hej jak chcecie pracować w[usunięte przez moderatora] to polecam

marel

i znowu dziura szuka przedstawiciela nie wiem kto by chciał pracować dla takiego [usunięte przez modreatora]

robert

dokładnie tak jak jest napisane wyżej ta firma nic nie daje ciekawego do zaproponowania duzo mówia mało robia nie nie maja pojecia o rzeczywistości a jak sie pracuje za nędzna podstawe jakies 1500 na łape to masakra bo za wsze jest powód do zabrania premii śmieszny dyrektorek co tylko cyferki widzi masakra nie polecam tej firmy nikomu

michał

dokładnie pracowałem w tej firmie 6 miesiecy i robiłem miesiecznie 8-9 tys. km praca na 6 województwach a kasa masakra i co miesiac wymagania nie do zrealizowania i ta ciagła psychoza i telefony od dyrektora jak sprzedaż NIE POLECAM TEJ FIRMY NIKOMU!!!!!!!!!

dokładnie ta firma to jedno wielkie nieporozumienie

tragedia smrud brud i ubóstwo

Zostaw merytoryczną opinię o Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o.
  • Traugutta 3 lok. 12
    00-067 Warszawa

Ab Cosmetique Polska Sp. z o.o.