Opinie o Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) w Poznań

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) w Poznań

ziomal

pofika, pofika i do wymiany...

Toshiba

Życzliwych w tej firmie nie brakuje. Spójrz najpierw na siebie a potem oceniaj innych.

Roman

czyli pracują tam jakieś fajne doopeczki czy nie ?

@Roman

bu niestety nie ma. za to są fajne chopaki i do tańca i różańca ale bez siana...hi,hiii

Lena
@mandarynka

Dobry żart. Do 1 kwietnia jest jeszcze sporo czasu.

xxxxxx
@mandarynka

Mandarynka ....dużo palisz i masz chyba bardzo rozrzedzony mózg.A może jesteś jeszcze najlepszym magazynierem? Bo takie masz mniemanie o sobie.

@xxxxxx

Jestem najlepsza to fakt. No i piękna i wysportowana. Wszyscy mnie uwielbiają...Hi,hi,hi.... ( złość piękności szkodzi...)

XXXXX
@mandarynka

Mandarynka.... z twoich zdań można wyczytać że masz ze sobą jakiś problem. Nie bagatelizuj tego.

@XXXXX

dzięki za uświadomienie... hi, hi,hi...

Roman

a są tam jakieś fajne (usunięte przez administratora)

Lewandowski

Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
kokainowy reksio

farmazony farmazonami ale do garnka jest co włożyć i to już coś ?

mamut

Ludzie Forum nie jest do narzekania.Każdy wiedział co podpisuje ?Więc skąd żale ?Od takie pytanko ?

mamut

buziaki dla wszystkich !!!

Kaczor Donald

Ja też kocham tę firmę, Za 50 zł karpiowego przynajmniej miałem co palić przez święta.

kokainowy reksio

a a dzieuje za 50 karpiowego przynajmniej rybka byla za darmo można powiedziec a nawet 2 .u taj was lubie !!!

kokainowy reksio

a ja tam pracuje i jakos daje rade grunt to miec fajna prace do której chce sie isc wiadomo pieniadz jak pieniadz ale szczescia nie daje wiem cos o tym wazne jest tez z jim sie pracuje a tu takie opinie jak ktos mierzy dalej niz widzi no cóż od taj refleksja naszła.pozdrawiam misia uszatka kłapouchego itp.moje zdanie jest takie nie ten pieniadz nie ta płaca w innej firmie sie to zwraca.Wolny rynek i juz.jest jeszcze farmakol i neuca ta sama robota zmiany ni w 5 ni w dziewiec kazdy ma prawo wyboru.jestesmy wkońcu dorosłymi ludzikami .

myszka Minnie
@kokainowy reksio

oj reksio, reksio. Jak wrócisz do rzeczywistości to się zdziwisz jakie farmazony napisałeś w transie....

Elmex
@kokainowy reksio

Istna bieda umysłowa !!!!!!!!!!

@Elmex

elmex (usunięte przez administratora) jak potuczony w sklepie z wazonami

Miś Uszatek

Robi się ciekawie.

Informacja dla chcących się zatrudnić w tej firmie.Pensja karygodna na na warunki pracy jakie w tej firmie panują.Po towar którego nie ma na magazynie biegamy do szopki oddalonej spory kawałek od magazynu. I kogo to obchodzi. Mróz, deszcz czy inne warunki. Pracodawca nie zapewnia warunków pracy typu kurtka peleryna czy obuwie. W nocy pracy dwa razy tyle co w dzień. Problemy z urlopem. Za dodatkowe dni w pracy wolne wtedy kiedy narzuci pracodawca. Nocna praca sześć dni od niedzieli do soboty.Premia karpiowa 50 zł brutto. Szkoda że pracownicy nie zrobili przekazu zwrotnego do prezesa - kpina. Cdn.

alinka
@pracownik

NIC NOWEGO.... NIC WAM NIE POZOSTAJE JAK TYLKO PRACOWAĆ I SIĘ UŻALAĆ ALBO ZWOLNIĆ. PRZYKRE ALE PRAWDZIWE....

zenon z paragwaju
@pracownik

nie odpowiada ci szopa tzw i urlop kiedy chcesz zawsze i tak dzwonisz w swieta dzieki tobie inni pozdni pracownicy maja nadgodziny wszyscy wiedza kto to napisał szkoda ze nie masz na tyle godnosci zeby sie do tego przyznac chociaz i tak zadko tam bywasz jak ci nie pasuje idz gdzie chcesz i w kazdej chwili tylko juz nie psuj atmosfery tej pracy,bo kiedys ktos inny to przezyta i ta firme zamkna a ty i reszta wyladuje na bezrobociu chcesz tam isc to idz tylko nikt ci za to nie podziekuje a bedziemy wdzieczni (I) chyba ze sie myle ?

Na święta premie będą większe ale tylko dla góry między chołota z magazynu nie zasłużyła.a zresztą 50 zł premii chyba wystarczy

Jak to przecież gwiazdorki z czekolady też były a na wielkanoc po jajku niespodziance.kpina kur...

xxx

Nasz pracodawca dał nam bardzo dużą podwyżkę przed świętami....ale pracy. Wszyscy w koło dostają paczki, bony na święta tylko dla nas nigdy nic nie ma.Panie prezesie niech pan przemówi wreszcie do nas ludzkim głosem...idą święta . Nie chcemy już w tym roku pajaca z makaronu ,nacieszyliśmy się nim w zeszłym roku.

yyy
@xxx

ale jazda bez trzymanki........

telemele

jutro zabawa wigilijna w hotelu dla udziałowców wybranców ciekawe czy my coś takiego będziemy mieć

maga
@telemele

no jak to? przyjadą resztki. zresztą jak zawsze.

Nie polecam niskie pensje dużo pracy niczego więcej nie mają do zaoferowania osobiście pracuje tam ale szukam normalnrj firmy

ALYNA

SŁUSZNA DECYZJA....

maurycy

PROSZĘ CIĘ DOBRA WYSOKOŚĆ PENSJI??????? DOBRE SOBIE...........

klown

niech poszukują pracowników w monarze. tam wystarczy 5 zeta na jabol i będą robić od świtu do nocy....... dyspozycyjni całą dobę przez 365 dni w roku. Gratis - mycie samochodu dla najlepszych menadżerów GRATIS.....

kramu to już dawno legł

zuluczaka
@pracownik

to co jeszcze tam robi?????

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona)?

Kandydaci do pracy w Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona)
1.9/5 Na podstawie 60 ocen.

Galenica Nova Sp. z o.o. (Działalność zakończona)