Proxer Sp. z o.o.

Opinie o Proxer Sp. z o.o.

Dragon

Jakiś czas temu pracowałem w firmie Proxer na stanowisku handlowym, atmosfera ok firma mała natomiast poza działem handlowym średnia wieku serwisantów sprzętu to 50 +, zarobki 2500 brutto + plany trudne do zrealizowania. Sprzedawanie jednego produktu przy tak ogromnej konkurencji wewnętrzej i zewnętrznej jest prawdziwym wyzwaniem. Praca dobra na początek, by się rozwinąć i nabyć podstawowych umiejętności miękkich. Samochód : Fabia 1.4 TSI oczywiście obiecywanie pół roku że będzie także na użytek prywatny a ostatecznie i tak jej nie dostajesz.

Pracowałeś lub miałeś do czynienia z firmą Proxer Sp. z o.o. lub jej usługami? Podziel się swoimi przemyśleniami na temat firmy.

Zostaw opinię o Proxer Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proxer Sp. z o.o.