Karierawfinansach.Pl Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Karierawfinansach.Pl Sp. z o.o.

polano
użytkownik zarejestrowany

heheh, wbrew pozorom ludzie z checia by otrzymywali nie tylko odpowiednie wynagrodzenie ale przede wszystkim jakies dodatkowe benefity zwiazane z praca u nich. Nie wiiem co wam w tym momencie obiecuja, ale domniemuje ze konkurencja nie zaoferuje nic lepszego niz pracodawca karierawfinansach. Bede wdzieczny za odpowiedz.

kamil

to jest dobra firma, co wy tutaj opowiadacie, jakie odradzanie, masz pieniadze co miesiac i co ci jeszcze potrzeba

Odradzam prace i w ogóle aplikowanie do tej firmy. Ogłaszają nabór na specjalistyczne stanowiska, po czym w czasie procesu rekrutacji, obiecując bardzo dużo, zlecają kandydatom wykonanie na podstawie przekazanych danych analizy marketingowej lub finansowej firm(y) i zaraz po jej otrzymaniu przez wszystkich kandydatów, urywają kontakt, następnie ściągają ogłoszenie utrzymując, że nigdy takiego nie było. Schemat działań potwierdziło niezależnie kilka poszkodowanych osób. Odradzam pracę w firmie, wyłudzającą pracę na swój użytek lub do odsprzedaży [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Karierawfinansach.Pl Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karierawfinansach.Pl Sp. z o.o.