Nbit Dystrybucja Sp. z o.o.

Piekary Śląskie

Opinie o Nbit Dystrybucja Sp. z o.o.

mak

@Deal, chyba we wpisie poniżej chodziło o to, że biura podróży w dużej mierze odchodzą już do lamusa. Na szczęście, ludzie zaczęli zwiedzać i organizować wyjazdy na własną rękę, by coś przeżyć. Dla mnie, biura podróży za bardzo ograniczają ofertę do luksusowych (względnie) hoteli.

jack

To prawda, atmosfera i praca to porażka, zakompleksione osoby z wygórowanym mnie-maniem. Na dzień dobry wszystko miło, a potem pseudo szkolenie z żałosnym tłumaczeniem, opisami itp kompletny brak profesjonalizmu. Oczekiwanie natychmiastowego opanowania wszystkiego z oczekiwaniem 200% efektywności. Część kadry to mieszanka znajomych czy bliskich znajomych itp udają miłych a tymczasem badają Cię by potem obrobić za plecami tyłek. Tu oczekują wiedzy a jeśli ją masz to wykorzystają to i przypiszą sobie zasługi....totalny brak współpracy. A ten kto tam tak broni tych komentarzy to jest jeden z "koleszków" prezesika, który czuje się zbyt pewnie

kalambura

Witam. Moje główne spostrzeżenie: proces rekrutacji prowadzony bardzo nieprofesjonalnie z pytaniami niezgodnymi z prawem i zupełnie nie przypominający rozmowy. Rekruter nie był w ogóle przygotowany do rozmowy, widać było że nie spojrzał w CV. Miejscami przedzierała się lekka arogancja. Najkorzystniej wypadło przywitanie i pożegnanie. Cd warunków zatrudnienia - takie kombinacje nie są dla mnie, jednak rozumiem, że komuś może odpowiadać ten styl. Moje odczucie: dobra firma na start, dla ludzi którzy nie planują rodziny.

wesoly

Pracowałem w tej firmie i jest to porażka... Tak jak ktoś pisał, umowa 1/8 etatu...

Obserwator_Rynku

Ciekawe ...opinie.Czyli "słoma z butów ..."

jacek

Czy to jest aż tak istotne, że zatrudnienie jest na 1/8 etatu jak masz pensję przekraczającą średnią krajową, urlop w pełnym wymiarze (*26 dni) opłacone ubezpieczenie w 3 filarze? Mi pasuje;))

obiektywny

taaaaaaaaa atmosfera prawie "rodzinna" - szczególnie godne polecenia są umowy o pracę 1/8 etatu, 1/8, 1/8, 1/8 buhahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Nbit Dystrybucja Sp. z o.o. - Piekary Śląskie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nbit Dystrybucja Sp. z o.o.