Tekten Sp. z o.o.

Opinie o Tekten Sp. z o.o.

michal

to nic czlego ze zmienili nazwe, wazne jest to czym sie zajmuja i w jakiej brazny dzialaj bo raczej poszerzyli swoj zakres usług, działąja w branży outsorcingowej oraz oprogramowania

Meteor

( usunięte przez administratora ). Tekten teraz nazywa się Uniteam. Nie polecam.

Marek P.

Słaba atmosfera, cała firma to jedno duże pomieszczenie; zlecenia są merytorycznie klecone, bo ciągle komuś do czegoś brakuje kompetencji, a nie ma woli by zlecać na zewnątrz (ciśnięcie na ciągłe oszczędności). Zawinąłem się przy pierwszej okazji i odetchnąłem z ulgą...coś dziwnego wisi w tej firmie w powietruz

abc

"jakoś to będzie" aż tu nagle odchodzi większość zespołu dev, każdy rok pracy w tej firmie to minus rok do ogólnego doświadczenia

amfi

Pracuję już drugi rok i zauważyłem przez ten czas duże zmiany. Moim zdaniem sporo zmieniło się na lepsze i praca jest wymagająca, ale można na prawdę nieźle się rozwinąć.

jan

Najgorsza firma w jakiej pracowałem

link

opinia użytkownika "bufi" jak najbardziej zgodna z prawdą. Firmie nie zależy na pracownikach...

kowal

popieram opinnie użytkownika "bufi"

bufi

Chora atmosfera, ciągłe problemy z zarządzaniem(z drobnostki powstaje duży problem), firma bez przyszłości, duże roszady, brak stabilizacji, brak jsanych zasad, niejasności, nieporozumienia itp..

Zostaw opinię o Tekten Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tekten Sp. z o.o.