Microgen Poland Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Microgen Poland Sp. z o.o.

Agnieszka

Zwróciłam uwagę, że strona internetowa Microgen Poland jest również w języku angielskim. Czy w takim razie znajomość języka angielskiego jest niezbędna w pracy w tej firmie? Może są stanowiska, w których na co dzień nie jest język angielski wykorzystywany? Obecnie to standardowa umiejętność, jednak mimo wszystko - nadal dla wielu stanowi dużą barierę.

Agnieszka

@robol, to świetne rozwiązanie! Pracowałeś w owej firmie?

pekes

Bardzo dobre rozwiązanie, każdy na pewno korzysta z takich szkoleń

robol

lekcje są w godzinach pracy i udział w nich jest wliczany do czasu pracy.

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Microgen Poland Sp. z o.o. ? Jak wygląda proces rekrutacyjny, czy atmosfera spotkania była dobra?

Zostaw opinię o Microgen Poland Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Microgen Poland Sp. z o.o.