Przedsiębiorstwo Informatyki Etob-Res Sp. z o.o.

Rzeszów

Przedsiębiorstwo Informatyki Etob-Res Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Informatyki Etob-Res Sp. z o.o.

pawel

Jak byłem mały to ta firma była jedną z najlepszych w regionie. Niestety nie wykorzystali swojej szansy. Obecnie mogą zapewnić pracownikowi tylko dobrą atmosferę.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Informatyki Etob-Res Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Informatyki Etob-Res Sp. z o.o.