Opinie o ETOBRES Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy ETOBRES Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ETOBRES Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ETOBRES Sp. z o.o. w Rzeszów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w ETOBRES Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 18 maja na Pracuj.pl.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Przedsiębiorstwo Informatyki Etob-Res Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

B. Nowy wpis

Aplikacja-Kontakt telefoniczny-Kontakt osobisty-Decyzja. Prosty i szybki proces rekrutacji.

Jakie są warunki zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Informatyki Etob-Res Sp. z o.o.?

B. Nowy wpis

Po ewentualne szczegóły zapraszam do kontaktu 17 860 37 00.

Jak wygląda kwestia awansu w Przedsiębiorstwo Informatyki Etob-Res Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska brak?

B.

Po ewentualne szczegóły zapraszam do kontaktu 17 860 37 00.

Brałeś udział w rekrutacji do ETOBRES Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Przedsiębiorstwo Informatyki Etob-Res Sp. z o.o. na Programista? 18 maja ogłoszenie na Pracuj.pl.

B.

Wszystko jest kwestią ustaleń tj. UOP, B2B. Zapraszamy do kontaktu.

@B.

A opcja student + zlecenie?

@Magdalena

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu.

B.

Stosowany system wynagradzania to system mieszany. Po ewentualne szczegóły zapraszam do kontaktu 17 860 37 00.

Szymon

Ile wynosi wynagrodzenie na stanowisku konsultant ds. wdrożeń i czy osoba bez czynnego prawa jazdy kat. B ma szansę zatrudnienia?

@Szymon

Wszystko jest kwestią ustaleń. Zapraszamy do kontaktu.

B.

Oferujemy prace na stanowisku KONSULTANT DS. WDROŻEŃ: Miejsce pracy: Rzeszów, zdalni, częściowo zdalnie Opis stanowiska: • Analiza potrzeb klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań, • Przeprowadzanie wdrożeń systemu klasy ERP, • Opieka nad eksploatowanym systemem, • Szkolenia użytkowników, • Współpraca z zespołem programistów nad zmianami i rozbudową systemu ERP, • Wspieranie działań handlowych. Wymagania: • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub informatyczne, • Komunikatywność, • Gotowość do wyjazdów służbowych, • Umiejętność pracy zespołowej, • Prawo jazdy (kat. B). Atutami będą: • Znajomość podstaw rachunkowości, • Wiedza informatyczna w zakresie: baz danych SQL, MS Office, • Doświadczenie we wdrożeniach systemów klasy ERP. Oferujemy: • Zdobycie nowych umiejętności i doświadczenia poprzez uczestnictwo w różnorodnych projektach • Dobre warunki pracy • Przyjazną atmosferę; • Elastyczne godziny pracy; • Dofinansowanie zajęć sportowych • Przyjazną atmosferę pracy Prosimy o przesłanie CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych kandydata w procesie rekrutacji na adres etobres@etobres.pl. Pozostałe szczegółowe dane na https://etobres.pl/.

Aleksandra
@B.

ta gotowość do wyjazdów służbowych tyczy się wyjazdów w tygodniu pracy, czy również w weekendy?

@Aleksandra

Gotowość do wyjazdów służbowych dotyczy tylko i wyłącznie 5-dniowego tygodnia pracy.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Przedsiębiorstwo Informatyki Etob-Res Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

B.

Wszyscy pracownicy na umowę o pracę są wyposażeni w narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy tzn. komputer/laptop, oprogramowanie, telefon służbowy z którego można korzystać cała dobę.

Izabela
@B.

Czyli są też tu pracownicy którzy pracują na umowę zlecenie? Od czego to zależy czy ktoś ma umowę o pracę, a ktoś zlecenie ?

@Izabela

Bardzo rzadko korzystamy z takiej formy zatrudnienia, gdyż zależy nam na długotrwałej stałej współpracy z pracownikiem.

Maria
@B.

A pracujecie zdalnie? Jeśli tak to czy w takim wypadku również jest zapewniony taki sprzęt do pracy w domu?

@Maria

Praca w ETOB-RES odbywa się w trybie hybrydowym. Pracownik wykonujący prace zdalnie jest wyposażony w sprzęt firmowy.

@B.

A skoro jest tryb hybrydowy, to w które dni trzeba być na miejscu?

Według ustaleń indywidualnych

@B.

Rozumiem, a tak właściwie to czemu nie ma możliwości pracy w 100% zdalnie? Czemu jest wymóg, żeby kilka razy w tygodniu się pojawić na miejscu?

@Magdalena

Wszystko zależy od charakteru pracy i ustaleń indywidualnych.

Roman
@B.

Ok a powiesz mi jak tu płacą? Warto aplikować pod względem finansowym żebym mógł ocenić?

@Roman

Musisz aplikować, żeby się dowiedzieć. To czy aspekt finansowy jest korzystny zależy od wielu czynników: - kompetencji zarówno miękkich jak i twardych kandydata, - wartości poza finansowych dodanych gwarantowane przez ETOB-RES tj. wsparcie w rozwoju zawodowym, karta Multisport, elastyczna forma zatrudnienia, profesjonalne warunki pracy, dofinansowanie wypoczynku, ect.

@B.

Czyli stawkę tutaj się negocjuje na rozmowie po prostu?

@Magdalena

Oczywiście, temat wynagrodzenia/stawki stanowi część procesu rekrutacyjnego.

Czy w firmie Przedsiębiorstwo Informatyki Etob-Res Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

B.

Tak. Zmieniające się przepisy i ich implementacja w naszych systemach wymusza szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne. Ostatnio "Polski Ład 2022" - szkolenia on-line i poza siedzibą firmy. Ponadto jeśli pracownik chce poszerzać wiedzą lub realizować nowe wyzwania na stanowisku pracy może skorzystać z dużej puli branżowych szkoleń udostępnianych przez Zarząd - w tej chwili w większości on-line.

Maria
@B.

Jestem ciekawa, czy są też szkolenia dla nowych pracowników? Dbają o nowe osoby? Widzę, że mają oferty pracy na stronie, warto się zgłosić? Dobre tam się zarabia?

@Maria

Zapraszamy do kontaktu. Oczywiście nowy pracownik jeśli jest zaangażowany i chętny do pracy ma szereg możliwości poszerzania wiedzy. Zarobki zależą jak zawsze od inicjatywy i umiejętności pracownika.

pawel

Jak byłem mały to ta firma była jedną z najlepszych w regionie. Niestety nie wykorzystali swojej szansy. Obecnie mogą zapewnić pracownikowi tylko dobrą atmosferę.

P.
@pawel

I kawę.

M.
@P.

Kawa rzeczywiście jest pyszna, atmosfera świetna i wartość dodana tj. elastyczne zarządzanie czasem pracy.

Sylwia

Hej, @Domer wspomniał w swoim wpisie o szybkim rozwoju w Etob-Resie i licznych szkoleniach. Czy chodzi o rozwój osobisty czy również i zawodowy? Czy pracownik biorąc udział w szkoleniach, gdy jego kompetencje wzrastają, może liczyć w firmie na awans? Wiąże się jedno z drugim? :D

Domer

Na plus: - znakomita atmosfera, - szybki rozwój, - liczne szkolenia, - jasne zasady współpracy, ścisłe przestrzeganie zakresu obowiązków.

Zostaw merytoryczną opinię o ETOBRES Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w ETOBRES Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ETOBRES Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ETOBRES Sp. z o.o.?

ETOBRES Sp. z o.o.
4.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Szarych Szeregów 5
    35-114 Rzeszów