Droppa Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Droppa Sp. z o.o.

Miecio
użytkownik zarejestrowany

Ja tam do końca nie wiem jak jest w tym momencie, ale jeśli chodzi o rekrutację, to owszem, zaczyna się własnie, Ciebie to już pewnie nie interesuje, bo już może tam pracujesz, ale słyszałem o początku maja tego roku, więc chyba całkiem nieźle i sympatycznie

Gargamel

A ja dodam opinię z perspektywy klienta. Ciężko się z nimi skontaktować i coś załatwić przy pierwszym podejściu. Podczas rozmowy telefonicznej, gdy prosiłem do telefonu osobę z którą podpisywałem umowę okazało się że niby z nią rozmawiam, po czym okazało się że rozmawiam z zupełnie kimś innym. Od ponad miesiąca w systemie internetowym mam komunikat, że \"pracują nad konfiguracją konta\". Przy podpisywaniu umowy, jako że zaczynam działalność, zastrzegłem że na początku będę wysyłał pojedyncze paczki - pan[usunięte przez moderatora] stwierdził, że nie ma sprawy, po czym przy pierwszej okazało się, że to dla nich zbyt mało...

hehe,ciekawe kto odradza prace tam, hehe,ale popieram ;] tez masz to szczescie, ze juz tam nie tyram

absolutnie odradzam

ziom

gdyby nie ciągle nawalający system, który jest podstawą pracy, ciągle przerwy w dostępie do internetu i podejście do sprawy typu "zrobimy to za chwilkę", a czekać trzeba całe wieki na poprawę funkcjonalności czegokolwiek to było by ok. co do pracujących osób - w porządku, prócz nie wiedzieć po kiego zatrudnionej pani ponoć menager - według własnego mniemania- wszechwiedzącej , a w rzeczywistości nic nie umiejącej

krotko bo nie ma sie co rozpisywac: atmosfera w pracy swietna monotonii brak warunki zatrudnienia b.dobre, nie znam osobiscie firmy, ktora bylaby tak przyjazna pracownikom ogolnie ocena 5+

Zostaw opinię o Droppa Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Droppa Sp. z o.o.