Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji

Bydgoszcz

Opinie o Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji

zainteresowana

Witam. Czy ktoś pracował w tej firmie jako pracownik wsparcia IT? Na rozmowie kwalifikacyjnej w sumie niczego nie da się dowiedzieć, ponieważ odpowiedzi są bardzo wymijające.

worker

Plusy/minusy pracy w BOS: Plusy: - dobra opcja dla początkujących programistów - miła, przyjazna atmosfera - zdarza się czasami wdrażanie świeższych rozwiązań technologicznych Minusy: -firma nie prowadzi szkoleń i nie wysyła pracowników na szkolenia - firma nie finansuje ubezpieczeń zdrowotnych - brak benefitów (np. kart multisport) - o podwyżkę trzeba walczyć/ bez walki nie ma na co liczyć - brak premii (choć ostatnio coś się zmienia - można liczyć na premię za zakończony projekt, szkoda, że tak długo trwają) - możliwy awans średnio po 3 latach pracy - brak prysznica - dużo nadgodzin (z reguły bez wynagrodzenia) - wykorzystywane technologie powoli przechodzą do historii - nie ma co liczyć na świąteczne prezenty (uważane za PRL-owski zwyczaj) Pozostałe: - programiści korzystają z Linuxa; wdrożeniowcy i sprzedawcy w Windowsa

ja
@worker 20.07.2016 20:45

Dostałeś premię za zakończony projekt? Czy tylko powiedzieli, ze dostaniesz?

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji