Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji

Opinie o Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji

Ewelina

@Mirosława Opiniowiec, dziękuję za Twój komentarz i przedstawienie plusów i minusów pracy w firmie Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji. Interesuje mnie jeszcze, jak wyglądają możliwości awansu na wyższe stanowisko w tej firmie? Czy pracodawca opracował dla pracownika jasną i przejrzystą ścieżkę rozwoju zawodowego? Można osiągnąć sukces, rzetelnie pracując w tej firmie?

Mirosława Opiniowiec

Moje spostrzeżenia: Plusy: -z urlopem nie miałam problemu, zgłosiłam i dostałam -dobra atmosfera -nowoczesna technologia (na pewno w nowych projektach) -dbanie o wysoką jakość kodu- kiepskiego NIKT nie pozwoli Ci dodać do projektu -do wyboru karta multisport, lub prywatna opieka medyczna (za darmo) -jeżeli masz dobry pomysł, to będzie wdrożony -szkolenia dot. technologii wykorzystywanej w projektach -duża kasa (może to być subiektywne) Minusy: -czasami trzeba posiedzieć dłużej w pracy, j(można sobie to potem odebrać wychodząc wcześniej, jednak widać, że powinno być więcej pracowników) -na załatwienie niektórych spraw dłuugo się czeka (można się nie doczekać) Na resztę tematów się nie wypowiadam, bo nie miałam z tym styczności.

Ewelina

@Robinson, czy możesz przybliżyć co chciałeś przekazać czytelnikom swoim komentarzem w temacie opinii na temat pracy w firmie Business Online Services? Możesz coś więcej napisać na temat tego w jaki sposób pracodawca podchodzi do kwestii urlopów wypoczynkowych pracowników zatrudnionych w tej firmie? Napisz, proszę, coś na ten temat.

Robinson

Spróbuj iść na urlop !

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Cezary

Czym jest spowodowane to milczenie na forum?

Jak wypowiecie się na temat związany z wynagrodzeniami w Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji? Czy od czasu dodania ostatniej opinii zarobki w przedsiębiorstwie zmieniły się?

zainteresowana

Witam. Czy ktoś pracował w tej firmie jako pracownik wsparcia IT? Na rozmowie kwalifikacyjnej w sumie niczego nie da się dowiedzieć, ponieważ odpowiedzi są bardzo wymijające.

worker

Plusy/minusy pracy w BOS: Plusy: - dobra opcja dla początkujących programistów - miła, przyjazna atmosfera - zdarza się czasami wdrażanie świeższych rozwiązań technologicznych Minusy: -firma nie prowadzi szkoleń i nie wysyła pracowników na szkolenia - firma nie finansuje ubezpieczeń zdrowotnych - brak benefitów (np. kart multisport) - o podwyżkę trzeba walczyć/ bez walki nie ma na co liczyć - brak premii (choć ostatnio coś się zmienia - można liczyć na premię za zakończony projekt, szkoda, że tak długo trwają) - możliwy awans średnio po 3 latach pracy - brak prysznica - dużo nadgodzin (z reguły bez wynagrodzenia) - wykorzystywane technologie powoli przechodzą do historii - nie ma co liczyć na świąteczne prezenty (uważane za PRL-owski zwyczaj) Pozostałe: - programiści korzystają z Linuxa; wdrożeniowcy i sprzedawcy w Windowsa

ja
@worker 20.07.2016 20:45

Dostałeś premię za zakończony projekt? Czy tylko powiedzieli, ze dostaniesz?

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw opinię o Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji - Bydgoszcz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji