Opinie o Business Online Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Business Online Services Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Business Online Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Online Services Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Pracujesz na Koordynator Zespołu w firmie Business Online Services Sp. z o.o.? Co sądzisz o rekrutacji?

Agata Nowy wpis

Kilka miesięcy temu brałam udział w rekrutacji w Business Online Services, aktualnie pracuje w firmie, więc chętnie się wypowiem. Rekrutacja była kilkuetapowa: - Rozmowa z przedstawicielką działu HR. Rozmawiałyśmy o moich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych i planach rozwoju. - Wideokonferencja z potencjalną przełożoną, która zadawała pytania stricte związane z nowym stanowiskiem pracy. Dostałam też zadanie do przygotowania w określonym terminie. Zaprezentowałam je podczas końcowego etapu rekrutacji. Przyznam, że po przeczytaniu starych opinii na GoWork trochę się obawiałam tego, co zostanie mi zaproponowane. Obecnie jestem po okresie próbnym i zamierzam podjąć dłuższą współpracę z Business Online Services. Dlaczego? - Firma się rozwija. Prowadzone są nowe rekrutacje, szczególnie poszukiwani są programiści i testerzy. - Benefity: to, co opisał worker w opinii poniżej jest nieaktualne. Przy podpisywaniu umowy mogłam wybrać spośród różnych benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy lub dofinansowanie szkolenia). Pod koniec roku była organizowana wyjazdowa Wigilia pracownicza, oczywiście wszystko było zapewnione przez pracodawcę, dostaliśmy też symboliczne upominki. Natomiast dla mnie te elementy nie są największym plusem. Obecnie większość firm je oferuje. To, co mnie przekonało do podpisania umowy, jest związane z formą zatrudnienia - od samego początku otrzymałam umowę o pracę. Osoby, które poznałam w firmie pracują w niej wiele lat. Przyznam, że w miejscach, w których wcześniej pracowałam, była bardzo duża rotacja pracowników. Tutaj do zespołu dobierane są osoby z wysokimi kwalifikacjami i kompetencjami. Jak dotąd nie spotkałam w firmie osoby, która byłaby w niej zatrudniona z przypadku.

Jak wygląda rozmowa w Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji na stanowisko Tester? Z iloma osobami się rozmawia? 8 stycznia pojawiło się ogłoszenie.

Ania Nowy wpis

Pierwsza jest krótka rozmowa telefoniczna dotycząca głownie doświadczenia. Kolejna to spotkanie online z przyszłym przełożonym :)

Mirosława Opiniowiec

Moje spostrzeżenia: Plusy: -z urlopem nie miałam problemu, zgłosiłam i dostałam -dobra atmosfera -nowoczesna technologia (na pewno w nowych projektach) -dbanie o wysoką jakość kodu- kiepskiego NIKT nie pozwoli Ci dodać do projektu -do wyboru karta multisport, lub prywatna opieka medyczna (za darmo) -jeżeli masz dobry pomysł, to będzie wdrożony -szkolenia dot. technologii wykorzystywanej w projektach -duża kasa (może to być subiektywne) Minusy: -czasami trzeba posiedzieć dłużej w pracy, j(można sobie to potem odebrać wychodząc wcześniej, jednak widać, że powinno być więcej pracowników) -na załatwienie niektórych spraw dłuugo się czeka (można się nie doczekać) Na resztę tematów się nie wypowiadam, bo nie miałam z tym styczności.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Ewelina

@Robinson, czy możesz przybliżyć co chciałeś przekazać czytelnikom swoim komentarzem w temacie opinii na temat pracy w firmie Business Online Services? Możesz coś więcej napisać na temat tego w jaki sposób pracodawca podchodzi do kwestii urlopów wypoczynkowych pracowników zatrudnionych w tej firmie? Napisz, proszę, coś na ten temat.

Robinson

Spróbuj iść na urlop !

Cezary

Czym jest spowodowane to milczenie na forum?

zainteresowana

Witam. Czy ktoś pracował w tej firmie jako pracownik wsparcia IT? Na rozmowie kwalifikacyjnej w sumie niczego nie da się dowiedzieć, ponieważ odpowiedzi są bardzo wymijające.

worker

Plusy/minusy pracy w BOS: Plusy: - dobra opcja dla początkujących programistów - miła, przyjazna atmosfera - zdarza się czasami wdrażanie świeższych rozwiązań technologicznych Minusy: -firma nie prowadzi szkoleń i nie wysyła pracowników na szkolenia - firma nie finansuje ubezpieczeń zdrowotnych - brak benefitów (np. kart multisport) - o podwyżkę trzeba walczyć/ bez walki nie ma na co liczyć - brak premii (choć ostatnio coś się zmienia - można liczyć na premię za zakończony projekt, szkoda, że tak długo trwają) - możliwy awans średnio po 3 latach pracy - brak prysznica - dużo nadgodzin (z reguły bez wynagrodzenia) - wykorzystywane technologie powoli przechodzą do historii - nie ma co liczyć na świąteczne prezenty (uważane za PRL-owski zwyczaj) Pozostałe: - programiści korzystają z Linuxa; wdrożeniowcy i sprzedawcy w Windowsa

@worker

Dostałeś premię za zakończony projekt? Czy tylko powiedzieli, ze dostaniesz?

admin

Miałeś do czynienia z pracodawcą, byłeś zatrudniony w firmie Business Online Services Sp. z o.o. w Organizacji? Napisz nam jakie zalety i wady ma firma, pomóż innym podjąć decyzję o zatrudnieniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Business Online Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Business Online Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Business Online Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Business Online Services Sp. z o.o.?

Business Online Services Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 9 ocen.

Business Online Services Sp. z o.o.