Opinie o Voltronik w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Voltronik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Voltronik o rekrutacji.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Voltronik w Tarnów

bango Nowy wpis

hm, skąd takie inforamcje ? Gdzieś mi się o uszy obiło, że standardowo proponują ludziom umowę o pracę. Chciałem siędowiedzieć czy aby na pewno każdy ma na to szansę czy jednak są ludzie podejmujący pracę np. na działalności.

łukasz Nowy wpis

Wreszcie koniec umowy jestem w pełni szczęścia że rozstaje się z ta WIECZNĄ AWARIĄ. Wiecznie brak internetu przy prubie zgłoszenia mówią mi że mam zepsuty ruter a internetu niema nawet bezpośrednio z kabla. Odradzam podpisywania umowy chyba że chce ktoś wpisać numer serwisu na stałe do swojej komurki tej firemki marnej i dzwonić tam częściej jak do znajomych czy rodziny.

gieroj Nowy wpis

Voltronik to całkiem niezła Tarnowska firma działająca w branży It. Oczywiście szeroko rozumianej ;) Myślę , że funkcjonują dlatego , że nigdzie indziej blisko nie ma jakiejś specjalnej konkurencji dla nich. Nie mówię , że to zła firma. Ale po prostu przy większych graczach w dużych miastach nie poradziliby sobie

pan kurczak z zielonej trawki Nowy wpis

wyczytałem w kilku poprzednich komentarzach że jest jakaś obsługa telefoniczna w tej firmie voltronik. wyśmienicie pysznie! lubię taką pracą. a wiecie może czy są jakieś aktualnie przyjęcia i rekrutacje na takie stanowiska? świetnie radzę sobie z najtrudniejszymi klientami. na jakie pieniądze netto mógłbym u nich liczyć?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Voltronik? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
nie polecam

Witam. Korzystam z ich usług od półtora roku i bardzo żałuję swojej decyzji. Na złożoną pisemnie reklamację dostałem odpowiedź typu "co pan chce jak wszystko jest w porządku". Przerwy w internecie praktycznie codziennie a ostatnio co bardzo wkurzające w każdą niedzielę nie ma internetu, kiedy człowiek najbardziej ma czas żeby sobie trochę posiedzieć. Dawniej przynajmniej na sekretarkę można było zgłosić awarie po godzinach pracy. Teraz ją wyłączyli. Byle do końca umowy i nigdy więcej. Serwis jak i chyba właściciel firmy ma klientów gdzieś. Pilnują tylko tego żebyś czasem nie spóźnił się z płatnością. Już po czterech dniach po terminie blokują. Odradzam szczerze. Ktoś tu z firmy voltronik pytał gdzie występują awarie. Można śmiało odpowiedzieć że wszędzie. Nie chce mi się iść do sądu ale byłem już bliski tego. Firma działa tak że byle podpisać umowę i płacić. A internet może będzie może nie.

"posiadaczka" internetu

Jestem bardzo rozczarowana tą "firmą" jeśli mozna tak nazwać jedną osobę siedzącą za biurkiem,czasami odbierajacą telefon i nie majaca pojęcia o niczym,poza pobieraniem kasy od naiwnych użytkowników.Nieustajace przerwy w nadawaniu internetu i ciągłe awarie zdarzaja się praktycznie codziennie,zwłaszcza wieczorami i popołudniami kiedy niema możliwości zgloszenie awarii bo Pani już poszła do domu.Lepiej oszczędzić sobie nerwów i nie podpisywać z nimi zadnej umowy.Zdecydowanie nie polecam. Pozdrawiam z Tarnowa Gumniska.

łukasz

16.08.2014 przerwy w dostawie internetu. Pruba zgłoszenia awari sie niepowiodla nikt nieodebrał telefonu. Brak możliwosci nagrania zgłoszenia na automatyczną sekretarke.

łukasz

15.08.14 Brak internetu cały dzień.mimo to że zgłaszałem serwisu zero.

łukasz

Jestem posiadaczem tej małej marnej firemki woltronik. Firma ta nienadaje sie do udostępniania internetu. Niemal codzienny brak internetu i przerwy w jego dostarczeniu. Zgłoszenie o awarji niedaje żadnych rezultatów. Zero serwisu po ich godzinac pracy a nawet w trakcie bardzo marny,jak naprawia to na krutką chwile. Omijajcie tą marną małą firemkę dalekim łukiem. Jaki internet to pewnie takie wszystkie ich usługi. Nikomu niepolecam.

Wk*rwiony

Nikomu nie polecam korzystania z usług Voltronika. Mają strasznie cienkie oferty ,bardzo często są zakłócenia . Zamierzam przenieść się w najbliższym czasie gdzieś indziej i oszczędzić sobie nerwów.

Niezadowolony

Powiem tak . Jestem bardzo niezadowololny z działania internetu . Posiadam radiówkę i tak naprawdę łącze pobierania powinno być mniej więcej 120 kb /s , niesety tak nie jest . Często są awarie i zazwyczaj w lecie nie ma tego internetu . na dodatek pingi w grach są bardzo wysokie . firma udostępnia bardzo małe przesyły danych . Jedynym plusem jest to że w ogóle mam ten internet. Ogólnie nie polecam.

Dragon5440

Problem na problemie i pogania awarią...Mam internet kablowy, początki ok, miałem w miarę stabilny internet za 30 zł prędkości 2 mb/s i przyzwoitym czasem pingu, potem przedłużyłem umowę na 60 zł ale miałem nielimitowaną prędkość, w dzień było mniej więcej 2 mb czasem nawet spadało niżej z powodu natężenia ruchu, ale za to w nocy dochodziło nawet do 20/25 mb/s - byłem zadowolony a ze stabilnością było różnie... ale od początku 2012 to już dno, za taką samą cenę czyli 60 zł mam 4 mb/s ze stabilnością mizerną, teraz jeszcze coś pozmieniali i teraz wieczorami, w sobotę, w niedzielę jak ludzie siedzą na necie to nie da się żyć, zrywa co chwile, kupuje dane przez internet i tracę górę pieniędzy przez Voltronika. Jedyny "+" to czas pingu ale jak nie ma internetu to na guzik mi się przyda.. Nie polecam, korzystam tylko z braku alternatywy. Skrzyszów pozdrawia.

volt

Dobrze by było napisac gdzie się mieszka, wtedy wiadomo na której części sieci występują takie problemy. Pozdrawiam

renata

voltronik jest kiepski internet od nich to kiepska decyzja żal mi iż skorzystałam z ich usług czekam na koniec umowy i od nich odchodze nikomu nie polecam chyba że ma mało kłopotów i chce sie troszeczke podenerwować.przed nieopacznym skorzystaniem z ich usług przestrzegam .JEŚLI KTOŚ CHCE OD NICH INTERNET NIECH SPRAWDZI U KOGOŚ ICH AWARYJNOŚC----I ZABUJCZĄ PRĘDKOŚĆ ----NAWET ŚLIMAK JEST SZYBSZY-////-MASZ WYSŁAĆ PRZEZ NICH E-MAIL IDŻ PIESZO BĘDZIESZ SZYBCIEJ

dar

i nic sie nie zmieniło podzielili się Tarnowem internet z voltronika to MUŁ jak jest sygnał dobry to do południa wieczór to tragedia maile można tylko pisać

mym

voltronik jest firma slaba, awaryjna, wolno usuwajaca awarie oraz stwarzajaca problemy. moi rodzice korzystaja z uslug tej firmy i placa prawie 2 razy drozej niz ja w krakowie za lepszy internet. przebywajac u nich i chcac skorzystac z internetu trace mase nerwow. w dniu powszednim pozno w nocy badz rano jest jeszcze ok, ale od godzin popoludniowych jest fatalnie, wieczorami predkosc spada nawet do 3kb/s. strony laduja sie wiele minut, sa przerwy w necie. a podczas rozmowy o tym problemie mozna uslyszec jedynie, ze "powinno" byc dobrze, ze im pokazuje wszystko ok i problem jest z naszym komputerem. coz, 1 stacjonarny, 4 laptopy i inne urzadzenia zepsute ? i bynajmniej nie jest tak, ze korzysta wiele osob jednoczesnie. najczesciej to jedna osoba ma problem. niestety inne firmy z tarnowa nie podlacza internetu, bo torcik jest u nas podzielony... jedynie mozna czekac az tepsa badz inna firma zrobi porzadna siec... w voltronik nie wierze, od lat maja taka sama jakosc i nic sie nie poprawia, ale alternatywy nie ma ....

xxx

Ocena jako dostawcy internetu. Moja ocena jest wydana z zależności od regiony. Posiadam internetu od 6 lat. Początki bardzo słabe. A dzień dzisiejszy w leci jest więcej awari niż w zimie. Od 2 lat nie ma większych awari. Jeśli nadal będą swiadczone tak usługi firma do polecenia :)

Zostaw merytoryczną opinię o Voltronik - Tarnów

Voltronik
1.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • ul. Artura Grottgera 6
    33-100 Tarnów