Axon Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Axon Sp. z o.o.

Natalia

A jak obecnie wygląda praca w Axon Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się od pracowników firmy. Na jakie warunki zatrudnienia i możliwości rozwoju można liczyć? @edr wspominasz o pakiecie socjalnym, jaki oferuje pracodawca. Możesz powiedzieć co się na niego składa? Każda dodatkowa informacja może być istotna dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy.

edr

No skoro zarobki przekraczają 2 tysiące złotych i jeszcze można liczyć na odpowiednie socjale do tego to się nie dziwię, że są tak opłacalni. Przecież o takie zatrudnienie jest dość trudno, a skoro umowa jest w pełni respektowana to warto się załapać.

Wiecie co nowego słychać w firmie Axon Sp. z o.o. ? Czekamy na Waszą opinię! Pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Axon Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Axon Sp. z o.o.