SENTE Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o SENTE Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENTE Sp. z o.o.

Noł Mani

Nadgodziny spore jeżeli pracujesz z klientem, tzn nie tyle nadgodziny, co jedziesz dla klienta i niestety zabierać ci to twój prywatny czas, bo za dojazd i czas po pracy kilka dni w delegacji nikt ci nie zapłaci. Jak nie masz dużych wymagan co do pracy, to można aplikować, nauczysz się sql a potem mozensz znaleźć prace lepiej platna, bo w sente to praca atrakcyjna tylko dla studentow i osob bez kredytow. Firma nie jest zla sama w sobie, ale bardzo zle zarzadzana, panuje kolesiostwo.

admin

Mieliście styczność z pracą w firmie SENTE Sp. z o.o. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!

Zostaw opinię o SENTE Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SENTE Sp. z o.o.