Opinie o Idea Nord Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Idea Nord Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Idea Nord Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Idea Nord Sp. z o.o. w Suwałki

Asus r500

ja mogę pochwalić serwis jak wyżej, naprawili mi lapka w niespełna tydzień, w dodatku wymienili dysk na większy :-)

gruby

ja miałem doczyniena z różnymi serwisami w polsce i za granicą (UK) i o idea nord mam pochlebną opinię, według mnie porfesjonalne podejście, dobry kontakt emailowy, telefoniczny trochę gorzej ale na emaile odpisują dosyć szybko, ceny jak wszędzie, terminy nie takie straszne, więc jak dla mnie duży PLUS. POZDRAWIAM

lenovo y 570

Witam Naprawiałem u nich laptopa z ubezpieczalni.Lapek lenovo NAPRAWIALI GO 4 MIESIACE.I po naprawie wysłali go do mnie bez karty graficznej bo zblizał sie termin ostateczny albo nowka z komputronika. Banda cymbałów chamstwo i prostactwo.NIE POLECAM

zonk

przesadzacie co niektorzy, dla mnie serwis nie byl taki okropny fakt ze sie troche naczekalem ale kazdy inny serwis podawal podobne terminy, gdyz jakies elementy trzeba bylo sciagac z honk kongu.

Aplikowałeś do Idea Nord Sp. z o.o. na stanowisko SERWISANT SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
xxxxxxx

Uważam,że Idea Nord to najwiekszy badziew jaki może być. Jezeli ktos ma mozliwosc to apeluje byscie nie wysylali tam swoich laptopów, czy jakichkolwiek sprzatow! Wczoraj dostalam laptopa po 2 MISIĄCACH i niby naprawili plyte głowna ktora byla zalana, a laptop co chwile mi sie wylancza, nie moge go tak na prawde ruszac bo albo mi sie zawiesi caly system albo mi sie wylaczy! to jest tragedia co oni robia! miałam tak na prawde tylko jedną rzecz do zrobienia a nagle po niby zrobieniu tej jednej rzeczy znalazly sie kolejne niedzialajace, gdzie wczesniej bylo wszystko ok. a na dodatek obudowa zarysowana..

HorteX

Serwis tragedia, 2 razy laptop był w naprawie i dalej nie działa jak powinien, wyłącza się kiedy chce itp. Za pierwszy razem czekałem 2 miesiące!!! za drugim mówili że będzie dłużej itd ale jak zaczęły mi puszczać nerwy to nagle w tydzień się dało naprawić. Generalnie ludzie tam pracujący stwarzają wrażenie kompletnie nie ogarniających tematu, zawalają jeden na drugiego i nikt nic nie wie. Gdyby nie to że laptop mi jest bardzo potrzebny do pracy to bym domagał się wymiany na nowy (ubezpieczenie). Pech że Hestia ma chyba tylko z nimi podpisaną umowę, pewnie temu że są najtańsi bo robią chałturę. Jak macie okazję wybrać inny serwis to zróbcie to, w Idea Nord nie czeka na Was nic dobrego.

marynia

heh, ile ludzi tyle opinii, ja zastrzeżeń nie mam, jedyny serwis który mi konkretnie naprawił laptopa, wcześniej wysyłałam 2 razy na gwarancję i dopiero zdecydowałam się wysłać z polisy i przynajmniej mam działający komputer, wcześniej serwis gwarancyjnie nie stwierdzał usterki. Więc polecam idea north.

grzes

Kiedys mialem okazje tam popracowac, ekipa ok ale zarobki masakra, najnizsza krajowa w takiej branzy to smiechu warte + premia 150 zl.

klucha

dla mnie też naprawiali laptop z ubezpieczenia w ideanord, ale nie mialem zastrzeżeń, wymienili obudowe i matrycę, po powrocie wygląda jak nowy, piersze moje wrażenie było takie że wymienili mi cały na nowy. Tylko czas naprawy długi, czekałem chyba z 3 tygodnie.

klient

Firma współpracuje z TU Hestia na \"naprawy\" gwarancyjne. Współpraca polega na (usunięte przez administratora) w celu diagnozowania usterek ktore nie sa objete gwarancja hestia. Jednym zadaniem:(usunięte przez administratora) !!!!!!

Dawix

Nie wiem czy miałem pecha czy trafiłem na jakiś takich fachowców do (usunięte przez administratora), ale powiem tyle: Przy pierwszym wysyłaniu 1. Za pierwszym razem przysłali mi (niby po naprawie) laptopa na którym się nie dało zainstalować systemu, bo dysk (który niby wymienili) był uszkodzony. 2. Pokrywa laptopa była po ich naprawie porysowana. Po drugim wysłaniu 1. Wymienili mi (niby) zepsutą stacje DVD na "nową" z tym że sposób w jaki była zamontowana pozostawiał wiele do życzenia a poza tym była używana. 4. W końcu wymienili dysk na działający, ale... 5. System który na nim "zainstalowali" to masakra... nie była to instalacja od nowa tylko wrzucenie z jakiegoś innego kompa kopi systemu zawierającego już jakieś programy, które były całkowicie nie potrzebne. Miał zainstalowanych wiele sterowników, jednak większość z nich nie była do mojego komputera. Ale i tak po 2 tygodniach system się zepsuł i nie dało się na nim pracować. 6. A w końcu najważniejsz

Zostaw merytoryczną opinię o Idea Nord Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w Idea Nord Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Idea Nord Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Idea Nord Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • M. Buczka 183 D
    16-400 Suwałki