Centerit Sp. z o.o.

Kielce

Centerit Sp. z o.o.

Opinie o Centerit Sp. z o.o.

Maciej

@Marcin, rozumiem, że Twoje zastrzeżenia dotyczą wynagrodzenia. Czy próbowałeś tak jak wspomniał @AW, negocjować własne warunki umowy na rozmowie rekrutacyjnej? Może warto na ten temat porozmawiać z przełożonym? Jak oceniasz inne aspekty pracy w firmie Centerit? Czy zgadzasz się z pozytywną opinią @AW?

Ktoś z Was obecnie pracuje w Centerit Sp. z o.o.? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Co możecie doradzić osobom zainteresowanym pracą w tej firmie?

Marcin
@Administrator 11.03.2018 09:48

Wstępnie na 2000zl ale pewnie w umowie najnizsza krajowa. To stala praktyka w tej firmie. Potem obiecanki, ze mam plany wobec Ciebie, a na koncu jak upominasz sie o pieniadze to otrzymujesz informacje ze tak naprawde to nie jest szef zadowolony z Ciebie i masz szczescie ze tu pracujesz. Zastanow sie 3 razy.

AW
@Marcin 13.03.2018 23:01

z tym 2 tys na start to nie do końca tak jest, każdy ma tyle, za ile się zgodzi pracować, i na ile potrafi negocjować

Marcin
@AW 17.04.2018 20:57

AW to powiedz mi kto ma na umowie więcej niż 2 tyś złotych? Nikt. Chyba że od 2 lat coś się zmieniło. Bo do tej pory wszyscy mieli po najniższej z pracowników budowlanych.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Centerit Sp. z o.o.? Czy tak samo jest w Centerit Sp. z o.o.?

AW
@Administrator 13.04.2018 10:31

Atmosfera w pracy wporządku, nikt cię w pracy nie gania, wystarczy w miarę robić swoje

jurek

to moze powiesz ile można zarobic na stanwosiku montera, czy płacą za godzinę czy stałe mieiseczne wynagrodzenie? Ja mam dosiwadczenie przy montażu lini telefonicznych.

monter

nikt" mam wrażenie że pracujesz w tej firmie i ściemniasz. Najpierw piszesz że pracownicy zmienili swoje podejście i od razu jest lepiej (co sugeruje że pracujesz tam), a potem piszesz że szukasz pracy, po czym stwierdzasz, że zachęciły CIę zarobki. A niby skąd wiesz jakie zarobki będą w tej firmie? Sam tam pracowałem i mam wrażenie, że połowę tych wpisów pisze szef firmy, który próbuje podreperować opinie na Gowork-u, gdzie nie zagląda prawie nikt. Jakbym nie miał powiadomień, to pewnie bym nie sprawdzał. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Ocena po 2 latach nieobecności w miarę dobra.

M

Witam serdecznie Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Centerit Sp. z o.o. po prostu zadzwoń (usunięte przez administratora),, bardzo chętnie się spotkam i porozmawiam. Dziękuję wszystkim za opinie o firmie, są dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam (usunięte przez administratora), - nazywany czasami Prezesem :)

monter

Firma ok, bałagan ogólny, ale kontrolowany w miarę przez Prezesa bo kierownicy>??? Szkoda gadać. Dyrektorek siedzi razem ze swoimi handlowcami, i tylko on tam pracuje i cokolwiek robi. Nie wiem dlaczego tam pracuje... Polecam jako pracę przejściową.

jojo

Szef firmy Centrit, to gość który szanuje pracowników i klientów. Nie zachowuje sie jak typowy kapitalistam ktory myśli tylko jak \\\"wycisnąć pracownika jak cytrynę \\\" , ale jest partnerem w rozmowie i działaniu.Malo dziś takich ludzi....... Szkoda , że mój szef jest despotą [usunięte przez moderatora]

Predator

Napiszcie skąd taka ocena? Pracowałeś tam? Ciekawi mnie Twoja opinia gdyż kiedyś byłem tam na rozmowie z dwoma gościami i powiem szczerze, że jeden mi przypadł do gustu bo wiedział o czym mówi (chyba jakiś kieorownik), natomiast firma mało prestiżowa, chyba nie do końca wiedzą co robić aby się rozwijać

Zostaw opinię o Centerit Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centerit Sp. z o.o.