Centerit Sp. z o.o.

Kielce

Opinie o Centerit Sp. z o.o.

jurek

to moze powiesz ile można zarobic na stanwosiku montera, czy płacą za godzinę czy stałe mieiseczne wynagrodzenie? Ja mam dosiwadczenie przy montażu lini telefonicznych.

monter

nikt" mam wrażenie że pracujesz w tej firmie i ściemniasz. Najpierw piszesz że pracownicy zmienili swoje podejście i od razu jest lepiej (co sugeruje że pracujesz tam), a potem piszesz że szukasz pracy, po czym stwierdzasz, że zachęciły CIę zarobki. A niby skąd wiesz jakie zarobki będą w tej firmie? Sam tam pracowałem i mam wrażenie, że połowę tych wpisów pisze szef firmy, który próbuje podreperować opinie na Gowork-u, gdzie nie zagląda prawie nikt. Jakbym nie miał powiadomień, to pewnie bym nie sprawdzał. Pozdrawiam serdecznie wszystkich. Ocena po 2 latach nieobecności w miarę dobra.

M

Witam serdecznie Jeśli jesteś zainteresowany pracą w Centerit Sp. z o.o. po prostu zadzwoń (usunięte przez administratora),, bardzo chętnie się spotkam i porozmawiam. Dziękuję wszystkim za opinie o firmie, są dla mnie bardzo ważne. Pozdrawiam (usunięte przez administratora), - nazywany czasami Prezesem :)

monter

Firma ok, bałagan ogólny, ale kontrolowany w miarę przez Prezesa bo kierownicy>??? Szkoda gadać. Dyrektorek siedzi razem ze swoimi handlowcami, i tylko on tam pracuje i cokolwiek robi. Nie wiem dlaczego tam pracuje... Polecam jako pracę przejściową.

jojo

Szef firmy Centrit, to gość który szanuje pracowników i klientów. Nie zachowuje sie jak typowy kapitalistam ktory myśli tylko jak \\\"wycisnąć pracownika jak cytrynę \\\" , ale jest partnerem w rozmowie i działaniu.Malo dziś takich ludzi....... Szkoda , że mój szef jest despotą [usunięte przez moderatora]

Predator

Napiszcie skąd taka ocena? Pracowałeś tam? Ciekawi mnie Twoja opinia gdyż kiedyś byłem tam na rozmowie z dwoma gościami i powiem szczerze, że jeden mi przypadł do gustu bo wiedział o czym mówi (chyba jakiś kieorownik), natomiast firma mało prestiżowa, chyba nie do końca wiedzą co robić aby się rozwijać

Zostaw opinię o Centerit Sp. z o.o. - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centerit Sp. z o.o.