Europlastik Sp. z o.o.

Strzebielino

Opinie o Europlastik Sp. z o.o.

alex

Powiedzcie mi czy oni posiadają jakieś aktualne oferty pracy

iwy

A jak dostałaś pracę w tej firmie? Jakoś nie widzę żadnych ogłoszeń, nawet na ich stronie internetowej.

fisz

pracowalem i jestem szczesliwy ze nie pracuje. pracowalem na apecie... musisz byc magazynierem , oreratorem , i sprzataczka ... kierownik "maly" to kawal...(usunięte przez administratora) ja pracowalem przez prawie rok i sam sie zwolnilem. jesli macie mozliwosc to omijajcie ta firme z daleka bo to izraelska mafia jest

Zostaw opinię o Europlastik Sp. z o.o. - Strzebielino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Europlastik Sp. z o.o.