AB Logic Sp. z o.o.

Dobra

Opinie o AB Logic Sp. z o.o.

sej

Też mi się to wydaje jakieś mało wiarygodne @damian.

tigra

widac ze kowal usuwa wpisy z tego forum wiec nadal pilnuje zeby wszystkim mydlic oczy super firma...

magister

Pracuję długo w tej firmie i kiedyś bym wam polecał zatrudnienie się w niej. Ale teraz niestety omijajcie ją z daleka. Atmosfera jak w obozie Podwyżek nie było od kilku lat a auta zarząd zmienia często i zatrudnia rodzinę której też daje firmowe auta znany wszystkim kryzys:) Socjalu nie ma wcale zabrane jest wszystko co można było zabrać nawet z głupią herbatą lub kawą nie można wejść na magazyn bo może się na posadzkę wylać i będzie brudna. Wszyscy pracownicy mają wrażenie że zarząd próbuje nas się pozbyć głupimi zasadami żeby zatrudnić nowych pracowników oczywiście dając im mniejsze wynagrodzenie.

Szukasz pracy?

łolek bolek

Zależy co rozumiesz przez wysokie zarobki!? Klimat hmm Zalezy na jakim stanowisku chcesz pracować i co potrafisz? Jęzeli wystarcza Ci 2 h snu na dobe to masz jedną z nawjekszych kwalifikacji do roboty w tej firmie.

Zostaw opinię o AB Logic Sp. z o.o. - Dobra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB Logic Sp. z o.o.