Ab logic

Łódź

Opinie o Ab logic

tigra

w umowie masz napisane 40 godzinny tydzien pracy a w realu robisz to w dwa trzy dni.ta firma to porazka,wyzysk i marne zarobki.

heh

czolowe??hmm, zalatuje wiceprezesem:)a zgadzam sie z przedmowcami-firma nie jest godna polecenia-no chyba ze ktos lubi zapierd... 20 godzin na dobe za smieszne pieniazki.

koko

potwierdzam opinie Magistra, wszystko w tej firmie jest sztuczne jak usmiech kowala..

Magister

Pracuję długo w tej firmie i kiedyś bym wam polecał zatrudnienie się w niej. Ale teraz niestety omijajcie ją z daleka. Atmosfera jak w obozie Podwyżek nie było od kilku lat a auta zarząd zmienia często i zatrudnia rodzinę której też daje firmowe auta znany wszystkim kryzys:) Socjalu nie ma wcale zabrane jest wszystko co można było zabrać nawet z głupią herbatą lub kawą nie można wejść na magazyn bo może się na posadzkę wylać i będzie brudna. Wszyscy pracownicy mają wrażenie że zarząd próbuje nas się pozbyć głupimi zasadami żeby zatrudnić nowych pracowników oczywiście dając im mniejsze wynagrodzenie.

Zostaw opinię o Ab logic - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ab logic