Bavaria Consulting Sp. z o.o.

Włocławek

Opinie o Bavaria Consulting Sp. z o.o.

Piotr
użytkownik zarejestrowany

Nie moge znaleźć szczegółowych informacji o Bavaria Consulting Sp. z o.o. i dlatego pojawiłem się tutaj, teraz już chyba wiem trochę więcej i mam nadzieję, że z tą wiedzą podejmę dobrą decyzję, w sumie chciałbym tu pracować, powie mi ktoś jakie są pensje?

Czy zatrudniają na umowę o pracę, czy umowę zlecenie? Jakie są zarobki? Jak się pracuje? Jaka jest atmosfera? Czy jest duża rotacja pracowników?

ONA

Nie wiem jak zarobki, ale firma Bavaria świadczy usługi poniżej poziomu wszelkiej krytyki. Próbowałam u nich odzyskać zwrot podatku z Holandii, pieniędzy nie przelali, przez ponad rok się nie odzywali wogóle a potem obcesowo żądali pieniędzy za usługę, której nie wykonali!!! Na wszelkie pisma i upomnienia również nie reagowali, bo cytuję "tego nie mają w zwyczaju"!!! MASAKRA, ODRADZAM WSZYSTKIM

zbieg

śmieszny jesteś, firma, która wykorzystuje ludzi

Zostaw opinię o Bavaria Consulting Sp. z o.o. - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bavaria Consulting Sp. z o.o.