Opinie o Rembud Sp. z o.o. w Tokarnia

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rembud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Rembud Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rembud Sp. z o.o. w Tokarnia

Gdzieś w necie widziałem ofertę pracy dla inżyniera produkcji. Ciekawi mnie to, czy jest to praca na zmianach, czy jest jedna zmiana? A jak kilka, to podjęcie godziny pracy i jeszcze może wiecie, jak ktoś ma nocną zmianę, to czy jest dodatek właśnie za pracę w tym czasie?

Dot. "Opinii z dnia 08.2015" Nowy wpis

JAK PRAWDZIWY był OPIS (usunięte przez administratora) Prezesa Walentyniaka skoro osobiście odpisał (WALENTY) tą kłamliwą opinię !! To już 8 rocznica mija od chwili (usunięte przez administratora) Prezesa firmy REMBUD z Tokarni. Jak widać od tej pory nic się nie zmieniło.Oszust jest nadal (usunięte przez administratora) Krzywdy do dziś nie naprawione. A skala nieszczęść ludzi (usunięte przez administratora) dalej rośnie, i nie zna granic. Nawet drugie życie Prezesa nie będzie w stanie naprawić krzywd (usunięte przez administratora) ludzi. Piszę te słowa aby zatrzymać skalę (usunięte przez administratora) oraz ilość nieszczęść (usunięte przez administratora) uczciwych ludzi. Ku przestrodze. (usunięte przez administratora) na duża skalę.

Administrator Nowy wpis

Rembud Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Monter w Toruń. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Celina Nowy wpis

Czemu odradzasz? Mają teraz ofertę na montera i podobno ponad 4000 zł miesięcznie płacą. Prawda to, że tyle można tu zarobić? Czy coś innego jest nie tak, wolę wiedzieć zanim mężowi prześlę ogłoszenie. Atmosfera ok?

Julek

W sumie szkoda, że nie wyjaśniono, co rzekomo obiecywano podczas rozmowy o pracę, a jak okazało się być w rzeczywistości? Może ktoś inny raczy to dokładniej przedstawić. Tymczasem, co do szczegółów, to w starszym ogłoszeniu dla pracownika ogólnobudowlanego, pisano, że do jego zadań należy doprowadzanie zarówno do stanu surowego, jak i wykończeniówka. Stawka w na tamten czas, to było 18-20 zł brutto. Ile więc teraz wynosi i jakie dodatki oraz premie tu w firmie funkcjonują?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Rembud Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku monter instalacji wod-kan zewnętrznych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

OBAJTEK przy Polaniaku to PIKUŚ. To ten sam kierunek PCIM - TOKARNIA. Teren skażony od lat. Przestrzegam przed tą zarazą. POLANIAK to (usunięte przez administratora) któremu słowo uczciwość utknęło w gardle. Pasożyt na ludzkiej naiwności. Żeruje nadal ??. Niech go PIEKŁO POCHŁONIE> Przestrzegam przed tym - PASOŻYTEM.

Wyrolowany!!!

Powyższy wpis został podpisany Nickiem - (usunięte przez administratora) a nie ANONIM. Nie rozumiem dlaczego zmieniliście mój Nck ! Czy Sposoruje Was Polaniak? Nie podejrzewam. Wyrolowany...

Były pracownik biurowy

Tak .. żeruje .. i ma się bardzo dobrze .. dalej (usunięte przez administratora) ludzi .. pieniądze obiecuję .. których zwykły szarak taki nie zobaczy bo ona wszytko przepuści.. mam nadzieję że widzi te posty .. jak można tak (usunięte przez administratora) i obiecywać wypłaty która się nigdy nie zobaczy .. mnie po dziś dzień wisi 1500 zł .. szkoda że takiego człowieka nie zamkna .. a najgorsze jest to że nawet na pracę społecznego go nie dadza bo zaraz wymyśli jaki to on nie chory i sobie nawet pobyt w szpitalu załatwi

Jak jest z pakietem medycznym w Rembud Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Były pracownik biurowy

Jeśli chodzi o firmę która jest w Tokarni powrót myślenicki . To ten pan pseudo prezes nie daje żadnych umów żeby było choć minimalne ubezpieczenie .. nie oszukujemy się ale to jest (usunięte przez administratora) .. takich których w danej miejscowości jest dużo .. z nim njmt nie chce mieć nic wspólnego bo (usunięte przez administratora) ..

Beata

Firma szuka pracownika biurowego teraz, ktoś prawie 1,5r temu pisał ze było takie ogłoszenie. Czy w takim razie często się osoba na tym stanowisku zmienia? jaki jest tego powód że mimo wszystko często na ten akurat wakat szukaja?

@Beata

(usunięte przez administratora) i tyle w temacie . Obiecuję złote góry .. nie wypłaca . Daje śmieszne zaliczki .. a w sklepie idzie i totki kupuje po 100 zł kilka razy w tygodniu .. to jest chory człowiek .. w ogóle nie rozmiem czmu jeszcze go nie zamknęli albo tego jego śmiesznego majątku nie wzięli .. bo przynajmniej by niewinni ludzie odzyskali swoje pieniądze

Zuzanna
@Anonim

złotymi górami ujmujesz jedynie wypłatę czy coś jeszcze jest deklarowane? co z tymi zaliczkami jak to w praktyce wychodzi? ile % z podstawy?

@Zuzanna

Zaliczka u niego to jest 100 zł... 50 zł .. Nie ma teraz zawsze tak twierdził

Zuzanna
@Anonim

50 pln? Czyli też bez umowy byłeś? kiedyś ktoś pisał o jej braku i się zastanawiam co ludzi zachęcało, żeby na to się zgodzić?

@Beata

Ten pan nie wypłaca .. nie ma tam prądu .. telefonu .. umowy są obiecywane i nic z tego nie ma .. umowa śmieszna zlecenie która nawet nie jest rejestrowana .. ten pan ma wiecej długów .. lepiej nie mieć z nim powiązań bo jeszcze te długi prześlę na nic nieświadomego pracownia .. jak można w ogóle dawac ogłoszenia o pracę i tak (usunięte przez administratora) ludzi .. tam więcej pracowników się przewija.. nie wypłaca biednym dziewczyna one jeżdżą miesiącami a on że nie ma zaliczki jak ściągnięty to cię wypłacę a dalej nie ma nic . (usunięte przez administratora) nad (usunięte przez administratora)..nikt z nim nie chce współpracować.

@Zuzanna

Były obiecywania.. była śmieszna umowa zlecenie bez pokrycia .. czyli papier nic nie warty . Chłop nie odprowadza żadnych składek .. twierdzi że to jemu ludzie są winni. A to nie prawda on zabrał pieniadze i przepuścił . Ile byłych pracowników nie wypłaconych jest .. biznesmena z siebie robic

Pracownica

Ten człowiek ma już kolejna firmę tym razem ZBROZ tylko trochę zmienia nazwy .. nie chce płacić .. twierdzi że inwestorzy mu nie zapłacili .. a on tylko bierze zaliczki i nie chce dalej robić ... Jak mu nie wstyd .. na wszystkich narzeka że nie chce się im pracować .. nie pchajcie się do niego na żadną robotę nawet na pracownika biurowego bo on nie płaci .. daje 100 zaliczki i reszty się doprosić nie można ..

Tomasz
@Pracownica

A pracowałes tam w biurze? Widzę, że szuka osoby na stanowisko biurowe i się zastanawiam.

R

Dziwie sie Sobie ze dalem sie nabrac takich jak Polaniak nalezy omijac szeokim lukiem mysle ze dopiero Bog wymierzy mu sprawiedliwosc i na nic beda wszystkie przekrety ,(usunięte przez administratora)ludzi

A to macie wyplate w euro?

Ktosiek

Jak jest z pracą w tej firmie na stanowisku biurowym? W ciągu około 3 miesięcy znów szukaja kogoś na to stanowisko. Czy jest aż tak źle?

Pracownica
@Ktosiek

Pan nie wypłaca .. obiecuję że zapłaci .. umowy żadnej prawnej nie daje .. a kasy nie chce dać mi ma oddać 1500 i po dziś dzień nie mogę się doprosić

RW

nie zapłacone wynagrodzenie za prace w wysokosci 4000 Euro plus srodki na paliwo i drobne narzędzia dla pracowników wyrok sądu nakazujący wypłatę pytany kiedy zamierza wypłacić twierdzi ze ty nie pierwszy i nie ostatni bedziesz (usunięte przez administratora)

Okradziony.

Jeżeli myślisz POLANIAK że wyrok SĄDU możesz lekceważyć i unikał będziesz dalej zapłaty to obiecuję ci oszuście że "pory przez łeb Ci ściągnę" a pieniądze odzyskam. Nie schowasz się pod żadnym nowym szyldem Idioto.

Jony 2
@Okradziony.

Ja mam wygrane sprawy w Sądzie z Polaniakiem klauzule wykonalności przez komornika,a komornik sądowy umorzyl wykonalność z powodu braku mozliwosci pokrycia dlugu przez Polaniaka Cwaniak wszystko przepisał na rodzinę, a to jest jego kolejna Firma która pozwolono mu otworzyc. Polanaiak Walenty to człowiek bez honoru który twierdzi że jest katolikiem a ilu ludzi przez niego płacze bo ich (usunięte przez administratora) i ich rodziny. Mysle że będzie się smarzyl w piekle czego mu życzę. Byly pracownik Firmy TOKPOLBUD A później Firmy REMBUD.

kamil
@Jony 2

jest możliwość wygrania przez prokuraturę tylko trzeba mieć mocny materiał dowodowy mi taki zapewnili w windykacji i odzyskałem swoje nr do osoby, która się tym zajmowała 512 868 817

Waldek

(usunięte przez administratora) który nie kłamie tylko wtedy jak śpi (a mam nadzieję, że śpi jaka najgorzej). Dalej czekam na zaległe pieniądze a on oczywiście nic sobie z tego nie robi. Nieudacznik który nie ma zielonego pojęcia o budowlance a tylko cały czas szuka kolejnych naiwnych "ekip" które wykorzystuje i zostawia bez pieniędzy. Wciągnął mnie w robotę za którą w ogóle nie chciał płacić tłumacząc, że "inwestor zalega". Bujda. Dzwoniłem do inwestora i za każdym razem okazywało się, że Polaniak kłamie. W żywe oczy. kawał śmiecia.

Lidia
@Waldek

Rozumiem, że jesteś zły, bo nie dostałeś zapłaty, ale może nie wyzywajmy innych na forum. Mam nadzieję, że uda Ci się jeszcze rozwiązać tę sytuację i odzyskasz pieniądze. A do jakiej pracy Cię wynajęli?

Waldek
@Lidia

a Ty jakiś adwokat tego kłamcy jesteś? W swoim poście zawarłem suche fakty. Walenty Polaniak, jak się okazało, (usunięte przez administratora) który z pełną świadomością wykorzystuje nieświadomych tego faktu grupy które chcą uczciwie zarobić. Ten kłamca telefonicznie "najmuje" brygady do prac wykończeniowych, remontowych, ogólnobudowlanych. Nie pokazuje sie na miejscu budowy a jedynie wyciąga kasę od inwestora.

Anka

Witam, czy ktoś jeszcze może się wypowiedzieć na temat relacji z szefostwem ?

Jacek

Prezes Polaniak to (usunięte przez administratora) Obiecuje, że zapłaci a później kręci i kłamie i oczywiście nie płaci. Sprawdziłem, teraz ma kolejną firmę. Zapewne wszystkie poprzednie zbankrutowały. Ciekawe czy jest ktoś kogo nie (usunięte przez administratora)

fufek

(usunięte przez administratora) spotkalam się z człowiekiem tak nieuczciwym- np. (usunięte przez administratora) że wykonał przelew z wynagrodzeniem, po kilku dniach kiedy sprawdzałem codziennie konto , okazywało się, ze (usunięte przez administratora) nigdy nie był na poczcie i nie wpłacił pieniędzy! Potrafił tak(usunięte przez administratora) zwodzić. Pracowałem 3 mce , za darmo, szybko zorientowałem się ,ze to (usunięte przez administratora) i tylko dzięki znajomemu udało mi się wywalczyć pieniądze.

Bolo

Szkoda, że firma musiała zakończyć swoją działalność i że nie udało się utrzymać miejsc pracy.

wyryskany

Poznałem kiedyś fajną dziewczynę z Tokarni, ale współpracy z firmą Rembud jak duża większość komentujących nie polecam. Zatem dziewczyny z Tokarni tak, współpraca z Firmą Rembud nie bardzo. PS. Czy komuś udało się jakimś cudem odzyskać z tej firmy długi za niezapłacone faktury?

Aga
@wyryskany

Proszę o potwierdzenie o wypłacalności tej firmy

Alicja

Znajdą się na portalu byli i obecni pracownicy firmy? Zależy nam na poznaniu waszych opinii. Współcześnie istotną kwestią przy poszukiwaniu zatrudnienia jest dostęp do benefitów pozapłacowych- czy Rembud go oferuje? A co z atmosferą panującą wśród zatrudnionych osób?

Zostaw merytoryczną opinię o Rembud Sp. z o.o. - Tokarnia

• Jak się pracuje w Rembud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rembud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Rembud Sp. z o.o.