P.H.U. KOTONIAK PAWEL

Kraków

Opinie o P.H.U. KOTONIAK PAWEL

Big

Dno , dna tępę górale błotne ze skomielnej czarnej - uciekać od nich jak najdalej

Inwestorzy

Firma dno , która zniszczy każdą pracę , partacze, kierownik robót to alkoholik, reszta studenci bez uprawnień, właściciel chytry na każdą złotówkę , podłe materiały tylko liczy się zysk właściciela, pracownicy piją alkohol w trakcie pracy.

dd

Firma wymagająca bardzo ale dużo się za to nauczyłem w tej firmie i co bardzo ważne solidna jeśli chodzi o płatności wypłata zawsze na cza , ale napracować się trzeba nie ukrywam .

Big
@dd 09.09.2015 12:49

Frajerzy , którzy chcą współpracować z tą firmą , tępy właściciel - uciekać od nich chyba się nauczyłeś jak spartaczyć robotę i pić na budowie- z takim CV po kotoniaku nikt cię nie przyjmie pewnie jesteś inżynierkiem bez uprawnień

Duży polewaj
@dd 09.09.2015 12:49

Nic się nie nauczyłeś kotoniak prymityw kazał ci to napisać

Zostaw opinię o P.H.U. KOTONIAK PAWEL - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. KOTONIAK PAWEL