Bol-Therm Sp. z o.o.

Bukówno

Opinie o Bol-Therm Sp. z o.o.

romek

Ogólnie jest ta firm znana z tego, że świadczy usługi w branży energetycznej (ciepłowniczej, dystrybucji gazu ziemnego) no i działają na naprawde spora skale jak mi się wydaje, bo klientów jest sporo.

były pracownik

syf kiła i mogiła nabawić się można ołowiu i kadmu we krwi

anomin

Plecy trzeba miec nie tylko w boltherm ale i w zgh

tak tam jest

Całkiem dobrze płacą jak jesteś pociotem, np zięciem związkowca, siostrzeńcem dyrektora, itp. Przyjrzyj się, kto tam pracuje i za jaką kase. Kierownikiem w większości przypadków nie zostaje się ze wzgledu na umiejetności czy wykształcenie, liczą się plecki...

Zostaw opinię o Bol-Therm Sp. z o.o. - Bukówno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bol-Therm Sp. z o.o.