DialCom24 Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o DialCom24 Sp. z o.o.

Hanna

@Triss to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w firmie DialCom24 Sp. z o.o. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Jak już wiemy atmosfera jest sprzyjająca. A czy w firmie można liczyć na jakieś benefity?

Hanna

@Aniadlaczego odniosłaś takie wrażenie? Czy zostałaś przyjęta do firmy DialCom24 Sp. z o.o.? Rozumiem, że nie byłaś zadowolona z rozmowy dlatego też domyślam się, że mogłaś oferty nie przyjąć.

Triss
@Ania 03.10.2017 15:27
Ponieważ publikowanie ogłoszenia na staż, na to samo stanowisko dwa tygodnie po zakończeniu rekrutacji mówi samo za siebie. Pom...

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Niedawno zostałam zatrudniona, podczas rekrutacji poproszono mnie o przygotowanie prezentacji na podany wcześniej temat. Nie miało to nic wspólnego ze "zbieraniem pomysłów" jak sugerujesz. Zadanie było neutralne i miało na celu sprawdzenie umiejętności i doświadczenia kandydata. Warunki zatrudnienia są dobre i transparentne, atmosfera w pracy jest super. Jestem w stanie zrozumieć Twoją frustrację, że się nie udało. Też byłabym niepocieszona, chociaż nie udostępniałabym nieprawdziwych informacji na forum ;) Pozdrawiam :)

Ania
@Triss 04.10.2017 10:50

To, że Twoje odczucia są inne od moich nie oznacza, że moje są nieprawdziwe. Niemniej życzę Tobie samych sukcesów zawodowych.

Ania

Byłam ostatnio na RK w tej firmie. Odniosłam wrażenie, że firma "szuka" sposobów, by wydobyć ciekawe pomysły z kandydatów by potem samodzielnie je realizować. Niestety ze względu na brak odpowiedniej komórki rekrutującej nie ma co liczyć na dobrze przygotowaną rozmowę. Należy bardziej liczyć na intuicję rozmówców.

Hanna

@maupa87 widzę, że nikt nie zdążył Ci odpisać. Powiedz jak przebiegł proces rekrutacji i na jakie stanowisko aplikowałaś? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie kwalifikacyjnej? A może zostałaś przyjęta do firmy DialCom24 Sp. z o.o.? Jeśli tak to opowiedz o swoich pierwszych doświadczeniach w firmie?

maupa87

Cześć ludzie. Wybieram się niedługo na rozmowę do tej firmy. Co moglibyście mi o niej powiedzieć?

Hanna

@Strzała to bardzo dobrze świadczy o pracodawcy. A warunki, atmosferę na jakim stanowisku opisujesz?

Hanna

@Strzała to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Jakie jeszcze pozytywne aspekty dostrzegasz w pracy? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

Strzała
@Hanna 09.05.2017 11:22

W pracy jest wspaniała atmosfera. System premiowania bardzo mi odpowiada. Przełożeni dbają o dobro pracownika, dbają o podstawowe potrzeby każdego pracownika, a także o pełen komfort pracy.

aleks

Dobre warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie + premie, atrakcyjne benefity, przyjazna atmosfera, fajne wydarzenia integracyjne. Polecam!

Krzysiek

Fajna atmosfera, ciekawe projekty

Strzała

Bardzo fajna firma, polecam

Maciek

Jeśli chodzi o Poznań to jedna z fajniejszych rzeczy w tym rejonie polski

ktos

firma stabilna, uczciwa, fajny klimat ogólnie polecam

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie DialCom24 Sp. z o.o.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw opinię o DialCom24 Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DialCom24 Sp. z o.o.