DialCom24 Sp. z o.o.

Opinie o DialCom24 Sp. z o.o.

Krzysztof

Firma to klasa sama w sobie! Polecam!

Czy mógłby ktoś polecić firmę DialCom24 Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Milena

DialCom24 to super firma, nie dziwię się że nie piszecie!!

maupa87

Cześć ludzie. Wybieram się niedługo na rozmowę do tej firmy. Co moglibyście mi o niej powiedzieć?

Edyta
@maupa87 12.06.2017 15:42

standardowa rozmowa kwalifikacyjna- pytanie od doświadczenie, plany na przyszłość, oczekiwania finansowe. podstawa to dwa i pół tysiąca netto, godziny pracy 8-16, weekendy wolne, możliwość uzyskania premii - niestety po roku - trzeba sobie na nią zapracować. Warto aplikować

Hanna

@Triss to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w firmie DialCom24 Sp. z o.o. Czy mogłabyś powiedzieć coś więcej o warunkach pracy? Jak już wiemy atmosfera jest sprzyjająca. A czy w firmie można liczyć na jakieś benefity?

Hanna

@Aniadlaczego odniosłaś takie wrażenie? Czy zostałaś przyjęta do firmy DialCom24 Sp. z o.o.? Rozumiem, że nie byłaś zadowolona z rozmowy dlatego też domyślam się, że mogłaś oferty nie przyjąć.

@Hanna 21.09.2017 17:41

Ponieważ publikowanie ogłoszenia na staż, na to samo stanowisko dwa tygodnie po zakończeniu rekrutacji mówi samo za siebie. Pomysły zebrane, teraz można je realizować mniejszymi środkami.

Triss
@Ania 03.10.2017 15:27

Nie do końca się z Tobą zgodzę. Niedawno zostałam zatrudniona, podczas rekrutacji poproszono mnie o przygotowanie prezentacji na podany wcześniej temat. Nie miało to nic wspólnego ze "zbieraniem pomysłów" jak sugerujesz. Zadanie było neutralne i miało na celu sprawdzenie umiejętności i doświadczenia kandydata. Warunki zatrudnienia są dobre i transparentne, atmosfera w pracy jest super. Jestem w stanie zrozumieć Twoją frustrację, że się nie udało. Też byłabym niepocieszona, chociaż nie udostępniałabym nieprawdziwych informacji na forum ;) Pozdrawiam :)

@Triss 04.10.2017 10:50

To, że Twoje odczucia są inne od moich nie oznacza, że moje są nieprawdziwe. Niemniej życzę Tobie samych sukcesów zawodowych.

Ania

Byłam ostatnio na RK w tej firmie. Odniosłam wrażenie, że firma "szuka" sposobów, by wydobyć ciekawe pomysły z kandydatów by potem samodzielnie je realizować. Niestety ze względu na brak odpowiedniej komórki rekrutującej nie ma co liczyć na dobrze przygotowaną rozmowę. Należy bardziej liczyć na intuicję rozmówców.

Hanna

@maupa87 widzę, że nikt nie zdążył Ci odpisać. Powiedz jak przebiegł proces rekrutacji i na jakie stanowisko aplikowałaś? Na jakie pytania można liczyć na rozmowie kwalifikacyjnej? A może zostałaś przyjęta do firmy DialCom24 Sp. z o.o.? Jeśli tak to opowiedz o swoich pierwszych doświadczeniach w firmie?

Hanna

@Strzała to bardzo dobrze świadczy o pracodawcy. A warunki, atmosferę na jakim stanowisku opisujesz?

Hanna

@Strzała to bardzo dobrze, że jesteś zadowolony. Jakie jeszcze pozytywne aspekty dostrzegasz w pracy? Z czego jesteś szczególnie zadowolony? Czekamy na Twoją opinię.

Strzała
@Hanna 09.05.2017 11:22

W pracy jest wspaniała atmosfera. System premiowania bardzo mi odpowiada. Przełożeni dbają o dobro pracownika, dbają o podstawowe potrzeby każdego pracownika, a także o pełen komfort pracy.

aleks

Dobre warunki zatrudnienia, atrakcyjne wynagrodzenie + premie, atrakcyjne benefity, przyjazna atmosfera, fajne wydarzenia integracyjne. Polecam!

Krzysiek

Fajna atmosfera, ciekawe projekty

Strzała

Bardzo fajna firma, polecam

Maciek

Jeśli chodzi o Poznań to jedna z fajniejszych rzeczy w tym rejonie polski

ktos

firma stabilna, uczciwa, fajny klimat ogólnie polecam

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie DialCom24 Sp. z o.o.? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw opinię o DialCom24 Sp. z o.o. - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DialCom24 Sp. z o.o.