Infar Sp. z o.o.

Zielona Góra

Opinie o Infar Sp. z o.o.

zawiedziony

Potwierdzam, dane słowo jest nic nie warte...

jeszcze pracownik

niestety muszę się zgodzić z przedmówcą, Pan Roman i etyka pracodawcy to dwa różne światy

okszukany

Infar to dziadowska firma, oszukują na każdym kroku, obiecują umowę zasłaniając się brakiem czasu i słownym ustaleniem dżentelmeńskim a na koniec nie ma ani umowy, ani pieniędzy za wykonane prace, za to ja mam do zaplacenia VAT i podatek dochodowy zdecydowanie odradzam tę firmę, oszukują nie tylko współpracujących z nią ludzi ale też klientów, to co widziałem w tej firmie przechodzi wszelkie granice przyzwoitości ODRADZAM jako pracodawcę i firmę do współpracy

Jak wyglądają benefity w firmie Infar Sp. z o.o.? Czy trudno jest się dostać do firmy? Napisz w komentarzu o swoim pierwszym wrażeniu!

Zostaw opinię o Infar Sp. z o.o. - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Infar Sp. z o.o.